Фільтр
 • Ціна
  грн - грн
 • Бренд
  0
  0
 • Кількість каналів
  0
 • Частотний діапазон, МГц
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Потужність, Вт
  0
  0
  0
  0
Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

Цифрові ретранслятори

Вид:  Порівняння товарів (0) Показати: Сортування:
Ретранслятор MOTOTRBO MTR3000
Ретранслятор MTR3000, як і всі абонентські радіостанції MotoTRBO підтримують аналоговий режим зв'язку, що дозволяє проводити поступову міграцію з існуючих аналогових в сучасні цифрові системи зв'язку.За своїми параметрами надійності ретранслятор перевершує жорсткі вимоги військових стандартів США MI..
161169 грн
Цифровий ретранслятор Hytera RD625
Цифровий ретранслятор Hytera RD 625 Цифровий ретранслятор Hytera RD 625 - дуже компактний пристрій з вбудованим міні-дуплексером. Так само реалізовані можливості: перехід від аналогового зв'язку до цифрової; збільшення дальності радіосигналу при об'єднанні через IP канал декількох ретрансляторів...
55933 грн
Цифровий ретранслятор Hytera RD965 136-174MHz
Цифровий ретранслятор Hytera RD 965 Цифровий ретранслятор Hytera RD 965 - дуже компактний пристрій з вбудованим міні-дуплексером. Так само реалізовані можливості: перехід від аналогового зв'язку до цифрової; збільшення дальності радіосигналу при об'єднанні через IP канал декількох ретрансляторів...
84923 грн
Цифровий ретранслятор Hytera RD965 400-470MHz
Цифровий ретранслятор Hytera RD 965 136-174MHz - дуже компактний пристрій з вбудованим міні-дуплексером. Так само реалізовані можливості: перехід від аналогового зв'язку до цифрової; збільшення дальності радіосигналу при об'єднанні через IP канал декількох ретрансляторів. Відповідність стандарту ..
84923 грн
Цифровий ретранслятор Hytera RD985 136-174MHz
Цифровий ретранслятор Hytera RD985 136-174MHz для професійного використання створений для роботи в двох режимах: аналоговому і цифровому. Перемикання між режимами відбувається автоматично, залежно від того, який сигнал надходить від радіостанції. Завдяки використанні технології TDMA, є можливість с..
50214 грн
Цифровий ретранслятор Hytera RD985 136-174MHz DMR Tier II
Цифровий ретранслятор Hytera RD985 136-174MHz DMR Tier II для професійного використання створений для роботи в двох режимах: аналоговому і цифровому. Перемикання між режимами відбувається автоматично, залежно від того, який сигнал надходить від радіостанції. Завдяки використанні технології TDMA, є ..
72974 грн
Цифровий ретранслятор Hytera RD985 400-470MHz
Цифровий ретранслятор Hytera RD985 400-470MHz для професійного використання створений для роботи в двох режимах: аналоговому і цифровому. Перемикання між режимами відбувається автоматично, залежно від того, який сигнал надходить від радіостанції. Завдяки використанні технології TDMA, є можливість ст..
50214 грн
Цифровий ретранслятор Hytera RD985 400-470MHz DMR Tier II
Цифровий ретранслятор Hytera RD985 400-470MHz DMR Tier II для професійного використання створений для роботи в двох режимах: аналоговому і цифровому. Перемикання між режимами відбувається автоматично, залежно від того, який сигнал надходить від радіостанції. Завдяки використанні технології TDMA, є ..
72974 грн
Цифровий ретранслятор Hytera RD985S DMR Tier II
Цифровий ретранслятор Hytera RD 985S DMR Tier II для професійного використання створений для роботи в двох режимах: аналоговому і цифровому. Перемикання між режимами відбувається автоматично, залежно від того, який сигнал надходить від радіостанції. Завдяки використанні технології TDMA, є можливість..
85293 грн

Цифровий ретранслятор - що це?
Цифрові ретранслятори з'єднують між собою кілька радіопередавачів, які перебувають на значних відстанях один від одного і призначені для розширення сигналу, його нормалізації і посилення при присутності будь-яких перешкод (наприклад, товсті залізобетонні стіни) або погані погодні умови.

Відмінність цифрового і аналогового ретранслятора:
Різниця цифрових і аналогових ретрансляторів в тому, що цифрові легко приймають і відновлюють навіть найслабший і викривлений сигнал. Це необхідно при використанні мобільних або портативних радіостанцій, в тих випадках, коли радіус роботи сигналу треба розширити. Так як цифровий сигнал на пряму залежить від напруги, вони можуть розсіюватися швидше аналогових. Для того щоб цифровий сигнал залишався чітким, він повинен частіше повторюватися.

Принцип роботи цифрового ретранслятора
Працюють цифрові рентранслятори за так званим принципом зміщення частоти: перша радіостанція передає сигнал на одній частоті, ретранслятор приймає цей сигнал і передає другій радіостанції вже на іншій частоті. Це дає можливість значно збільшити відстань між абонентами. Таким чином ретранслятор дозволяє повністю охопити підконтрольну територію, гарантуючи чіткий сигнал в будь-яких умовах.

Завдяки компактним розмірам, легкості установки і надійному функціонуванню, цифрові ретранслятори дозволяють більш раціонально використовувати радіочастотний простір і передавати інформацію, не втрачаючи якості.