Фільтр
  • Ціна
    грн - грн
  • Бренд
    0
    0
Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

Зчитувачі для смарт карт

Вид:  Порівняння товарів (0) Показати: Сортування:
Безконтактний карт-рідер KP-382
Карт-рідер KP-382 призначений для зчитування і запису інформації на безконтактні смарт-карти (ISO/IEC 14443). Забезпечує інтерфейс між ПЕОМ і безконтактною карткою. Пристрій застосовується: в системах розмежування і контролю доступу до ПЕОМ для побудови систем управління доступом до об..
1110 грн
Карт-рідер КР-375 BLE для зчитування контактних смарт-карт
Карт-рідер КР-375 BLE призначений для читання/запису інформації з контактних смарт-карт, забезпечує інтерфейс між смарт-картою і комп'ютером або мобільними гаджетами. Може використовуватися: У системах доступу, персоналізації, аутентифікації, авторизації, ЕЦП, як складова частина різних..
3150 грн
Контактний карт-рідер КР-371
Карт-рідер КР-371 призначений для читання/запису інформації з контактних смарт-карт, забезпечує інтерфейс між комп'ютером і смарт-картою (ISO/IEC 7816). Пристрій застосовується: для побудови комп'ютерних систем доступу, персоналізації і авторизації, може використовуватися як скл..
420 грн
Смарт-карт рідер ASEDrive Bio
Смарт-карт рідер ASEDrive Bio має вбудований сканер відбитків пальців. Завдяки своєму унікальному дизайну рідер не займає багато місця на Вашому робочому місці, при цьому поєднує в собі два пристрої: рідер для читання смарт-карт і біометричний сканер відбитків пальця. Рекомендований для використанн..
Цену уточняйте
Смарт-карт рідер ASEDrive IIIe
Смарт-карт рідер ASEDrive IIIe, який використовує високошвидкісний інтерфейс USB. Цей пристрій прослужить довго, так як має надійну конструкцію, а також виключається пошкодження використовуються смарт-карт. Пристрій обладнаний перепрошиваемой Flash-пам'яттю для оновлення Firmware. Рекомендовано ви..
Цену уточняйте
Смарт-карт рідер ASEDrive IIIe CL
Смарт-карт рідер ASEDrive IIIe CL – це безконтактний смарт-карт рідер призначається для виконання роботи з перспективними смарт-картками або з дуальним інтерфейсом. ..
Цену уточняйте
Смарт-карт рідер ASEDrive Internal
Смарт-карт рідер ASEDrive Internal внутрішній зчитувач смарт-карт, який використовується для установки в системний блок або термінальне обладнання. Установка здійснюється в стандартний слот 3,5", а підключення до внутрішнього роз'єму USB. Має такі ж характеристики, як і "корпусні" аналоги. Володіє ..
Цену уточняйте
Смарт-карт рідер ASEDrive Mini
Смарт-карт рідер ASEDrive Mini є надійним і зручним смарт-карт-рідером, при цьому ціна його буде меншою вартості USB-ключа. Завдяки своєму компактному розміру, цей пристрій можна зберігати в сумці або в кишені одягу. Тривалий термін служби смарт-карт рідера забезпечується за рахунок надійної констр..
Цену уточняйте
Смарт-карт рідер ASEDrive MT Motorized Reader
Смарт-карт рідер ASEDrive MT Motorized Reader - моторизований PC/SC-сумісний промисловий смарт-карт рідер. Здійснює підтримку всіх типів смарт-карт і карт із пам'яттю. Управління прийомом/видачею карт відбувається через API інтерфейсу PC/SC. Обладнаний 128 Кб перезаписуваної Flash-пам'яттю для можл..
Цену уточняйте
Смарт-карт рідер ASEDrive SIM Reader
Смарт-карт рідер ASEDrive SIM Reader. Рекомендовано використовувати даний зчитувач для запису і читання даних на SIM-картах стандарту Mini-SIM (ID-000, ISO/IEC 7810:2003). ..
Цену уточняйте
Смарт-карт рідер для iPad, iPhone, MAC
Смарт-карт рідер для iPad, iPhone, MAC – пристрій, виконане в стилі iPhone, має міцний алюмінієвий корпус з чорною пластиковою пластиною "під екран", на якій розташувалися індикатори підключення зчитувача до пристрою і індикатор роботи зі смарт-картою. Розмір рідера не перевищує розмір самої смарт-..
Цену уточняйте

Яку б мету ви не переслідували при використанні елементів захисту, для досягнення її результату необхідні зчитувачі для смарт карт. Різновидів смарт карт безліч, кожна відповідає напрямку дії, пропорційно їм і співвідношення різновидів зчитувачів. Рідер для смарт-карт може бути вбудований в клавіатуру, або являти собою самостійний пристрій, або застосовуватися як додатковий пристрій для Айпад і айфонів, або як вбудований модуль для промислових терміналів, а також може мати сканер для розпізнавання відбитків пальців. Але, який б рідер не знадобився саме Вам, можна бути впевненим, в його безперебійної роботи, простоті установки і експлуатації.

Зчитувачі для смарт карт це спеціальні пристрої для зчитування певної інформації з контактних смарт карт. Більшість зчитувачів, не дивлячись на назву, можуть як зчитувати, так і записувати необхідну інформацію, виходячи з можливостей смарт карт і прав доступу. У нашому магазині представлені різні модифікації зчитувачів для різних видів смарт карт. У нас ви, зокрема, можете знайти зчитувачі з біометричної ідентифікацією, вбудовані в комп'ютерні клавіатури, вбудовані в системний блок комп'ютера, переносні зчитувачі з USB інтерфейсом і навіть промислові зразки.