Фільтр
  • Ціна
    грн - грн
  • Бренд
    0
Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

Шифрування даних і інформації

Виберіть підкатегорію
Вид:  Порівняння товарів (0) Показати: Сортування:
Secret Disk Server NG для сервера додатків
Ліцензія на використання Secret Disk Server NG для сервера додатків. Базовий комплект. Secret Disk Server NG здійснює захист конфіденційної інформації від несанкціонованого доступу, пошкодження, копіювання, крадіжки або неправомірного вилучення на серверах: • здійснює криптографічний захист ..
114071 грн
Додаткова червона кнопка для Secret Disk Server NG
Пристрій, що призначений для подачі сигналу тривога. Воно може підключатися до послідовного порту сервера або робочого місця адміністратора. Може бути використане тільки для роботи з Secret Disk Server NG. ..
481 грн
Ліцензія Контролю зовнішнього копіювання Secret Disk Enterprise
● При наявності даної ліцензії адміністратор безпеки може блокувати запис незашифрованих даних на змінні носії. ● Ліцензія купується на ту ж кількість користувачів, на яке були придбані ліцензії SDE-CLI-L. ● Якщо ліцензія докуповується до закупленим раніше клієнтськими ліцензіями, то технічна підтр..
296 грн
Secret Disk Server NG для файлового сервера на N користувачів
Ліцензія на використання Secret Disk Server NG для файлового сервера на 50 користувачів (одночасних підключень). Secret Disk Server NG здійснює захист конфіденційної інформації від несанкціонованого доступу, пошкодження, копіювання, крадіжки або неправомірного вилучення на серверах: • здійснює кр..
42883 грн
Додатковий радіо-брелок
Радіо-брелок для ACS-ALRM-SET або ACS-ALRM-USB-SET з радіусом дії до 50 м. ..
2035 грн
Ліцензія адміністратора Secret Disk Server NG
Додаткова адміністраторська ліцензія Secret Disk Server NG, яка призначена для володарів смарт-карти або USB-ключ eToken PRO Увага! Даний продукт поставляється лише при наявності у Вас раніше придбаного електронного носія eToken PRO 32/72C (Java), eToken NG-OTP, eToken NG-Flash (необхідно надати ..
6919 грн
Ліцензія Захищені контейнери ПО Secret Disk Enterprise
● При наявності даної ліцензії користувачі можуть створювати зашифровані архіви, які можна безпечно пересилати через мережі зв'язку загального доступу. ● Ліцензія купується на ту ж кількість користувачів, на яке були придбані ліцензії SDE-CLI-L. ● Якщо ліцензія докуповується до закупленим раніше кл..
296 грн
Ліцензія Мережевий доступ Secret Disk Enterprise
● При наявності даної ліцензії адміністратор безпеки може дозволити обраним користувачам надавати доступ з локальної мережі до зашифрованих ресурсів свого комп'ютера іншим користувачам. Загальним ресурсом можуть стати диски або папки. ● Ліцензія купується на ту ж кількість користувачів, на яке були ..
296 грн
Ліцензія на використання ЗА Secret Disk Enterprise на одному робочому місці
Ліцензія на використання ЗА Secret Disk Enterprise на 1 користувача, сертифікат базової технічної підтримки на 1 рік. Secret Disk Enterprise - це корпоративна система захисту конфіденційної інформації з можливістю централізованого управління Secret Disk Enterprise стежить за станом усіх зашифр..
2960 грн
Ліцензія Установка в кластері ЗА Secret Disk Enterprise
● При наявності даної ліцензії адміністратор безпеки може резервувати керуючий сервер об'єднанням у кластер. ● Ліцензія купується на будь-яку кількість додаткових серверів, використовуваних в схемі забезпечення відмовостійкості. ● Технічна підтримка здійснюється в рамках вже придбаного сертифікату. ..
247900 грн
Ліцензія Шифрування каталогів ПО Secret Disk Enterprise
● При наявності даної ліцензії користувачі можуть створювати зашифровані папки на дисках незашифрованих ● Ліцензія купується на ту ж кількість користувачів, на яке були придбані ліцензії SDE-CLI-L. ● Якщо ліцензія докуповується до закупленим раніше клієнтськими ліцензіями, то технічна підтримка зді..
296 грн
Радіомодуль червоної кнопки для Secret Disk Server NG
Secret Disk Server NG сьогодні успішно використовується як самостійне, так і в якості елементу комплексної системи захисту корпоративних даних. Радіомодуль червоної кнопки забезпечує миттєву подачу сигналу «тривога» на захищений сервер. У разі необхідності система знищить всі ключі шифрування дисків..
4477 грн
Ліцензія на використання Secret Disk 4
Secret Disk 4 – система, яка захищає конфіденційні персональні дані, які зберігаються і обробляються на персональних комп " ютерних або ноутбуках • захищає інформацію від несанкціонованого доступу • використовує двофакторну аутентифікацію для доступу до зашифрованих даних ..
4440 грн
Ліцензія на використання Secret Disk 4 Workgroup Edition
Secret Disk 4 для робочих груп – надійне програмне засіб, який захистить Ваш ПК або ноутбук від несанкціонованого доступу до конфіденційної інформації. Програма: блокує будь-які спроби несанкціонованого доступу до даних; використовує режим двофакторної аутентифікації для отримання п..
12950 грн
Ліцензія на оновлення Secret Disk 4 до Secret Disk 4 Workgroup Edition
Ліцензія на оновлення персональної комерційної версії Secret Disk 4 до Secret Disk 4 Workgroup Edition. Увага! Даний товар постачається лише для власників USB-ключів із записаною на них ліцензією на використання Secret Disk 4. Передбачається заміна ліцензії на USB-ключі ..
8510 грн
Шифрування даних і інформації

