Фільтр
 • Ціна
  грн - грн
 • Матеріал виготовлення
  0
  0
  0
  0
 • Бренд
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Колір
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Інтерфейс підключення
  0
  0
  0
  0
 • призначення:
  0
  0
  0
 • Об'єм накопичувача
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Тип захисту
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
  0
Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

Апаратні пристрої

Виберіть підкатегорію
Вид:  Порівняння товарів (0) Показати: Сортування:
USB Flash накопичувач зі сканером відбитків пальців SEVEN Lock UF1 Silver
USB Flash накопичувач SEVEN Lock UF1 - біометрична флешка зі сканером відбитка пальця, яка дає нові можливості для захисту конфіденційної інформації і фінансових даних. Дуже добре підходить як для бізнесу, так і для особистого користування. Перевагою перед звичайними флешками є біометрична іде..
1577 грн
eToken 5110
Двофакторна аутентифікація, яка забезпечує захист як віддаленого доступу, так і доступу до мережі SafeNet eToken 5110 - компактний двохфакторну USB-аутентификатор, який підтримує нові технології смарт-карт, на основі сертифікатів створює і зберігає облікові дані (такі як секретний ключ, пароль і циф..
1560 грн
iStorage datAshur 256-bit 4GB
Захищена флешка IStorage datAshur 256-bit 4GB - один з найбільш безпечних, простих у використанні і доступних в світі USB флеш-накопичувачів. У них використовується 256-бітове апаратне шифрування військового класу AES, даний механізм дозволяє обробляти дані в режимі реального часу. У DatAshur вбудов..
1720 грн
iStorage datAshur Personal 256-bit 16GB
Однією з важливих складових захисту інформації є парольний захист для флеш накопичувача. Чергове надійне рішення iStorage - флешка з захистом і апаратним шифруванням iStorage datAshur Personal 256-bit 16GB дозволяє забезпечити найвищий рівень захисту інформації, що зберігається на ньому. Навіть якщо..
Цену уточняйте
iStorage datAshur Personal 256-bit 32GB
Однією з важливих складових захисту інформації є парольний захист для флеш накопичувача. Чергове надійне рішення iStorage - криптофлешка iStorage datAshur Personal 256-bit 32GB дозволяє забезпечити найвищий рівень захисту інформації, що зберігається на ньому. Навіть якщо накопичувач попадер в руки с..
3003 грн
iStorage datAshur Personal 256-bit 8GB
Однією з важливих складових захисту інформації є парольний захист для флеш накопичувача. Чергове надійне рішення iStorage - флеш накопичувач з апаратним шифруванням iStorage datAshur Personal 256-bit 8GB гарантує найвищий рівень захисту інформації, що зберігається на ньому. Навіть якщо накопичувач п..
Цену уточняйте
iStorage datAshur Personal2 256-bit 16GB USB3
Однією з важливих складових захисту інформації є парольний захист для флеш накопичувача. Чергове надійне рішення iStorage - флеш накопичувач з апаратним шифруванням iStorage datAshur Personal2 256-bit 16GB з USB3 гарантує найвищий рівень захисту інформації, що зберігається на ньому. Навіть якщо нако..
2815 грн
iStorage datAshur Personal2 256-bit 32GB USB3
Однією з важливих складових захисту інформації є парольний захист для флеш накопичувача. Чергове надійне рішення iStorage - флеш накопичувач з апаратним шифруванням iStorage datAshur Personal2 256-bit 32GB з USB3 гарантує найвищий рівень захисту інформації, що зберігається на ньому. Навіть якщо нако..
3347 грн
iStorage datAshur Personal2 256-bit 64GB USB3
Однією з важливих складових захисту інформації є парольний захист для флеш накопичувача. Чергове надійне рішення iStorage - флеш накопичувач з апаратним шифруванням iStorage datAshur Personal2 256-bit 64GB з USB3 гарантує найвищий рівень захисту інформації, що зберігається на ньому. Навіть якщо нако..
4317 грн
iStorage datAshur Personal2 256-bit 8GB USB3
Однією з важливих складових захисту інформації є парольний захист для флеш накопичувача. Чергове надійне рішення iStorage - флеш накопичувач з апаратним шифруванням iStorage datAshur Personal2 256-bit 8GB з USB3 гарантує найвищий рівень захисту інформації, що зберігається на ньому. Навіть якщо накоп..
2252 грн
iStorage DriveSecurity Powered by ESET
iStorage DriveSecurity був розроблений на основі популярного ESET NOD32, він забезпечує надійний захист USB-накопичувача від різного шкідливого ПО. DriveSecurity інсталюється безпосередньо на зовнішній накопичувач iStorage або будь-який інший USB-пристрій і працює прямо на ньому. DriveS..
386 грн
Автомобільне ЗУ PulseStar PS13
Автомобільний зарядний пристрій PS13...
1248 грн
Адаптер зарядного пристрою Minelab Excalibur II
Adaptor Excalibur Ikelite, Перехідник зарядка-акумулятор Excalibur..
1972 грн
Акумулятор 1600мА (Minelab Explorer, E-Trac)
Акумулятор 1600 NiMh Explorer/Quattro. ..
2436 грн
Акумуляторна батарея Minelab Excalibur II
Акумулятор для Minelab Excalibur Battery Pod Excalibur II...
4582 грн
Акумуляторна батарея для Minelab СТХ3030
Акумулятор для Minelab CTX 3030 (CTX - Lithium Ion battery)...
4930 грн
Акустичний сейф iProTech GSM SAFE 3
iProTech GSM SAFE 3 являє собою акустичний сейф для мобільного телефону. Використовується дане пристрій для запобігання прослуховування розмов за допомогою мобільного телефону користувача. iProTech GSM SAFE 3 обладнаний детектором радіочастот і генератором шуму. Немає потреби вимкнення телефону при ..
9715 грн
Акустичний сейф iProTech GSM SAFE 3 WIDE
iProTech GSM SAFE 3 WIDE являє собою акустичний сейф для мобільного телефону. Використовується дане пристрій для запобігання прослуховування розмов за допомогою мобільного телефону користувача. iProTech GSM SAFE 3 WIDE  обладнаний детектором радіочастот і генератором шуму. Немає потреби ви..
9715 грн
Антена з круговою діаграмою спрямованості ODA-4
Всенаправлена антена ODA-4. -Може використовуватися з будь-яким РЧ-обладнанням, включаючи приймачі, спектроанализаторы, РЧ детектори (детектори поля) і т. д. -Діапазон частот 80-4000 МГц -Можливість установки на триногу (в комплекті) -Тринога перетворюється в рукоятку для ручних вимірювань в ближнь..
3915 грн
Батарейний відсік для 8 шт АА батарейок Minelab
Відсік батарей (8шт АА) Minelab Battery Holder Explorer/Quattro. ..
957 грн
Бездротові навушники WS3 для XP GoldMaxx Power/G-MAXX II
Бездротові навушники XP WS3. Час роботи від одного заряду до 50 годин. У комплекті: навушники, пластикова заглушка, зарядний пристрій 220В...
8480 грн
Бездротові навушники XP DEUS WS4
Складні та ергономічні бездротові навушники XP WS4. Вбудована панель управління. Навушники з комлектом амбюшюр. ..
7168 грн
Бездротові навушники для XP DEUS, WS5
Великі бездротові, складні та ергономічні навушники XP WS5. - Професійний формат: повністю закривають вуха, ізолюючи зовнішні шуми - Бездротові - Каплезащитные - Можуть безпосередньо працювати з котушкою, замінюючи блок управління - Вбудований акумулятор (ресурс до 27 годин) - Регулювання, дос..
8640 грн
Безконтактний карт-рідер KP-382
Карт-рідер KP-382 призначений для зчитування і запису інформації на безконтактні смарт-карти (ISO/IEC 14443). Забезпечує інтерфейс між ПЕОМ і безконтактною карткою. Пристрій застосовується: в системах розмежування і контролю доступу до ПЕОМ для побудови систем управління доступом до об..
1110 грн
Блок управління бездротовими котушками XP DEUS, D08
Блок керування призначений для керування бездротовими котушками XP DEUS, D08. ..
13728 грн
Бокс для батарей для Minelab Excalibur
Батареечный бокс для Minelab Excalibur Battery Pod Alkaline Excalibur. ..
2610 грн
Болт і гайка Fisher для кріплення котушки
FISHER Nut & Bolt (BLKSTUD-NR + FEMALE-R) призначений для кріплення котушки. ..
174 грн
Верхня частина штанги AT-Pro / AT-Gold GARRETT
Верхня частина штанги для металошукача AT-Pro / AT-Gold STEM UPPER GARRETT AT (9852100). ..
580 грн

