Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

Нові надходження

Вид:  Порівняння товарів (0) Показати: Сортування:
Обкладинка для паспорта з RFID захистом салатова LockerPas2Green
Захисна обкладинка призначена для захисту біометричних паспортів від несанкціонованого зчитування даних. Всередині обкладинки можна розмістити біометричний паспорт, а також кілька платіжних карт. Принцип дії полягає в екранування електромагнітного поля, тим самим блокуючи зв'язок зі зчитувальн..
270 грн
Шкіряний чоловічий гаманець з RFID захистом чорний Locker Wallet2 Black
Шкіряний чоловічий гаманець з RFID захистом Locker's Wallet2 Black - сучасний аксесуар, стильний і зручний. Строгий класичний дизайн. Гаманець має кишеню для монет, одне відділення для купюр, 6 кишеньок з RFID захистом для кредитних карт і 2 для різних документів. Захист здійснюється за ра..
950 грн
Шкіряний жіночий гаманець-клатч RFID захистом Locker Purse4 Snake
Шкіряний жіночий гаманець-клатч RFID захистом Locker's Purse4 Snake здатний вмістити документи, гроші, кредитки / візитки і навіть смартфон. Складається з двох основних відділень: відділення на блискавці, в якому розміщено кілька відділень для купюр, кишені на "змійці" для мон..
1600 грн
Шкіряний гаманець потрійний з RFID захистом чорний Locker Wallet3 Black
Шкіряний гаманець потрійний з RFID захистом чорний Locker Wallet3 Black має прекрасну функціональність, місткість і практичність у використанні. Виготовлений з натуральної шкіри. Гаманець прямокутним, складається в три рази. Розмір в складеному вигляді 11х17х3 см. Його можна носити в нагрудній ки..
1200 грн
Шкіряний гаманець потрійний з RFID захистом чорний Locker Wallet3 Black
Класичний шкіряний чорний гаманець подвійний Locker Wallet4 Black підійде як чоловікові, так і жінці. Гаманець складається з семи відділень для паперових купюр і 16 кишеньок для пластикових карток і двох двох прозорих кишень для id паспорта або водійського посвідчення, а також одного відділення н..
1200 грн
Шкіряне портмоне з RFID захистом чорний Locker Purse3 Black
Шкіряне чоловіче портмоне з RFID захистом Locker Purse3 Black виконано зі шкіри "Crazy Horse". Складається з одного основного відділення для купюр і 6-ти кишеньок з RFID захистом для кредитних карт і 2-х - для інших документів. При своєму невеликому розмірі (всього 10,5x9 см), даний ..
450 грн
Шкіряне портмоне з RFID захистом чорний Locker Purse2 Black
Шкіряне портмоне з RFID захистом Locker's Purse2 Black виготовлено з натуральної шкіри наппа. Аксесуар виконаний в чорному кольорі і має компактний розмір для портмоне такого класу. Вишуканий дизайн відмінно підійде як чоловікові, так і жінці. Всередині 7 відділень з RFID захистом для кише..
1300 грн
Цифрова Рація Motorola XT665D dPMR/PMR446
XT665D Series ідеально підходить організаціям, для яких миттєве спілкування є конкурентною перевагою. Радіостанції XT665D допоможуть забезпечити зв'язок і продуктивність вашої команди. З XT665D Series, ви зможете виконувати моніторинг радіостанцій, робити масове оповіщення і навіть віддалено ..
8070 грн
Тепловізор портативний Flir One Pro iOS для смартфонів iOS
Завдяки покращеному 4-кратному тепловому розширенню і обробці зображень VividIR™, FLIR ONE Pro дає вам можливість бачити більше деталей, а також більш безпечно працювати з обладнанням під напругою. Функція FLIR ONE Pro MSX візуальне зображення від кольорової відеокамери, працює у видимому..
21280 грн
Тепловізор портативний Flir One Pro Android для смартфонів Android
Завдяки покращеному 4-кратному тепловому розширенню і обробці зображень VividIR™, FLIR ONE Pro дає вам можливість бачити більше деталей, а також більш безпечно працювати з обладнанням під напругою. Функція FLIR ONE Pro MSX візуальне зображення від кольорової відеокамери, працює у видимому..
22876 грн
Сібі радіостанція President HARRY III ASC 12/24V
Автомобільна СиБи радіостанція President HARRY III ASC 12 / 24V випущена відомим виробником President дозволяє використання як на легкових автомобілях, так і на вантажівках. З внутрішнім перетворювачем ця станція може перемикатися з 12 В на 24 В. Технічно, автомобільна радіостанція представляє безлі..
4930 грн
Сібі радіостанція President BILL ASC 12V
Супер компактні розміри 40 каналів AM/FM 12V USB 5V/2.1A Up/down тангента Регулювання звуку і ON/OFF Ручний шумоглушник і автоматичний ASC LCD дисплей S-метр ANL фільтр, NB, HI-CUT Кнопка F для вибору країнового діапазону Beep функція Roger Beep - сигнал в кінці ф..
3331 грн 3171 грн
Сібі радіостанція President BARRY ASC 12/24V
40 каналів АМ/FM Українська та Європейська сітки («0» і «5») Автоматичне перемикання каналів 9/19 Регулятор гучності і вмикання/вимикання Ручний і автоматичний шумоглушник ASC таймер відключення Public Address Багатофункціональний семиколірний LCD дисплей..
