Фільтр
 • Ціна
  грн - грн
 • Бренд
  0
  0
 • Інтерфейс підключення
  0
  0
  0
 • Об'єм накопичувача
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Тип захисту
  0
Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

Флешки з захистом і апаратним шифруванням

Вид:  Порівняння товарів (0) Показати: Сортування:
USB Flash накопичувач зі сканером відбитків пальців SEVEN Lock UF1 Silver
USB Flash накопичувач SEVEN Lock UF1 - біометрична флешка зі сканером відбитка пальця, яка дає нові можливості для захисту конфіденційної інформації і фінансових даних. Дуже добре підходить як для бізнесу, так і для особистого користування. Перевагою перед звичайними флешками є біометрична іде..
1577 грн
iStorage datAshur 256-bit 4GB
Захищена флешка IStorage datAshur 256-bit 4GB - один з найбільш безпечних, простих у використанні і доступних в світі USB флеш-накопичувачів. У них використовується 256-бітове апаратне шифрування військового класу AES, даний механізм дозволяє обробляти дані в режимі реального часу. У DatAshur вбудов..
1957 грн
iStorage datAshur Personal 256-bit 16GB
Однією з важливих складових захисту інформації є парольний захист для флеш накопичувача. Чергове надійне рішення iStorage - флешка з захистом і апаратним шифруванням iStorage datAshur Personal 256-bit 16GB дозволяє забезпечити найвищий рівень захисту інформації, що зберігається на ньому. Навіть якщо..
Цену уточняйте
iStorage datAshur Personal 256-bit 32GB
Однією з важливих складових захисту інформації є парольний захист для флеш накопичувача. Чергове надійне рішення iStorage - криптофлешка iStorage datAshur Personal 256-bit 32GB дозволяє забезпечити найвищий рівень захисту інформації, що зберігається на ньому. Навіть якщо накопичувач попадер в руки с..
2891 грн
iStorage datAshur Personal 256-bit 8GB
Однією з важливих складових захисту інформації є парольний захист для флеш накопичувача. Чергове надійне рішення iStorage - флеш накопичувач з апаратним шифруванням iStorage datAshur Personal 256-bit 8GB гарантує найвищий рівень захисту інформації, що зберігається на ньому. Навіть якщо накопичувач п..
Цену уточняйте
iStorage datAshur Personal2 256-bit 16GB USB3
Однією з важливих складових захисту інформації є парольний захист для флеш накопичувача. Чергове надійне рішення iStorage - флеш накопичувач з апаратним шифруванням iStorage datAshur Personal2 256-bit 16GB з USB3 гарантує найвищий рівень захисту інформації, що зберігається на ньому. Навіть якщо нако..
2710 грн
iStorage datAshur Personal2 256-bit 32GB USB3
Однією з важливих складових захисту інформації є парольний захист для флеш накопичувача. Чергове надійне рішення iStorage - флеш накопичувач з апаратним шифруванням iStorage datAshur Personal2 256-bit 32GB з USB3 гарантує найвищий рівень захисту інформації, що зберігається на ньому. Навіть якщо нако..
3222 грн
iStorage datAshur Personal2 256-bit 64GB USB3
Однією з важливих складових захисту інформації є парольний захист для флеш накопичувача. Чергове надійне рішення iStorage - флеш накопичувач з апаратним шифруванням iStorage datAshur Personal2 256-bit 64GB з USB3 гарантує найвищий рівень захисту інформації, що зберігається на ньому. Навіть якщо нако..
4155 грн
iStorage datAshur Personal2 256-bit 8GB USB3
Однією з важливих складових захисту інформації є парольний захист для флеш накопичувача. Чергове надійне рішення iStorage - флеш накопичувач з апаратним шифруванням iStorage datAshur Personal2 256-bit 8GB з USB3 гарантує найвищий рівень захисту інформації, що зберігається на ньому. Навіть якщо накоп..
2168 грн
iStorage DriveSecurity Powered by ESET
iStorage DriveSecurity був розроблений на основі популярного ESET NOD32, він забезпечує надійний захист USB-накопичувача від різного шкідливого ПО. DriveSecurity інсталюється безпосередньо на зовнішній накопичувач iStorage або будь-який інший USB-пристрій і працює прямо на ньому. DriveS..
372 грн
Програмний продукт USBCloud ліцензія на 1 рік
USBtoCloud - просте у використанні програмне забезпечення, призначене для автоматичного архівування даних з вашого Flash, SSD | HDD носія. Це дозволить завжди зберегти вашу інформацію при втраті, поломці або вилучення вашого основного носія, а значить ви можете в будь-який момент відновити всі ваші ..
310 грн
Флеш накопичувач з шифруванням datAshur USB 3.0 SSD Flash Drive 240GB
Новинка! Захищена флешка IStorage datAshur USB 3.0 SSD Flash Drive неймовірного обсягу. Цілих 240GB. Вже звична для всіх флешка з 256-бітовим апаратним шифруванням AES військового класу, даний механізм дозволяє обробляти дані в режимі реального часу. У DatAshur вбудований акумулятор, що дозволяє ..