Апаратний захист інформації - це унікальні засоби і технології, що забезпечують бездоганний результат!

Апаратний захист інформації сьогодні є одним з найефективніших і надійних способів недопущення несанкціонованого запуску захищених програм або техніки. Він являє собою спеціальні захисні пристрої, до яких кожен раз під час запуску програмного забезпечення змушена звертатися його контролююча частина, здійснюючи перевірку наявності ключа доступу і його основних параметрів. У тому випадку, коли такий ключ не буде знайдений, програма що захищається буте запущена.

На практиці, на використовувані фізичні пристрої захисту, підключені до комп'ютера, надсилається запит, відповіддю на який служить спеціально сформований код. І саме від того, чи буде правильним чи ні код відповіді, залежить факт відкриття або не відкриття захищеної програми. Апаратний ключ має досить широку область застосування, яка охоплює не тільки сферу ідентифікації власників електронних підписів і конфіденційної інформації. Також є просто незамінним для використання смарт-карт або управління електронними грошима в мережі Інтернет.

Вся справа в тому, що електронні ключі, на даний момент, це зручний, надійний і недорогий засіб захисту, що відрізняється своєю широкою областю використання. Однак, не варто забувати, що будь-який захист може бути зламананий, а значить, під час покупки подібних пристроїв найкраще дотримуватися оптимального співвідношення матеріальних витрат, пов'язаних з надійним і якісним обладнанням комп'ютера, і рівнем захисту, який може бути при цьому забезпечений.

Для вирішення даного завдання ми пропонуємо Вам широкий асортимент захисної продукції, серед якої Ви легко і швидко знайдете локальні і мережеві ключі HASP, стартові комплекти і захищені флешки, мають апаратне шифрування, смарт-карти, а також інші надійні і недорогі пристрої захисту. Їх неможливо підробити, а ймовірність того, що вони вийдуть з ладу під час роботи, практично дорівнює нулю. Крім того, використовуючи, наприклад, смарт-карти, можна буде повністю виключити ймовірність перехоплення інформації, оскільки аутентифікація користувача кожного разу відбуватиметься на локальній робочій станції.