Фільтр
  • Ціна
    грн - грн
  • Бренд
    0
Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

Детектори поля

Вид:  Порівняння товарів (0) Показати: Сортування:
Детектор цифрових радіокомунікацій PROTECT 1207i
Protect 1207i являє собою професійний детектор поля останнього покоління. Використовується цей прилад для виявлення і встановлення точного місця розташування в приміщеннях або салонах автомобілів різної подслушивающе-подглядывающей шпигунської апаратури (прихованих камер, «жучків», радіо..
34980 грн
Детектор-локатор СВЧ iPROTECT 1215
iProtect 1215 - це надвисокочастотний (СВЧ) детектор - локатор, який розроблявся спеціально для розширення перевіряється частотного діапазону до 13 ГГц. Він з легкістю виявляє прослуховуючі пристрої, які неможливо знайти стандартним RF детектором. Спрямована антена пристрою дозволяє розуміти, звідки..
17380 грн
Трьох-діапазонний індикатор поля iPROTECT 1216
Призначення: iPROTECT 1216 - це новий професійний трьох-діапазонний індикатор поля, призначений для виявлення всіх типів радіочастотних підслуховуючих пристроїв, в тому числі аналогових і цифрових, а також тих, які передають інформацію по мобільних мережах і використовують бездротові стандарти. О..
34980 грн
Індикатор поля PROTECT 1206i
Protect 1206i являє собою портативний професійний детектор поля з двома рівнями чутливості. Призначений цей прилад для виявлення і встановлення точного місця розташування в приміщеннях або салонах автомобілів як активної, так і неактивної різної подслушивающе-подглядывающей шпигунської апаратури (пр..
21780 грн
Детектор мобільних та бездротових сигналів iProtect 1217
Виявлення сигналів мобільного зв’язку стає все більш важливою задачею під час пошуку закладних пристроїв. Це пов’язано з широким розповсюдженням засобів стеження (закладних пристроїв) які передають інформацію через мобільні мережі. Масове виробництво компонент для розробників, таких як м..
129800 грн
Індикатор поля iPROTECT 1205
iPROTECT 1205 – простий і високоефективний пристрій. У своїй схемі містить сучасні високо технологічні елементи, що дозволяють оператору проводити пошукові роботи на високому професійному рівні. Перевага РЧ детектора – широкий діапазон частот і здатність виявляти і локалізувати джерел..
12980 грн
Індикатор поля iPROTECT 1210
Індикатор поля iPROTECT 1210 використовується в таких випадках:     • Пошук активних, кімнатні, що носяться на тілі, телефонні і автомобільних передавачів по радіоканалу.      • Для визначення працюючих на передачу мобільних телефонів.  ..
11000 грн

В даному розділі нашого магазину ми пропонуємо вашій увазі такі пристрої контршпигунства, як детектори поля. Це пристрої, призначені для визначення наявності в Вашому оточенні (в приміщеннях, салонах автомобілів, у оточуючих людей і т.п.) різних підслуховуючих, слідкуючих, підглядаючих і інших подібних пристроїв шпигунства, а також для виявлення (локалізації) цих приладів.
Індикатори поля мають різний зовнішній вигляд, призначення та тип. Ці пристрої можуть мати, наприклад, вид звичайної пачки сигарет або авторучки, а можуть являти собою цілі пошукові комплекси. Вони можуть бути універсальними, для пошуку кількох видів шпигунських пристроїв, або, наприклад, для виявлення тільки прихованих камер.