Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

Історія компанії

 

Свідченням багатогранного досвіду компанії виступають налагоджені контакти зі всесвітньо відомими виробниками програмно-апаратного забезпечення, дослідницькими інститутами, а також багаторічна співпраця з клієнтами на підставі партнерських відносин. Саме фахівці ТОВ «Об'єднання ЮГ» були учасниками становлення і прогресивного розвитку ринку інформаційних технологій України, реалізувавши безліч успішних проектів. Нижче наводимо деякі з успішно реалізованих проектів.

1992 р.

Наші фахівці стають засновниками Української Асоціації користувачів ОС Unix (UUUG), яка входила до Європейської Асоціації користувачів ОС Unix EurOpen. Це було перше в Україні об'єднання програмістів-професіоналів.

1992-1993 рр.

Налагоджено контакти з головним виробником ОС Unix компанією Unix Systems Laboratories (USL) в напрямку впровадження у вищій освіті України академічних програм з професійного викладання ОС Unix в ВУЗах України.

1993-1995 рр.

Тісна співпраця з Інститутом кібернетики НАН України в напрямку впровадження нових інформаційних технологій.

1995 р.

Перемога «Об'єднання ЮГ» в першому в Україні офіційному тендері на держзакупівлі для Фонду державного майна України на розробку і впровадження єдиної розподіленої комп'ютерної інформаційної системи (ЕКІС) Фонду державного майна України та поставку комп'ютерного обладнання. Розробка інформаційних підсистем ФДМУ виконувалася із застосуванням продуктів компанії Informix (США).

1995-1996 рр.

Розробка і впровадження в Українському Центрі сертифікатних аукціонів (УЦСА) програмного забезпечення для ведення реєстру акціонерів, який функціонує під управлінням Informix. Ця розробка виконана фахівцями «Об'єднання ЮГ» на замовлення компанії PriceWaterHouseCoopers (США) по лінії Американського міжнародного агентства з розвитку USAID (Контракт PW / IPG / 306 / P-19-95). На сьогодні це одна з найбільших баз даних в Україні, яка містить близько 35 млн. Записів.

1997-1998 рр.

Створення розподіленої інформаційної системи Національної мережі аукціонних центрів з використанням програмного забезпечення Unix, Informix, Novell і устаткування Hewlett Packard, Eicon, телекомунікацій на базі технологій FrameRelay. Проектування системи враховувало перспективи її розширення. За масштабністю і технологій, які були використані, ця система була свого часу унікальною в Україні.

1997 р.

Перемога в конкурсі по впровадженню технологій мережевого менеджменту, який проводився компанією Novell, Компанія «Об'єднання ЮГ» посіла перше місце серед IT-інтеграторів СНД і країн Балтії.

1997-1998 рр.

Перемога в міжнародному тендері по лінії TACIS на впровадження інформаційної системи в Держстандарті України. Фахівцями було проведено повний комплекс навчання по курсам: адміністрування Windows NT; адміністрування UNIX; Internet; адміністрування Informix, розробка додатків в середовищі Informix (Проект EDREG 9305, контракт 992/414/1 з компанією SGS, Іспанія).

1999 р.

За результатами тендеру на виконання робіт в рамках проекту «Укриття» (Чорнобиль) виконано великий обсяг розробок і поставок для створення інформаційної системи обслуговування об'єкта, який проводився за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку (Проект SIP-03-1-D01).

з 1999 р. і до теперішнього часу

Розробка комплексу прикладного ПО для Адміністрації Президента України та Державного управління справами. Поставки і супровід комплексу антивірусних та інших технічних засобів захисту інформації для апарату Президента України.

2000-2001 рр.

Спільно з Промінвестбанком України розроблено програмне забезпечення Ведення Електронного поіменно Реєстру акціонерів незалежними реєстраторами (ВЕПР). Ця програма забезпечувала роботу центрального реєстру з трансфертагентамі і філіями, обслуговуючи близько 80 трансфертагентов, 600 емітентів і близько 2 млн. Особистих рахунків.

2002-2003 рр.

Розроблена програмна система «КОМПАС» для аналізу бізнес середовища, вивчення партнерів і конкурентів для використання службами безпеки різних структур.

2003 р.

Проведення аудиту інформаційної безпеки комп'ютерної мережі Чорнобильської АЕС.

з 2005 р.  і до теперішнього часу

Побудова і підтримка системи антивірусного захисту в найбільших державних і приватних підприємствах - Адміністрація Президента України, Державна інспекція з ціноутворення, НАК «Нафтогаз України», Київська міська рада, Шевченківська районна адміністрація, Вінницький політехнічний університет, Національні авіалінії України і безліч інших замовників.

з 2006 р.  і до теперішнього часу

Створення та підтримка ешелонованої антивірусного захисту на базі двох провідних вендорів в ряді обласних і районних центрів зайнятості.

2005-2008 рр.

Створення комплексної системи захисту інформації для управління інформатизації та захисту інформації Київської міськдержадміністрації. Створення багаторівневої системи захисту інформації на порталі КМДА.

2007-2008 рр.

Впровадження комплексу технічних засобів захисту інформації в Держкомітеті з питань зв'язку та інформатизації України.

2011 р.

В рамках підготовки до сертифікації за стандартом PCI DSS поставка системи жорсткої двофакторної аутентифікації в «Райфазен Банк Аваль» (близько 3500 пристроїв і відповідного програмного забезпечення).

з 2009 р.  і до теперішнього часу

ТОВ «Об'єднання ЮГ» надає послуги побудови систем комплексної інформаційної безпеки для підприємств середнього і великого бізнесу будь-якого рівня складності. Список наших клієнтів постійно розширюється.

з 2005 г. по 2009 рік

ТОВ «Об'єднання ЮГ» поставляє сканер моніторингу безпеки XSpider (по 2009 рік) до Державного управління справами, Державну податкову адміністрацію України, Держслужбу спецзв'язку і захисту інформації, Райффайзен Банк Аваль, Ощадбанк України, ТРК «Україна», і багато інших компаній як державного, так і приватного сектора.

 з 2010 руку 

 

Дедалі більшого поширення набуває Програмний продукт антивірусного захисту ESET (Словаччина)

  В даний час ним користуються десятки державних і коммерческімх підприємств і організацій, в числі яких Центр забезпечення діяльності Міноборони України, Холдинг «Баядера (ТМ Коблево), Банк« Фінанси та Кредит », ПАТ« Нафтогаз України », багато обласних і районних центрів зайнятості, багато юридичні та адвокатські компанії, Компанія «Укртранслінг» і т.д.

 
з 2012 р.  і до теперішнього часу

 Набирають популярність засоби захисту інформації на базі апаратних устойств (флешки, диски)