Фільтр
 • Ціна
  грн - грн
 • Бренд
  0
  0
  0
  0
  0
Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

Металошукачі грунтові початкового рівня

Вид:  Порівняння товарів (0) Показати: Сортування:
Металошукач Garrett ACE 250
Металошукач GARRETT ACE 250 - зручний, легкий в освоєнні і використанні, компактний металодетектор з характеристиками, властивими більш дорогим приладів. Його можна назвати світовим бестселером у світі метллоискателей. Це прекрасний вибір для активного відпочинку. Його можна взяти з собою на дачу, в..
12320 грн
Металошукач Garrett ACE 300i
Більш нова модель - металошукач Garrett ACE 300i прийшла на заміну популярної Garrett ACE 250. Виробляється дана модель в двох варинатах: американський - Garrett ACE 300 і міжнародний - Garrett ACE 300i. У другому варіанті, представленому на нашому сайті, отстутсвуют назви американських монет, збі..
14520 грн
Металошукач Bounty Hunter Discovery 1100
Металошукач Bounty Hunter Discovery 1100 - це хороша функціональність при невисокій вартості. Прилад з вбудованим дисплеєм, який показує тип виявленої цілі і глибину її залягання. Функція дискримінації дозволяє перемикатися на всі метали. Можливість подачі сигналу в трьох тонах залежно від типу вияв..
Цену уточняйте
Металошукач Bounty Hunter Discovery 2200
Металошукач Bounty Hunter Discovery 2200 в силу своєї підвищеної функціональності відмінно підійде як новачкам, так і досвідченим користувачам. Прилад з вбудованим дисплеєм для відображення різноманітної інформації і клавіатурою для налаштувань. Функція дискримінації дозволяє перемикатися на всі вид..
10120 грн
Металошукач Bounty Hunter Fast Tracker
Металошукач Bounty Hunter Fast Tracker відрізняється простотою в експлуатації і невисокою ціною, яку він цілком виправдовує. Застосовується на різних ґрунтах, не вимагає ніяких налаштувань, при цьому зберігає чутливість. Має все необхідне для роботи, включаючи двухтональную ідентифікацію і просту ди..
7700 грн
Металошукач Fisher F11
F11 – це абсолютно новий прилад від Fisher Research Labs. F11 бюджетний металошукач, але має величезний набір функцій. Серед переваг перед конкурентами у своєму класі має легкий вага – 1 кг, водонепроникну котушку 7", функція цілевказівки і три режиму роботи (коштовності, монети, артефакти), робоча ..
9328 грн
Металошукач Fisher F2
Металошукач Fisher F2 стане відмінним вибором як для новачків, так і для досвідчених користувачів. Сучасний комп'ютеризований прилад оснащений широким рядом функцій: рідкокристалічний дисплей, дискримінація, цілевказування, змінювана тональність, настриваемая чутливість і ін Невелика вага дозволяє п..
11568 грн
Металошукач Fisher F2 Combo Kit
Металошукач Fisher F2 Combo Kit стане відмінним вибором як для новачків, так і для досвідчених користувачів. Сучасний комп'ютеризований прилад оснащений широким рядом функцій: рідкокристалічний дисплей, дискримінація, цілевказування, змінювана тональність, настриваемая чутливість і ін Невелика вага ..
14186 грн
Металошукач Fisher F2 Pinpointer Kit
Металошукач Fisher F2 Pinpointer Kit - сучасний комп'ютеризований прилад, оснащений широким рядом функцій: рідкокристалічний дисплей, дискримінація, цілевказування, змінювана тональність, настриваемая чутливість і ін Невелика вага дозволяє працювати тривалий час без відчуття втоми. Fisher F2 Pinpoin..
11788 грн
Металошукач Fisher F22 Special
F22 – це абсолютно новий прилад від Fisher Research Labs. За відносно невисоку вартість, Ви отримаєте прекрасний погодоустойчивый прилад з 4-режимами роботи (коштовності, монети, артефакти і індивідуально настроюється режим), режимом цілевказівки, висновком цифрового значення металу, 9-сегмент..
8888 грн
Металошукач GARRETT ACE 150
Металошукач GARRETT ACE 150 - зручний, легкий в освоєнні і використанні, компактний металодетектор з характеристиками, властивими більш дорогим приладів. Це прекрасний вибір для активного відпочинку. Його можна взяти з собою на дачу, в похід або на курорт. GARRETT ACE 150 відмінно шукає монети і при..
