Фільтр
  • Ціна
    грн - грн
  • Бренд
    0
    0
    0
Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

смарт-карти (smart card)

Вид:  Порівняння товарів (0) Показати: Сортування:
eToken 5110
Двофакторна аутентифікація, яка забезпечує захист як віддаленого доступу, так і доступу до мережі SafeNet eToken 5110 - компактний двохфакторну USB-аутентификатор, який підтримує нові технології смарт-карт, на основі сертифікатів створює і зберігає облікові дані (такі як секретний ключ, пароль і циф..
1560 грн 1390 грн
Електронний USB-ключ SecureToken-337К
SecureToken-337К застосовується для захищеного зберігання і використання ключів електронного цифрового підпису (ЕЦП) АЦСК державних та інших організацій, в банківських і корпоративних системах, інтернет-банкінгу тощо. Виконує функції формування та перевірки електронного цифрового підпису, шифрування..
950 грн
Електронний USB-ключ SecureToken-337М
SecureToken-337M застосовується для захищеного зберігання і використання ключів електронного цифрового підпису (ЕЦП) АЦСК державних та інших організацій, в банківських і корпоративних системах, інтернет-банкінгу тощо. Виконує функції формування та перевірки електронного цифрового підпису, шифрування..
680 грн
Електронний ключ SecureToken-337F16
SecureToken-337F16 повністю сумісний з електронним ключем SecureToken-337, застосовується для захищеного зберігання і використання ключів електронного цифрового підпису (ЕЦП) податкової служби України, ключів АЦСК державних та інших організацій, в банківських і корпоративних системах, інтернет-банкі..
1620 грн
Електронний ключ SecureToken-337F32
SecureToken-337F32 повністю сумісний з електронним ключем SecureToken-337, застосовується для захищеного зберігання і використання ключів електронного цифрового підпису (ЕЦП) податкової служби України, ключів АЦСК державних та інших організацій, в банківських і корпоративних системах, інтернет-банкі..
1840 грн
Електронний ключ SecureToken-337F8
SecureToken-337F8 повністю сумісний з електронним ключем SecureToken-337, застосовується для захищеного зберігання і використання ключів електронного цифрового підпису (ЕЦП) податкової служби України, ключів АЦСК державних та інших організацій, в банківських і корпоративних системах, інтернет-банкін..
1520 грн
Смарт-карта CryptoCard-337
CryptoCard-337 застосовується для захищеного зберігання і використання ключів електронного цифрового підпису (ЕЦП) податкової служби України, ключів АЦСК державних та інших організацій, в банківських і корпоративних системах, інтернет-банкінгу тощо. Виконує функції формування та перевірки елек..
350 грн
eToken 3500
eToken 3500 - оптичне рішення, що застосовується для підпису транзакцій і виконання суворої аутентифікації. Комплексне рішення, яке дозволяє запобігати ризики інтернет-банкінгу. Компанія SafeNet представляє комплексне рішення, здатне впоратися з ризиками, які пов'язані з проведенням банківських ..
1351 грн
eToken 5200
Аутентификатор на основі сертифікатів, який не залишить сліди роботи на комп'ютері, не вимагає використання клієнтського програмного забезпечення. SafeNet eToken 5200 — USB-аутентификатор на основі сертифікатів, який не залишить слідів роботи на комп'ютері, забезпечує безпечний доступ до web-додаткі..
Цену уточняйте
eToken PRO
eToken PRO являє собою USB-аутентификатор, який забезпечує сувору автентифікацію користувачів і економічно ефективне управління паролями. За допомогою цього рішення з двофакторної аутентифікацією організації можуть легко і ефективно розширити ділові можливості, надаючи безпечний доступ до мережі, по..
Цену уточняйте
eToken PRO Anywhere
Клієнтський USB-аутентификатор. Рішення eToken PRO Anywhere виключає необхідність попередньої установки клієнтського програмного забезпечення, що дозволяє провайдерам і організаціям пропонувати своїм клієнтам, партнерам і співробітникам безпечний віддалений доступ до онлайн-послуг і бізнес-порталів,..
Цену уточняйте
Гибридный USB-аутентификатор iKey 1000
Електронний USB-аутентификатор iKey 1000 - невеликий пристрій, який зручно носити на брелоку, записника та ін, так як воно має досить компактні розміри. iKey можна застосовувати у багатьох додатках, які раніше захищали за допомогою паролів. iKey 1000 має вбудовану пам'ять, яка використовується для з..
Цену уточняйте
Гібридний USB-аутентифікатор eToken NG OTP One Time Password
eToken NG-OTP поєднує в собі зручність одноразових паролів (OTP) з безпекою компактний USB на основі сертифікатів аутентифікації, пропонуючи оптимальне рішення для безпеки підприємства у різноманітному середовищі. eToken NG-OTP являє собою гібрид USB і одноразових паролів (OTP), це пристрій, який по..
Цену уточняйте
Гібридний USB-аутентифікатор eToken NG-Flash