2532 грн
Смарт-карта CryptoCard-337
CryptoCard-337 застосовується для захищеного зберігання і використання ключів електронного цифрового підпису (ЕЦП) податкової служби України, ключів АЦСК державних та інших організацій, в банківських і корпоративних системах, інтернет-банкінгу тощо. Виконує функції формування та перевірки елек..
350 грн
СВ радіостанція STABO 5006R 12/24 V
Українська та Європейська сітки («0» і «5») Перемикач каналів Up / Down Регулятор гучності і вмикання/вимикання Ручний і автоматичний шумоглушник Багатофункціональний LCD дисплей індикатор рівня Фільтр ANL, Hi-Cut і NB (усунення шумових паразитів високої час..
5303 грн
Рації Motorola XT225 NON-DISPLAY & CHGR LPD
Motorola XT225 - це аматорська радіостанція, яка працює в двох безліцензійних діапазонах - PMR і LPD. Потужний динамік в 800 мВт гарантує відмінну якість звуку. Для кращого захисту від перешкод використовується вбудована система шумозаглушення. Потужність передавача досягає 2 Ватт, що збільшує даль..
4025 грн
Рації Motorola TLKR-T92 H2O + TLKR-T92 H2O TWIN PACK
..
5625 грн
Рації Motorola TLKR-T80EXT WE TWIN PACK & CHGR
Завдяки радіусу дії до 10 км, вологозахищеному корпусу і можливості підключення цілого набору аксесуарів, TLKR T80 Extreme дозволить вам залишатися на зв'язку на лісових стежках і високо в горах. Повнофункціональна надійна рація TLKR T80 Extreme, стійка до будь-яких впливів навколишнього середо..
3220 грн
Рації Motorola TLKR-T80EXT WE QUAD
Повнофункціональна надійна рація TLKR T80 Extreme Quad, стійка до будь-яких впливів навколишнього середовища, готова до використання в найважчих умовах. Завдяки радіусу дії до 10 км, вологозахищеному корпусу і можливості підключення цілого набору аксесуарів, TLKR T80 Extreme Quad дозволить вам зали..
5800 грн
Рації Motorola TLKR-T80 WE TWIN PACK & CHGR BOX
Багатофункціональність радіостанції укупі з радіусом дії до 10 км, а також вбудований світлодіодний ліхтар і бризгозахищёний корпус зроблять TLKR T80 виключно зручною для зв'язку. Прості в експлуатації рації з високими технічними характеристиками гарантують надійну експлуатацію в складних умова..
2765 грн
Рації Motorola TLKR-T60 WE TWIN PACK & CHGR CLAM
В таборі або в дорозі - TLKR T60 дозволяє зв'язуватися з іншими абонентами на відстані до 8 км, використовуючи при цьому різні сигнали виклику. Багатофункціональна, надійна і стильна рація TLKR T60 ідеально підходить для зв'язку під час туристичного походу. Цю рацію відрізняє безліч корисн..
1925 грн
Рації Motorola TLKR-T50 WE TWIN PACK & CHGR CLAM
Ви можете насолоджуватися природою і залишатися на зв'язку завдяки надійній і стильною рації TLKR T50. Відправляйтеся в одноденну поїздку або в похід - з рацією TLKR T50, що перезаряджається, ви будете доступні в радіусі до 6 км. ..
1680 грн
Рації Motorola TLKR-T41 PINK TWIN PACK (BN)
Прості, компактні і зручні рації для всієї родини. TLKR T41 ідеально підходять для підтримки зв'язку між членами вашої родини на відпочинку. Ви можете користуватися ними в магазині, на пляжі або просто в саду. ..
945 грн
Рації Motorola TLKR-T41 ORANGE (BJ)
Прості, компактні і зручні рації для всієї родини. TLKR T41 ідеально підходять для підтримки зв'язку між членами вашої родини на відпочинку. Ви можете користуватися ними в магазині, на пляжі або просто в саду. ..
945 грн
Рації Motorola TLKR-T41 GREEN TWIN PACK (BP)
Прості, компактні і зручні рації для всієї родини. TLKR T41 ідеально підходять для підтримки зв'язку між членами вашої родини на відпочинку. Ви можете користуватися ними в магазині, на пляжі або просто в саду. ..
945 грн
Рації Motorola CLP446 0.5W PMR 8CH Bluetooth CAPABLE EMEA
Motorola CLP446 0.5W PMR 8CH Bluetooth CAPABLE EMEA - портативна рація від всесвітньо відомого бренду, яка поєднує в собі комфорт, міцність, простоту використання і витончений дизайн. Спеціально розроблена для роботи в мережі роздрібної торгівлі, ресторанів і підприємств сфери обслуговування, модель..
8750 грн
Рації Motorola CLK446 0.5W PMR WIRED EMEA
Безліцензійний рація CLK446 є дуже простим і зручним у використанні багатофункціональним гаджетом, який, забезпечуючи оперативний обмін інформацією, також є сучасним і стильним аксесуаром для бізнесу. Підходить для роботи мереж роздрібної торгівлі, рестораного і готельного бізнесу, інших підприєм..
8400 грн
Рації Motorola CLK446 0.5W PMR WIRED EMEA
Рація Motorola CLP446 0.5W PMR 8CH WIRED EMEA є компактним пристроєм, який легко поміщається в долоні. Пристрій має мультифункціональний індикатор Smart Status Glow, який дозволяє з'ясовувати на якому каналі Ви перебуваєте. Функціонал включає в себе всі переваги портативного радіопередавача і до..
7700 грн