Цену уточняйте
Флешка з апаратним шифруванням datAshur USB 3.0 SSD Flash Drive 30GB
Новинка! Захищена флешка IStorage datAshur USB 3.0 SSD Flash Drive 30GB - один з найбільш безпечних, простих у використанні і доступних в світі USB флеш-накопичувачів. Вже звична для всіх флешка з 256-бітовим апаратним шифруванням AES військового класу, даний механізм дозволяє обробляти дані в режим..
Цену уточняйте
Флешки з шифруванням datAshur USB 3.0 SSD Flash Drive 60GB
Новинка! Захищений накопичувач IStorage datAshur USB 3.0 SSD Flash Drive 60GB - один з найбільш безпечних, простих у використанні і доступних в світі USB флеш-накопичувачів. Вже звична для всіх флешка з 256-бітовим апаратним шифруванням AES військового класу, даний механізм дозволяє обробляти дані в..
Цену уточняйте
Швидка флешка з шифруванням datAshur Pro USB 3.0 16GB
Новинка! Захищена флешка IStorage datAshur Pro USB 3.0 16GB - один з найбільш безпечних, простих у використанні і доступних в світі USB флеш-накопичувачів. Вже звична для всіх флешка з 256-бітовим апаратним шифруванням AES військового класу, даний механізм дозволяє обробляти дані в режимі реального ..
3613 грн
Швидка флешка з шифруванням datAshur Pro USB 3.0 32GB
Новинка! Захищена флешка IStorage datAshur Pro USB 3.0 32GB - один з найбільш безпечних, простих у використанні і доступних в світі USB флеш-накопичувачів. Вже звична для всіх флешка з 256-бітовим апаратним шифруванням AES військового класу, даний механізм дозволяє обробляти дані в режимі реального ..
4516 грн
Швидка флешка з шифруванням datAshur Pro USB 3.0 4GB
Новинка! Захищена флешка IStorage datAshur Pro USB 3.0 4GB - один з найбільш безпечних, простих у використанні і доступних в світі USB флеш-накопичувачів. Вже звична для всіх флешка з 256-бітовим апаратним шифруванням AES військового класу, даний механізм дозволяє обробляти дані в режимі реального ч..
2258 грн
Швидка флешка з шифруванням datAshur Pro USB 3.0 64GB
Новинка! Захищена флешка IStorage datAshur Pro USB 3.0 64GB - один з найбільш безпечних, простих у використанні і доступних в світі USB флеш-накопичувачів. Вже звична для всіх флешка з 256-бітовим апаратним шифруванням AES військового класу, даний механізм дозволяє обробляти дані в режимі реального ..
5420 грн
Швидка флешка з шифруванням datAshur Pro USB 3.0 8GB
Новинка! Захищена флешка IStorage datAshur Pro USB 3.0 8GB - один з найбільш безпечних, простих у використанні і доступних в світі USB флеш-накопичувачів. Вже звична для всіх флешка з 256-бітовим апаратним шифруванням AES військового класу, даний механізм дозволяє обробляти дані в режимі реального ч..
3011 грн
Швидка флешки з шифруванням datAshur USB 3.0 SSD Flash Drive 120GB
Новинка! Захищена флешка IStorage datAshur USB 3.0 SSD Flash Drive 120GB - один з найбільш безпечних, простих у використанні і доступних в світі USB флеш-накопичувачів. Вже звична для всіх флешка з 256-бітовим апаратним шифруванням AES військового класу, даний механізм дозволяє обробляти дані в режи..
Цену уточняйте
Флешка з шифруванням AES 256 iStorage datAshur 256-bit 32GB
Захищена флешка IStorage datAshur 256-bit 32GB - один з найбільш безпечних, простих у використанні і доступних в світі USB флеш-накопичувачів. У них використовується 256-бітове апаратне шифрування військового класу AES, даний механізм дозволяє обробляти дані в режимі реального часу. У DatAshur вбудо..
4065 грн
Флешка з шифруванням AES 256 iStorage datAshur 256-bit 8GB
Захищена флешка IStorage datAshur 256-bit 8GB - один з найбільш безпечних, простих у використанні і доступних в світі USB флеш-накопичувачів. У них використовується 256-бітове апаратне шифрування військового класу AES, даний механізм дозволяє обробляти дані в режимі реального часу. У DatAshur вбудов..
2860 грн
Флешка з шифруванням AES 256 iStorage datAshur 256-bit 16GB
Вашій увазі представляється захищена флешка, яка має апаратне шифрування AES 256, iStorage datAshur 256-bit 16GB. Вона являє собою самий безпечний, простий і доступний на світовому ринку USB флеш накопичувач. Для її створення застосовано 256-бітове шифрування апаратного типу військового кла..
3162 грн
USB Flash накопичувач зі сканером відбитків пальців SEVEN Lock UF1 Black
USB Flash накопичувач SEVEN Lock UF1 - біометрична флешка зі сканером відбитка пальця, яка дає нові можливості для захисту конфіденційної інформації і фінансових даних. Дуже добре підходить як для бізнесу, так і для особистого користування. Перевагою перед звичайними флешками є біометрична іде..
1577 грн
Флешки з захистом і апаратним шифруванням