Безпечне USB-пристрій для аутентифікації із зашифрованою флеш-пам'яттю eToken NG-FLASH поєднує в собі високу безпеку технологій smart карт у аутентифікації USB - пристроїв з перевагами зашифрованою флеш-пам'яті. eToken NG-FLASH надає широкий спектр можливостей в одному пристрої, включаючи безпечний ..
Цену уточняйте
Гібридний USB-аутентифікатор eToken NG-FLASH Anywhere
Завдяки простоті у використанні і портативності, eToken NG-FLASH Anywhere дозволяє організаціям забезпечувати безпеку за допомогою цього гнучкого і зручного для клієнтів і співробітників рішення, отримувати віддалений доступ до корпоративних ресурсів, здійснювати операції з цифровими підписами. eTok..
Цену уточняйте
Гібридний USB-аутентифікатор SafeNet eToken 3400
SafeNet eToken 3400 є картою автентифікації, яка гарантує, що віддалений доступ до корпоративних ресурсів і додатків є безпечним. SafeNet eToken 3400 генерує динамічний одноразовий пароль, який вводиться в екрані входу замість пароля. Вимагаючи від користувачів при вході в систему використовувати дв..
Цену уточняйте
Гібридний USB-аутентифікатор SafeNet eToken 7300
SafeNet eToken 7300 рішення, яке забезпечує аутентифікацію на основі перевірки сертифіката автентичності, надійно зберігає дані та програми, має до 64 ГБ зашифрованою флеш-пам'яті. Шляхом створення безпечної онлайн-середовища, SafeNet eToken 7300 дозволяє користувачам безпечно отримувати дані і вико..
Цену уточняйте
Смарт-карта JaCarta
Смарт-карта (USB-ключ) JaCarta, PKI -токен (корпоративний) у класичному корпусі. Рекомендується для щоденного використання. Цей пристрій рекомендується використовувати для аутентифікації в корпоративних мережах і для доступу до інформаційних ресурсів на підприємстві. Електронний цифровий підпис (ЕЦП..
Цену уточняйте
Смарт-карта JaCarta в Smart Cart форм-факторі
Смарт-карта JaCarta в Smart Cart форм-факторі Корпоративна PKI-карта використовується для аутентифікації корпоративної мережі і доступу до інформаційних ресурсів підприємства. Підтримують біометричну ідентифікацію власника (опціонально) Корпоративна ID-карта рекомендована до використання при візуаль..
Цену уточняйте
Смарт-карта JaCarta в корпусі MicroSD
Смарт-карта JaCarta в корпусі MicroSD – електронний цифровий підпис (ЕЦП) для планшетних комп'ютерів і смартфонів. «На борту» MicroSD карти з Flash-пам'яттю інтегрований чіп смарт-карти з ЕЦП. Цей пристрій використовується при роботі з електронними сервісами, які вимагаю суворої автентифікації корис..
Цену уточняйте
Смарт-карта JaCarta в корпусі Mini
Смарт-карта (USB-ключ) JaCarta в корпусі Mini в мініатюрному захищеному корпусі, рекомендується для періодичного використання. Може використовуватися при роботі з електронними сервісами, які вимагаю суворої аутентифікації користувачів і посиленою або кваліфікованої електронного підпису (ЕЦП) ..
Цену уточняйте
Смарт-карта JaCarta в корпусі Nano
Смарт-карта (USB-ключ) JaCarta в корпусі Nano, рекомендовано для періодичного використання. Даний пристрій буде необхідно при роботі з електронними сервісами, які потребують посиленої електронного підпису. Також даний пристрій буде незамінним при використанні систем електронного документообігу (ЕДО)..
Цену уточняйте
Смарт-карта JaCarta ДСТУ
Смарт-карта (USB-ключ) JaCarta ДСТУ. В даній смарткарте реалізований алгоритм ЕЦП за ДСТУ 4145-2002, в аплеті передбачений набір параметрів еліптичних кривих, рекомендованих до використання наказом 99/166 для довжин ключів 163, 167, 173, 179, 191, 233, 257, 307, 367 і 431 біт. Так само реалізований ..
Цену уточняйте
Смарт-карта JaCarta з Flash-пам'яттю
Смарт-карта (USB-ключ) JaCarta з Flash-пам'яттю використовується для довіреної завантаження операційної системи, прикладних програм, браузерів з CD-області, а так само для зберігання призначених для користувача даних. ..
Цену уточняйте
Смарт-карта JaCarta з радіо-міткою (RFID)
Смарт-карта (USB-ключ) JaCarta з додатковою радіо-міткою (RFID) крім свого прямого призначення використовуються і як електронний пропуск до приміщення, на парковку. ..
Цену уточняйте
Смарт-карта JaCarta з ідентифікацією біометричної
Смарт-карта (USB-ключ) JaCarta з біометричною ідентифікацією. Цей пристрій використовується при ідентифікації власника USB-токена з його відбитками пальців замість PIN-коду, або спільно з ним, а також для доступу до конфіденційної інформації (при використанні вбудованого в ноутбук сканера). ..
Цену уточняйте
Смарт-карти на основі сертифікатів (PKI)
Смарт-карти SafeNet на основі сертифікатів (PKI) дозволяють забезпечити сувору багатофакторну аутентифікацію. Карти представлені у формі кредитних карт. Такі смарт-карти є єдиним рішенням для аутентифікації і надання доступу (віддаленого доступу, доступу до мережі, управління паролями, входу в мереж..
Цену уточняйте

