Фільтр
  • Ціна
    грн - грн
  • Бренд
    0
Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

Корпоративні засоби шифрування даних

Вид:  Порівняння товарів (0) Показати: Сортування:
Secret Disk Server NG для сервера додатків
Ліцензія на використання Secret Disk Server NG для сервера додатків. Базовий комплект. Secret Disk Server NG здійснює захист конфіденційної інформації від несанкціонованого доступу, пошкодження, копіювання, крадіжки або неправомірного вилучення на серверах: • здійснює криптографічний захист ..
114071 грн
Додаткова червона кнопка для Secret Disk Server NG
Пристрій, що призначений для подачі сигналу тривога. Воно може підключатися до послідовного порту сервера або робочого місця адміністратора. Може бути використане тільки для роботи з Secret Disk Server NG. ..
481 грн
Ліцензія Контролю зовнішнього копіювання Secret Disk Enterprise
● При наявності даної ліцензії адміністратор безпеки може блокувати запис незашифрованих даних на змінні носії. ● Ліцензія купується на ту ж кількість користувачів, на яке були придбані ліцензії SDE-CLI-L. ● Якщо ліцензія докуповується до закупленим раніше клієнтськими ліцензіями, то технічна підтр..
296 грн
Secret Disk Server NG для файлового сервера на N користувачів
Ліцензія на використання Secret Disk Server NG для файлового сервера на 50 користувачів (одночасних підключень). Secret Disk Server NG здійснює захист конфіденційної інформації від несанкціонованого доступу, пошкодження, копіювання, крадіжки або неправомірного вилучення на серверах: • здійснює кр..
42883 грн
Додатковий радіо-брелок
Радіо-брелок для ACS-ALRM-SET або ACS-ALRM-USB-SET з радіусом дії до 50 м. ..
2035 грн
Ліцензія адміністратора Secret Disk Server NG
Додаткова адміністраторська ліцензія Secret Disk Server NG, яка призначена для володарів смарт-карти або USB-ключ eToken PRO Увага! Даний продукт поставляється лише при наявності у Вас раніше придбаного електронного носія eToken PRO 32/72C (Java), eToken NG-OTP, eToken NG-Flash (необхідно надати ..
6919 грн
Ліцензія Захищені контейнери ПО Secret Disk Enterprise
● При наявності даної ліцензії користувачі можуть створювати зашифровані архіви, які можна безпечно пересилати через мережі зв'язку загального доступу. ● Ліцензія купується на ту ж кількість користувачів, на яке були придбані ліцензії SDE-CLI-L. ● Якщо ліцензія докуповується до закупленим раніше кл..
296 грн
Ліцензія Мережевий доступ Secret Disk Enterprise
● При наявності даної ліцензії адміністратор безпеки може дозволити обраним користувачам надавати доступ з локальної мережі до зашифрованих ресурсів свого комп'ютера іншим користувачам. Загальним ресурсом можуть стати диски або папки. ● Ліцензія купується на ту ж кількість користувачів, на яке були ..
296 грн
Ліцензія на використання ЗА Secret Disk Enterprise на одному робочому місці
Ліцензія на використання ЗА Secret Disk Enterprise на 1 користувача, сертифікат базової технічної підтримки на 1 рік. Secret Disk Enterprise - це корпоративна система захисту конфіденційної інформації з можливістю централізованого управління Secret Disk Enterprise стежить за станом усіх зашифр..
2960 грн
Ліцензія Установка в кластері ЗА Secret Disk Enterprise
● При наявності даної ліцензії адміністратор безпеки може резервувати керуючий сервер об'єднанням у кластер. ● Ліцензія купується на будь-яку кількість додаткових серверів, використовуваних в схемі забезпечення відмовостійкості. ● Технічна підтримка здійснюється в рамках вже придбаного сертифікату. ..
247900 грн
Ліцензія Шифрування каталогів ПО Secret Disk Enterprise
● При наявності даної ліцензії користувачі можуть створювати зашифровані папки на дисках незашифрованих ● Ліцензія купується на ту ж кількість користувачів, на яке були придбані ліцензії SDE-CLI-L. ● Якщо ліцензія докуповується до закупленим раніше клієнтськими ліцензіями, то технічна підтримка зді..
296 грн
Радіомодуль червоної кнопки для Secret Disk Server NG
Secret Disk Server NG сьогодні успішно використовується як самостійне, так і в якості елементу комплексної системи захисту корпоративних даних. Радіомодуль червоної кнопки забезпечує миттєву подачу сигналу «тривога» на захищений сервер. У разі необхідності система знищить всі ключі шифрування дисків..
4477 грн

З початком ери комп'ютеризації інформація стає основним або одним з основних активів держав, компаній і приватних осіб. В наш час комп'ютерні системи стали основним інструментом і місцем зберігання і обробки інформації. Знають про це і зловмисники. Однак в сфері контршпигунства існує досить принципово різних методів забезпечення захисту інформації. Одним з таких варіантів є корпоративне шифрування. Це спеціальне програмне забезпечення, що представляє собою комплекс захисту даних з централізованою системою управління, що захищає усі ПК і ноутбуки в корпоративної мережі від несанкціонованого доступу і витоку конфіденційної інформації.