Шифрування даних (інформації) - це один з найбільш оптимальних шляхів вирішення проблеми доступу до даних сторонніх осіб і найнадійніший засіб від розкриття конфіденційності та порушення цілісності інформації. Зашифровані дані можуть бути доступними тільки тому, хто володіє ними, і тому, викрадення їх є абсолютно безглуздим для зловмисника. Сучасна програма для шифрування даних - це набір бібліотек, що реалізують стійкі криптоалгоритми, і одночасно має дружній користувальницький інтерфейс, і абсолютно не впливає на продуктивність ПК. У шифруванні розрізняють два основних елементи: ключ і криптоалгоритм. Використання публічних AES криптоалгоритмів виключає класичну атаку на алгоритм, оскільки стійкість його доведена роками практичних спроб зламати його. Алгоритм дає можливість використання порівняно коротких ключів і паролів для шифрування. Для захисту будь-яких даних в ІС найчастіше використовують шифри.

Такий спосіб захисту інформації зручний як для обслуговування власним персоналом (адміністратори не мають доступу до конфіденційних даних, але мають доступ до операційної системи і додатків), так і для відправки сервера на ремонт третім особам, без побоювань втратити цінну інформацію.

Алгоритми для шифрування бувають:

Шифрування окремих файлів, яке не вимагає глибоких знань і глибокої інтеграції кріптокоштів. В першу чергу, даний вид шифрування може знадобитися при передачі по відкритих каналах, і зберіганні будь-якої секретної інформації невеликого обсягу.
Шифрування сервера додатків - при такому способі захисту даних інформація, що зберігається на сервері додатків, доступна тільки для додатка, який займається обробкою її, наприклад, для бази даних, або ж для 1С Підприємства. Користувачам сама інформація недоступна, вони можуть отримати тільки результат, оброблений додатком в залежності від прав і повноважень користувача, але не більше того.
Шифрування всього жорсткого диска - в даному випадку шифрується абсолютно все, всі системні файли і власне вся інформація на жорсткому диску, включаючи системний розділ і завантажувальні сектора.
Асиметричні алгоритми, з публічним або відкритим ключем, наприклад RSA. Даний алгоритм дуже зручний для передачі будь-яких даних по відкритих каналах передачі даних (Інтернет, електронна пошта, файлообмінники). Всі файли шифруються публічним ключем, а можуть розшифровуватися закритим ключем, який неможливо отримати з першого ключа.
Симетричні алгоритми шифрування з секретним, єдиним ключем. Дані алгоритми дуже зручні для захисту інформації, яка призначена для постійної обробки оператором, сервером, і для архівного зберігання. Застосування публічних алгоритмів шифрування дає можливість забезпечення виключно надійного і високоякісного захисту будь-якої секретної інформації. Зручність і простота у використанні кодування інформації, роблять дану систему доступною і зрозумілою всім користувачам. Захист будь-яких документів або файлів можна побудувати за кілька хвилин.