Золотоищущий металлоискатель Minelab GPX-5000

Золотоищущий металлоискатель Minelab  GPX-5000
Код товара: GPX-5000

Наличие:
Заканчивается

Бренд: Minelab
159619 грн
Доставка
По Киеву:
 - курьером - бесплатно
 - самовывоз из офиса: г. Киев:
пр-т С.Бандеры, 21, оф. 529
по Украине:
 - Новая почта - по тарифам перевозчика
Оплата
 Наличный и безналичный расчет

Металлоискатель Minelab GPX-5000 предназначен в первую очередь для пoиска самородного зoлота. Чрезвычайно высокая чувствительнoсть обеспечивают максимальную глубину пoиска и детекцию металлических предметoв мельчайших размеров. Сoвременные технологии понижения шумoв и использование сложных зoндирующих импульсов позвoляют применять прибор в самых слoжных поисковых условиях. Minelab GPX-5000 оснащен несколькими программами обнаружения, в которых используется принципиальнo новая технология интеллектуальнoй электронной регулировки.

Характеристики
Характеристики металлоискателя
Вес 2,4 кг
Питание аккумулятор
Тип металлоискателя Профессионального уровня
Балансировка грунта есть
Рабочая частота 3/15 кГц
Отзывы (6)

Икрам
  12.04.2020 16:36
Здравствуйте мне нужен металлоискатель, для поиска кварца\r\nгде есть крупинки золото,\r\nесть такой? Это в горах, во круг камни и кварц,а то через ступу, очень долго, есть подходящий?\r\n

Администратор Сайта
  08.04.2017 11:14
Здравствуйте. Глубина 3 метра - это критичное значение для любого металлоискателя, так же все зависит от типа грунта, его состава, влажности. Положительным фактом тут может быть то, что Вы будете искать большие объемы металла. Из всех имеющихся у нас металлоискателей модель Minelab GPX-5000 имеет максимальную чувствительность, и должна подойти под Ваши задачи.

Гость
  07.04.2017 13:14
Подскажите, мне нужно отыскать большой объем на глубине до трёх метров. Какой прибор лучше подойдет для этого? Благодарю за ранее.

Іван
  23.03.2017 14:46
Вже давно використовую цей металошукач, і він ніколи мене не підводив. З переваг хочу відзначити досить велику глибину сканування. Тут є можливість налаштовувати детектор таким чином, щоб він шукав лише якийсь певний склад металу. Варто відзначити вдалий процесор, який швидко обробляє отримані дані і надає максимально точну інформацію.

Павло
  16.02.2017 18:25
Досить висока ціна мене збентежила. Однак цей прилад є кращим у своєму роді, адже він спеціально призначений для пошуку різних цінностей. Звичайно, з допомогою різних таких пристроїв можна знаходити реліквії і монети, проте не всі можуть порадувати можливістю шукати золоті вироби. Крім цього, мене дуже здивувало наявність функції, яка дозволяє регулювати швидкість руху котушки. Також ця модель має опцію дискримінації. При бажанні можна вибрати потрібну програму пошуку. Крім золотих ювелірних прикрас, цей прилад дозволяє знаходити самородне золото.

Володимир
  02.02.2017 11:20
Перше, це досить висока вартість обладнання. Однак я все-таки зважився його придбати, адже це професійний металошукач, з допомогою якого вдається знаходити дійсно цінні предмети. Цей детектор призначений спеціально для пошуку золота. Тут є кілька програм, що дає можливість максимально правильно налаштувати пристрій. З цим приладом навіть пошук дрібних ювелірних виробів не є проблемою. За короткий період використання пристрою мені вдалося знайти не тільки пам'ятки, але й вироби з дорогоцінних металів. Завдяки цьому кошти, витрачені на покупку шукача, вдалося не тільки повернути, а й примножити.
Написать отзыв Ваше имя:


Ваш отзыв: Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.

Оценка:

Введите код, указанный на картинке:Оставить отзыв ↓
 
6 отзывов
1 ответов
3 оценок
100% 3 положительных
14  
Полезность отзывов
11 голосов
55% 6 положительных
6  
 
 
Похожие товары