Фільтр
  • Ціна
    грн - грн
  • Бренд
    0
    0
Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

Зчитувачі для смарт карт

Вид:  Порівняння товарів (0) Показати: Сортування:
Безконтактний карт-рідер KP-382
Карт-рідер KP-382 призначений для зчитування і запису інформації на безконтактні смарт-карти (ISO/IEC 14443). Забезпечує інтерфейс між ПЕОМ і безконтактною карткою. Пристрій застосовується: в системах розмежування і контролю доступу до ПЕОМ для побудови систем управління доступом до об..
1350 грн
Зчитувач NFC карт R502-CL
Зчитувач NFC смарт-карт R502-CL - високошвидкісний контактний зчитувач NFC карт, який підключається до ПК через USB порт. Даний зчитувач може працювати з усіма смарт-картами CLASS B, CLASS C, CLASS BC, які відповідають стандарту ISO 7816-1 / 2/3. Також підтримуються IC карти виконані в станд..
1942 грн
Карт-рідер КР-375 BLE для зчитування контактних смарт-карт
Карт-рідер КР-375 BLE призначений для читання/запису інформації з контактних смарт-карт, забезпечує інтерфейс між смарт-картою і комп'ютером або мобільними гаджетами. Може використовуватися: У системах доступу, персоналізації, аутентифікації, авторизації, ЕЦП, як складова частина різних..
2520 грн
Контактний карт-рідер КР-371
Карт-рідер КР-371 призначений для читання/запису інформації з контактних смарт-карт, забезпечує інтерфейс між комп'ютером і смарт-картою (ISO/IEC 7816). Пристрій застосовується: для побудови комп'ютерних систем доступу, персоналізації і авторизації, може використовуватися як скл..
450 грн

Яку б мету ви не переслідували при використанні елементів захисту, для досягнення її результату необхідні зчитувачі для смарт карт. Різновидів смарт карт безліч, кожна відповідає напрямку дії, пропорційно їм і співвідношення різновидів зчитувачів. Рідер для смарт-карт може бути вбудований в клавіатуру, або являти собою самостійний пристрій, або застосовуватися як додатковий пристрій для Айпад і айфонів, або як вбудований модуль для промислових терміналів, а також може мати сканер для розпізнавання відбитків пальців. Але, який б рідер не знадобився саме Вам, можна бути впевненим, в його безперебійної роботи, простоті установки і експлуатації.

Зчитувачі для смарт карт це спеціальні пристрої для зчитування певної інформації з контактних смарт карт. Більшість зчитувачів, не дивлячись на назву, можуть як зчитувати, так і записувати необхідну інформацію, виходячи з можливостей смарт карт і прав доступу. У нашому магазині представлені різні модифікації зчитувачів для різних видів смарт карт. У нас ви, зокрема, можете знайти зчитувачі з біометричної ідентифікацією, вбудовані в комп'ютерні клавіатури, вбудовані в системний блок комп'ютера, переносні зчитувачі з USB інтерфейсом і навіть промислові зразки.