Як може бути організований захист даних на флешці?
На будь-якому носії інформації може зберігатися конфіденційна інформація, яку ніхто не повинен побачити. Не має значення, що це за дані - комерційна таємниця, бухгалтерія, або просто особисті фотографії. Все що ви цінуєте, конкуренти або просто зацвкавлені можуть оцінити набагато дорожче. В такому випадку, не буде зайвим купити флешку з апаратним шифруванням або купити захищену флешку, так як зовсім не виключено те, що такий USB носій, як і будь-який інший можна запросто загубити. Більш того, його просто-напросто можуть вкрасти. Навіть не тому що хтось дізнався що там є цінні дані, а просто тому що невелика красива річ, яку просто продати на найближчому ринку. У такому випадку, якщо Ви не використали шифрування даних на флешці, вся інформація, яка на ній перебувала, може стати легко доступною зловмисникам.

Захист даних, інформації на флешці може забезпечуватися різноманітними методами і системами безпеки. Один з них - це програмний захист флешки паролем. Але, при використанні цього методу, зашифровані дані на компактному носії можна буде відкривати тільки на тому ПК, на якому ви кодували дані, і на якому встановлена ​​спеціальна програма. Апаратне шифрування даних на дискових накопичувачах - це дуже корисна річ, якщо Ви не бажаєте щоб вашу секретну інформацію дізналися сторонні люди. Однак варто враховувати способи і методи криптографічного захисту даних, що б з одного боку не стати заручником власної необачності, а з іншого може виявитися так, що ваш захист інформації на флешці може виявитися недостатньо надійний або просто фікцією. Як правило, дешеві флешки з паролем використовують лише програмне шифрування, і досить слабо захищають сам ключ шифрування, який можна просто скопіювати і витягти захищені дані.

Якщо Ви бажаєте використовувати USB пристрій на будь-якому іншому комп'ютері, без необхідності встановлювати додаткове програмне забезпечення, тоді Вам необхідна флешка з паролем від компанії iStorage datAshur. Купити таку флешку з паролем можна в нашому магазині за доступними цінами. Пам'ятайте головне - флешку з паролем купити може кожен, але не кожен може оцінити важливість тієї інформації, яку він хоче захистити до того моменту як її викрадуть.

 

Наскільки надійні флешки з паролем?

Поставити пароль на цифровий носій інформації не становить великих труднощів. Флешки з шифруванням і захистом зараз стали досить доступним пристроєм захисту даних. Ми рекомендуємо вам встановлювати пароль, як можна складніше, ні в якому разі не встановлюйте в якості пароля дату свого народження або іншої події, яке також відомо оточуючим, так як з таким легким паролем її можна легко зламати за допомогою соціальної інженерії. Перед тим як використовувати, наприклад дату свого народження, згадайте, в скількох соціальних мережах ви залишили на видному місці цю інформацію? Флешка з шифруванням даних захистить ваші дані тільки в тому випадку, якщо Ви будете правильно її використовувати і ставитися з належною повагою до паролів, за допомогою яких захищаєте її. Флешка з захистом даних надійна рівно настільки, наскільки надійний Ваш пароль і наскільки ви цінуєте дані, які хочете зберегти в таємниці.

Чому так важливий захист інформації на флешці?
На сьогоднішній день компанією iStorage представлений широкий модельний ряд шифрованих флешок об'ємом 4Gb, 8Gb, 16Gb і новинка - 32Gb. Даного об'єму цілком вистачить для надійного зберігання і передачі ключової інформації. Якщо ж обсяг даних набагато перевищує 32Gb то компанія iStorage може запропонувати жорсткі диски об'ємом аж до 3Tb. А для невеликого обсягу флеш накопичувачі з шифруванням будуть ідеальним рішенням!