Фільтр
 • Ціна
  грн - грн
 • Бренд
  0
  0
  0
 • Тип захисту
  0
Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

Детектори поля

Вид:  Порівняння товарів (0) Показати: Сортування:
Детектор поля iProTech Protect 1205M
iProTech Protect 1205М є сучасним персональним детектором поля, виконаним у вигляді авторучки. Використовується цей прилад для виявлення і встановлення точного місця розташування в приміщеннях або салонах автомобілів різної активної подслушивающе-подглядывающей шпигунської апаратури (прихованих каме..
6861 грн
Детектор поля iProTech Protect 1206i
iProTech Protect 1206i являє собою портативний професійний детектор поля з двома рівнями чутливості. Призначений цей прилад для виявлення і встановлення точного місця розташування в приміщеннях або салонах автомобілів як активної, так і неактивної різної подслушивающе-подглядывающей шпигунської апар..
13862 грн
Детектор цифрових радіокомунікацій iProTech Protect 1207i
iProTech Protect 1207i являє собою професійний детектор поля останнього покоління. Використовується цей прилад для виявлення і встановлення точного місця розташування в приміщеннях або салонах автомобілів різної подслушивающе-подглядывающей шпигунської апаратури (прихованих камер, «жучків», радіомая..
22263 грн
СВЧ індикатор поля iPROTECT 1215
iProtect 1215 - це надвисокочастотний (СВЧ) детектор - локатор, який розроблявся спеціально для розширення перевіряється частотного діапазону до 13 ГГц. Він з легкістю виявляє прослуховуючі пристрої, які неможливо знайти стандартним RF детектором. Спрямована антена пристрою дозволяє розуміти, звідки..
11061 грн
Детектор бездротових передавальних пристроїв Suresafe SH-055DRV
Suresafe SH-055DRV є сучасним детектором поля, що володіє високою чутливістю і оснащеним вібросигналом. Використовується дане пристрій для виявлення і встановлення точного місцезнаходження в приміщеннях або салонах автомобілів різної подслушивающе-подглядывающей шпигунської апаратури (прихованих кам..
3780 грн
Детектор бездротових передавальних пристроїв Suresafe SH-055SRV
Suresafe SH-055SRV є сучасним детектором поля з високою чутливістю, оснащеним трьома видами індикації. Призначений даний детектор для виявлення в приміщеннях або салонах автомобілів різної подслушивающе-подглядывающей шпигунської апаратури (прихованих камер, «жучків» та інших подібних бездротових пе..
3391 грн
Детектор бездротових передавальних пристроїв Suresafe SH-055SV
Suresafe SH-055SV являє собою сучасний детектор поля з високою чутливістю, обладнаних трьома видами індикації. Використовується даний детектор для виявлення і встановлення точного місцезнаходження в приміщеннях або салонах автомобілів різної подслушивающе-подглядывающей шпигунської апаратури (прихов..
2225 грн
Детектор поля iProTech PROTECT 1203
iProTech PROTECT 1203 являє собою сучасний портативний детектор поля з різними видами індикації. Призначений цей прилад для виявлення і встановлення точного місця розташування в приміщеннях або салонах автомобілів різної подслушивающе-подглядывающей шпигунської апаратури (прихованих камер, «жучків»,..
8261 грн
Детектор поля iProtect 1205
Індикатор поля Protect 1205 використовується в таких випадках: • Пошук активних кімнатних, носяться на тілі, телефонних і автомобільних передавачів по радіоканалу. • Для визначення працюючих передавачів на передачу мобільних телефонів. • Для визначення наявності шкідливих вип..
7001 грн
Детектор поля Suresafe SH-055U7
Suresafe SH-055U7 є професійним детектором поля. Такі пристрої призначені для виявлення присутності і встановлення точного місцезнаходження в приміщеннях, в салонах автомобілів різної шпигунської подслушивающе-подглядывающей апаратури (прихованих камер, «жучків» та інших подібних бездротових передав..
5721 грн
Детектор поля Suresafe SH-055U8
Suresafe SH-055U8 являє собою сучасний високочутливий детектор поля. Такі пристрої призначені для виявлення присутності і встановлення точного місцезнаходження в приміщеннях, в салонах автомобілів різної шпигунської подслушивающе-подглядывающей апаратури (прихованих камер, «жучків» та інших подібних..
4888 грн
Детектор радіовипромінювання SURESAFE SH-055UR1
Suresafe SH-055UR1 є високочутливим сучасним детектором поля. Він призначається для виявлення присутності і встановлення точного місцезнаходження в приміщеннях, в салонах автомобілів різної шпигунської подслушивающе-подглядывающей апаратури (прихованих камер, «жучків» та інших подібних бездротових п..
3558 грн
Селективний виявителі цифрових радіопередавальних пристроїв ST-165
Селективний виявителі цифрових радіопередавальних пристроїв ST-165 використовується для виявлення та ідентифікації передавальних пристроїв стандартів стільникового зв'язку і бездротової передачі даних: телефони й модеми стільникового зв'язку GSM і 3G, Wi-Fi бездротові 2,4 ГГц відеокамери і B..
43405 грн
Універсальний детектор сигналу Suresafe SH-055DV
Suresafe SH-055DV являє собою високочутливий детектор поля. Використовується дане пристрій для виявлення і встановлення точного місцезнаходження в приміщеннях або салонах автомобілів різної подслушивающе-подглядывающей шпигунської апаратури (прихованих камер, «жучків» та інших подібних бездротових п..
2613 грн
Індикатор активації мобільних iProTech GSM-Box2
iProTech GSM-Box2 являє собою індикатор активації мобільних засобів зв'язку. Цей прилад створений для запобігання прослуховування розмов шляхом використання мобільних пристроїв власника. При використанні індикатора немає потреби у відключенні мобільного телефону, що не залишає вас без зв'язк..
7981 грн
Індикатор поля PROTECT 1210
Індикатор поля Protect 1210 використовується в таких випадках: • Пошук активних кімнатних, носяться на тілі, телефонних і автомобільних передавачів по радіоканалу. • Для визначення працюючих передавачів на передачу мобільних телефонів. • Для визначення наявності шкідливих випромінювань від подавлюва..
8261 грн

В даному розділі нашого магазину ми пропонуємо вашій увазі такі пристрої контршпигунства, як детектори поля. Це пристрої, призначені для визначення наявності в Вашому оточенні (в приміщеннях, салонах автомобілів, у оточуючих людей і т.п.) різних підслуховуючих, слідкуючих, підглядаючих і інших подібних пристроїв шпигунства, а також для виявлення (локалізації) цих приладів.
Індикатори поля мають різний зовнішній вигляд, призначення та тип. Ці пристрої можуть мати, наприклад, вид звичайної пачки сигарет або авторучки, а можуть являти собою цілі пошукові комплекси. Вони можуть бути універсальними, для пошуку кількох видів шпигунських пристроїв, або, наприклад, для виявлення тільки прихованих камер.