Фільтр
 • Ціна
  грн - грн
 • Бренд
  0
  0
  0
  0
Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

Металошукачі спеціалізовані та підводні

Вид:  Порівняння товарів (0) Показати: Сортування:
Металодетектор Pulse Star PS01K
Металошукач PulseStar II PS01K є потужним приладом для вирішення низки пошукових завдань. Завдяки можливості зміни котушок він налаштовується на пошук найрізноманітніших об'єктів, починаючи від монет і закінчуючи об'ємними металевими предметами. Застосовувана пульс-індукційна технологія нада..
65883 грн
Металошукач Fisher FPID2100
Металошукач Fisher FPID 2100 - феромагнітний локатор (магнітометр), що працює в двох режимах (магнітний локатор і визначення мети). Призначений для виявлення залізних предметів на глибині до декількох метрів. При цьому точність локалізації досягає 2,5 см від центру ветиля. Fisher FPID 2100 чутливий ..
53328 грн
Металошукач Fisher FX3
Металошукач Fisher FX3 - феромагнітний локатор (магнітометр) призначений для виявлення залізних предметів на глибині до декількох метрів. Його відмінною рисою є детекція руху, тобто для виявлення об'єкта зонд повинен рухатися. Індикація виявлення залізного предмета досягається за рахунок рівня звуко..
35156 грн
Металошукач Fisher GEMINI 3
Металошукач Fisher GEMINI 3 застосовується в геології, будівництві, а також при пошуку скарбів і призначений для знаходження глибоко залягають великих об'єктів (реліквій, скринь, скарбів, труб, комунікацій тощо) Він має 4 режиму пошуку, включаючи вільний пошук великих металевих предметів, індуктивни..
42680 грн
Металошукач Fisher TW6
Металошукач Fisher TW6 - промислова модель призначена для глибинного пошуку (виявлення та трассирокви труб, кабелів, інших металевих об'єктів). Особливістю Fisher GROD-TW6 є його здатність вести пошук на глибині декількох метрів. ..
44000 грн
Металошукач GARRETT Infinium LS L
Металошукач GARRETT Infinium LS L розроблений для застосування в сильно мінералізованих середовищах на суші і під водою на глибині 65 метрів. Водозахисний дизайн приладу (версія L – надводний, S – підводний) дозволяє рекомендувати його як для наземного, так і для підводного використання. Низький вит..
42967 грн
Металошукач GARRETT Sea Hunter Mark II
Металошукач GARRETT Sea Hunter Mark II - прилад для підводного пошуку на глибині до 60 метрів. Технологія DTE дозволяє відсікати різноманітний сміття, такий як: фольга від цукерок і сигарет, пляшкові пробки, жерстяні банки тощо В Sea Hunter Mark II є довга штанга для застосування на поверхні води і ..
31768 грн
Металошукач Minelab CTX3030
Металошукач CTX3030 - професійний металошукач, який можна використовувати як на суші, так і під водою на глибині до 3 м. Варто виділити 6 головних особливостей: водонепроникність, бездротовий аудіо, FeCo-дискримінація, GPS-навігація, ПК-картографія, повнокольоровий дисплей. Функція GeoTrail покаже п..
86680 грн
Металошукач Minelab Excalibur ll
Металошукач Minelab Excalibur ll - професійний підводний металошукач, що працює одночасно на 17 частотах від 1,5 до 25,5 кГц, що дозволяє вести пошук як під водою на глибині до 60 метрів), так і на земній поверхні. Низькі частоти гарні для виявлення великих цілей на великій глибині, високі - для пош..
56760 грн
Металошукач Minelab GPX-4800
Металошукач Minelab GPX-4800 призначений в першу чергу для пошуку самородного золота. Надзвичайно висока чутливість забезпечують максимальну глибину пошуку і детекцію металевих предметів дрібних розмірів. Сучасні технології зниження шумів і використання складних зондувальних імпульсів дозволяють зас..
224400 грн
Металошукач Minelab GPX-5000
Металошукач Minelab GPX-5000 призначений в першу чергу для пошуку самородного золота. Надзвичайно висока чутливість забезпечують максимальну глибину пошуку і детекцію металевих предметів дрібних розмірів. Сучасні технології зниження шумів і використання складних зондувальних імпульсів дозволяють зас..
250800 грн
Металошукач Pulse Star II PS01S
Металошукач PulseStar II PS01K є потужним приладом для вирішення низки пошукових завдань. Завдяки можливості зміни котушок він налаштовується на пошук найрізноманітніших об'єктів, починаючи від монет і закінчуючи об'ємними металевими предметами. Застосовувана пульс-індукційна технологія надає можлив..
77510 грн
Підводний металошукач Fisher 1280 X Aquanaut
Підводний металошукач Fisher 1280 X Aquanaut. Рекомендується для пошуку на пляжі, на мілководді, в озері, в смузі прибою, з зануренням до 76 м. -Працює за принципом «включив і пішов» -Можна занурювати на глибину до 76 м -Дискримінація повного спектру цілей -Налаштовувана чутливість -Звуковий та візу..
40480 грн
Підводний металошукач Fisher CZ-21 10.5
Металошукач Fisher CZ-21 10.5" - прилад для пошуку під водою з підключається тональністю. Придатним для пошуку у воді детектор робить використання особливої обробки сигналу, що дає хорошу фільтрацію води. На нижній частоті (5 kHz) добре виявляються всі види цілей, на верхній (15 kHz) – кольорові мет..
63360 грн