Фільтр
 • Ціна
  грн - грн
 • Бренд
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

Металошукачі грунтові середнього рівня

Вид:  Порівняння товарів (0) Показати: Сортування:
Металошукач Minelab X-Terra 505
Металошукач Minelab X-Terra 505 - перевірений часом металодетектор з DD-котушкою, що забезпечує хорошу глибину і прекрасний функціонал. Надійність і якість від Minelab забезпечують зручність і довговічність. Може працювати на трьох частотах - 3 кГц, 7,5 кГц и 18,75 кГц. Відмінне поєднання ціни, функ..
18040 грн
Металошукач Minelab X-Terra 705
Металошукач Minelab X-Terra 705 - один з найбільш популярних професійних металодетекторів у світі з DD-котушкою, що забезпечує хорошу глибину і прекрасний функціонал. Може працювати на трьох частотах - 3 кГц, 7,5 кГц и 18,75 кГц. Має два режими: пошук монет і геологорозвідка. X-Terra 705 простий в о..
21560 грн
Металошукач Bounty Hunter Discovery 3300
Металошукач Bounty Hunter Discovery 3300 має повний набір можливостей приладу для досвідчених користувачів, включаючи ручну балансування грунту, дискримінацію, многотональность та цілевказання. РК-дисплей детектора поділяє цілі на 11 категорій, що дозволяє налаштовувати точну дискримінацію. Також ди..
17820 грн
Металошукач Fisher F4
Металошукач Fisher F4 - недорогий і ефективний металодетектор з широким набором функцій разом з продуманим і інтуїтивно зрозумілим меню для вирішення різних пошукових завдань. Крім стандартних функцій, має режим глибокого пошуку Autotune All Metal і ручне балансування грунту. У комплекті поставляєть..
16720 грн
Металошукач Fisher F44 DD
F44 – це водонепроникний і ультралегкий прилад, старший брат F11 і F22, включає в себе: регульована аудіо ідентифікація металу, баланс грунту, 5-режимами роботи, включаючи індивідуальний режим налаштування, режим цілевказання, здатність запам'ятовувати індивідуальний налаштування, еліптичн..
18480 грн
Металошукач Fisher GOLD BUG DP
Металошукач Fisher GOLD BUG DP розроблений спеціально для шукачів скарбів. Головним чином модель призначена для пошуку золотих самородків. Завдяки високій чутливості власники даного пристрою можуть вести пошуки невеликих об'єктів навіть під товстим шаром грунту з підвищеною мінералізацією. Невелика ..
33968 грн
Металошукач GARRETT AT GOLD
Металошукач GARRETT AT GOLD спеціалізується на пошуку кольорових металів і самородного золота. Володіючи високою чутливістю до дрібних предметів прилад відмінно підійде для пошуку золотих самородків, ювелірних виробів і дрібних монет. Завдяки тому, що AT GOLD створений на базі AT Pro, він може працю..
29480 грн
Металошукач GARRETT AT Pro International
Металошукач GARRETT AT Pro International - професійний металошукач з відмінними можливостями: повна пило-та вологозахист, ручне балансування грунту, відбудування від заліза підвищеної точності. AT Pro International добре впорається з пошуком об'єктів з кольорових металів на пляжі і навіть у водо..
28600 грн
Металошукач GARRETT AT SPECIAL GOLD
Металошукач GARRETT AT GOLD SPECIAL спеціалізується на пошуку кольорових металів і самородного золота. Володіючи високою чутливістю до дрібних предметів прилад відмінно підійде для пошуку золотих самородків, ювелірних виробів і дрібних монет. Завдяки тому, що AT GOLD SPECIAL створена на базі AT Pro,..
Цену уточняйте
Металошукач GARRETT GTP 1350
Металошукач GARRETT GTP 1350 - це металодетектор для просунутого пошуку, оснащений всіма функціями, притаманними професійних приладів. Функція SENSIVITY дозволяє підлаштовуватися до умовам пошуку, в першу чергу, до ступеня мінералізації грунту і забезпечує максимальну глибину пошуку при мінімумі пом..
27572 грн
Металошукач Minelab X-Terra 305
Металошукач Minelab X-Terra 305 - один з кращих приладів початкового рівня. Виконаний по сучасній цифровій технології VFLEX, що дозволяє позбавиться від перешкод, властивих старим аналоговим моделям. Тепер металодетектором управляє сучасний мікропроцесор. Це дозволило X-Terra 305 значно поліпшити як..
13640 грн
Металошукач Minelab X-Terra 305 SPECIAL
Металошукач Minelab X-Terra 305 SPECIAL - висококласний металодетектор. Виконаний по сучасній цифровій технології VFLEX, що дозволяє позбавиться від перешкод, властивих старим аналоговим моделям. Тепер металодетектором управляє сучасний мікропроцесор. Це дозволило X-Terra 305 SPECIAL значно поліпшит..
17692 грн
Металошукач TEKNETICS Delta 4000
Металошукач Teknetics Delta 4000 - це металодетектор для універсального пошуку з двухціфровим ідентифікатором цілі. Наочність налаштувань і простота використання допоможе знайти ціль навіть при недостатньому досвіді. Ця модель відрізняється малою вагою і ергономічністю конструкції. Прекрасно підійде..
14740 грн
Металошукач TEKNETICS Gamma 6000
Металошукач Teknetics Gamma 6000 - простий в управлінні універсальний металодетектор середнього рівня з широким спектром функцій. Візуальна ідентифікація об'єктів і глибина їх залягання, рівень мінералізації відображаються на рідкокристалічному дисплеї. Модеь чудово підходить для пошуку метеоритів, ..
18480 грн
Металошукач TEKNETICS Omega 8000
Металошукач Teknetics Omega 8000 відноситься до розряду напівпрофесійних ґрунтових металодетекторів з повним функціоналом: 4 звукових тону, дискримінація, цілевказування, ручне балансування грунту, висновок рівня мінералізації РК-дисплей, функція GROUND GRAB та ін. Цифрова обробка сигналів дозволяє ..
19209 грн
Металошукач XP ORX 22HF
ORX - інновація в області металопошуку, яка пропонує унікальний дизайн на базі трьох елементів, що взаємодіють між собою за допомогою радіозв'язку. З новою конструкцією котушки і пульта управління можуть функціонувати незалежно один від одного, працюючи на дуже компактних літієвих батареях висок..
18939 грн
Металошукач XP ORX EL
ORX - інновація в області металопошуку, яка пропонує унікальний дизайн на базі трьох елементів, що взаємодіють між собою за допомогою радіозв'язку. З новою конструкцією котушки і пульта управління можуть функціонувати незалежно один від одного, працюючи на дуже компактних літієвих батареях висок..
18939 грн