8932 грн
Металошукач Garrett ACE 200i
Металошукач Garrett ACE 200i поставляється з 6,5"х 9" концентричній пошукової котушкою PROformance, яка працює на частоті, 6,5 кГц, що дає вам підвищену чутливість виявлення, охоплення й глибину мети. ACE 200i має цифровий ідентифікатор мети, доданий сегмент дискримінації заліза і цанговий..
10032 грн
Металошукач Garrett ACE 400i
Оновлена модель успадковує всі переваги серії ACE і при цьому має такі нові можливості як звук заліза, більш точну настройку дискримінації заліза, цифровий ідентифікатор мети, цангові затискачі та робочу частоту, збільшену до 10 кГц. Як і раніше, котушка DD має хороший захоплення і глибину, властиві..
19291 грн
Металошукач GARRETT EuroACE
Металошукач GARRETT EuroACE можна віднести до кращих металошукачів початкового уроня з відмінним співвідношенням ціна/комплектація. Головною особливістю цієї моделі є те, що вона розрахована для використання саме в Європі, так як бере до уваги рівень мінералізації європейських ґрунтів. EuroACE має в..
15400 грн
Металошукач GARRETT EuroACE SPECIAL
Металошукач GARRETT EuroACE SPECIAL - один з кращих металодетекторів у співвідношенні ціна/комплектація. Головною особливістю цієї моделі є те, що вона розрахована для використання саме в Європі, так як бере до уваги рівень мінералізації європейських ґрунтів. Крім того глибина знайденого об'єкта..
15400 грн
Металошукач Minelab GO-FIND 20
GO-FIND 20 від Minelab призначена для новачків, популярна у любителів приладового пошуку. Доступна ціна, відмінні пошукові характеристики, простота управління говорять самі за себе. Якість, властиве всієї продукції компанії MINELAB, робить ці прилади надійними помічниками шукача на багато років. Ком..
6600 грн
Металошукач Minelab GO-FIND 60
Металошукач GO-FIND 60 Minelab призначений для справжніх цінителів приладового пошуку. Доступна ціна, відмінні пошукові характеристики, простота управління, оригінальний зовнішній вигляд говорять самі за себе. Якість, властиве всієї продукції компанії MINELAB, робить ці прилади надійними помічника..
19360 грн
Металошукач Minelab Vanquish 340
Грунтовий металошукач Minelab Vanquish 340 — бюджетна модель від компанії Minelab. У даній моделі використовується революційна технологія Multi-IQ, яка дозволяє працювати на широкому частотному діапазоні. Цей металодетектор з автоматичним балансом грунту, стабілізується від зовнішніх пер..
12100 грн
Металошукач Minelab Vanquish 540
Ґрунтовий металошукач Vanquish 540 — старша модель у лінійці Vanquish від компанії Minelab. У цій моделі використовується революційна технологія Multi-IQ, яка дозволяє працювати на широкому частотному діапазоні. Цей металошукач з автоматичним балансом грунту стабілізується від зовнішніх ..
20020 грн
Металошукач TEKNETICS Alpha 2000
Металошукач Teknetics Alpha 2000 - надлегкий і функціональна модель з відображенням мети на рідкокристалічному дисплеї і трехтональной дискримінацією. Металошукач здатний розрізняти як чорні, так і кольорові метали. Десятисегментная шкала відображає глибину залягання мети. Дана модель прекрасно піді..
10340 грн
Металошукач TEKNETICS Eurotek 8
Металошукач Teknetics Eurotek 8" - унікальний металодетектор для шукачів скарбів. Сканує не тільки землю, але і воду навіть в умовах сильної засміченості. Простота в управлінні при високій швидкості роботи і відмінному розпізнаванні об'єктів не викличе утруднень навіть у новачків. Звукова і..
8756 грн
Металошукач TEKNETICS Eurotek PRO 11
Металошукач Teknetics Eurotek PRO 11" DD - лідер серед металодетекторів своїй серії. 11-дюймова високочутлива котушка забезпечить високу швидкість обробки отриманої інформації. Невелика вага і ергономічна S-подібна стійка цього пристрою дозволять проводити тривалі пошукові роботи. Металошукач відмін..
15400 грн
Ґрунтовий металошукач Minelab GO-FIND 40
Лінійка GO-FIND 40 створена спеціально для просунутих любителів приладового пошуку. Доступна ціна, відмінні пошукові характеристики, простота управління говорять самі за себе. Якість, властиве всієї продукції компанії MINELAB, робить ці прилади надійними помічниками шукача на багато років. Комплект ..
14080 грн