Смарт-карти є основою безпеки інформації користувачів, використовуються провідними підприємствами, являють собою невеликі, лаконічні пристрої, відомі також як USB ключі. Пристрій оснащений процесором і модулями оперативної і постійної незалежної EEPROM пам'яті, має власну операційну систему. У модельний ряд смарт-карт вбудовані механізми, що забезпечують функції захисту, тим самим поєднуючи можливості декількох пристроїв. До основних властивостей відноситься виконання певних прикладних програм в захищеній пам'яті пристрою, спеціально розроблених в сфері інформаційної безпеки.

Застосування usb key дозволить підвищити рівень безпеки і ранжирування доступу, а так же захистити дані, в тому числі:
- проведення аутентифікації в комп'ютері, корпоративної мережі;
- вдосконалює доступ до різних програм;
- тепер можна не просто створити пароль на робочих станціях, а й зашифрувати дані, для підвищення ступеня захисту;
- електронна пошта, система документообігу і всілякі фінансові операції мають новий рівень захисту від злому;
- з'явилася можливість використовувати систему електронного цифрового підпису стандарту X509 і PKCS # 11;
- можливість захистити документи при передачі через мережу і інші відкриті канали передачі даних;
- захист паролів в соціальних мережах і на сторінках онлайн-розрахунків.

Смарт-карти виробляються в різних корпусах і модифікаціях (мікроSD, SIM форм фактор, miniUSB і інші). Вони забезпечують надійність зберігання інформації на рівні стаціонарного комп'ютера, при цьому з мінімальними розмірами.

Для даних пристроїв використовуються розробки, які надійно захищають інформацію від несанкціонованого доступу.

На сайті також представлені новітні сучасні розробки смарт-карт:

- з біометричної ідентифікацією - це можливість отримання доступу за відбитками пальців та / або пін-коду, за умови наявності вбудованого сканера;
- з додатковою радіо-міткою, котрі крім своїх прямих призначень виконують функцію електронного доступу;
- обладнання в наявності, спеціалізоване і оптимально придатне для виконання певних критично важливих процесів (документообіг, звітність, банківські платежі та інші).