Фільтр
  • Ціна
    грн - грн
  • Бренд
    0
Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

Детектори прихованих камер

Вид:  Порівняння товарів (0) Показати: Сортування:
Детектор прихованих відеокамер WEGA I
WEGA I є професійним суперсучасним детектор прихованих камер. Використовується даний прилад для виявлення і встановлення точного розташування будь-яких прихованих відеокамер, в тому числі і неактивних момент пошуку, замаскованих в приміщеннях, салонах автомобілів, в одязі та інших місцях. Ефективна ..
19580 грн

В даному розділі нашого магазину ми пропонуємо вашій увазі такі пристрої контршпигунства, як детектори поля. Це пристрої, призначені для визначення наявності в Вашому оточенні (в приміщеннях, салонах автомобілів, у оточуючих людей і т.п.) різних підслуховуючих, слідкуючих, підглядаючих і інших подібних пристроїв шпигунства, а також для виявлення (локалізації) цих приладів.
Індикатори поля мають різний зовнішній вигляд, призначення та тип. Ці пристрої можуть мати, наприклад, вид звичайної пачки сигарет або авторучки, а можуть являти собою цілі пошукові комплекси. Вони можуть бути універсальними, для пошуку кількох видів шпигунських пристроїв, або, наприклад, для виявлення тільки прихованих камер.