Фільтр
 • Ціна
  грн - грн
 • Бренд
  0
  0
 • Потужність, Вт
  0
 • Кількість каналів
  0
  0
 • Частотний діапазон, МГц
  0
  0
Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

Портативні аналогові радіостанції

Вид:  Порівняння товарів (0) Показати: Сортування:
Радіостанція KENWOOD TK-2000М комплект
Одна з самих бюджетних професійних сертифікованих рацій. Програмований кодер/декодер QT/DQT/DTMF. Программирумая функціональна клавіша. Режим VOX. Функція пріоритетного сканування каналів. MIL STD 810C/D/E/F/G і IP-54, працює в несприятливих умовах (опади, удари, вібрація, запиленість). Покращена ер..
8591 грн
Сібі радіостанція President RANDY II PORTABLE
Портативна Сібі радіостанція President RANDY II PORTABLE Російська і Європейська сітки («0» і «5») Рація має такі функції: Регулятор гучності і Вкл/Викл 6 рівнів шумоглушника Багатофункціональний LCD дисплей Перемикач каналів Функція подачі звукового сигнал..
9614 грн
Сібі радіостанція President RANDY II UNIVERSAL
Портативна Сібі радіостанція President RANDY II UNIVERSAL Російська і Європейська сітки («0» і «5») Рація має такі функції: Регулятор гучності і Вкл/Викл 6 рівнів шумоглушника Багатофункціональний LCD дисплей Перемикач каналів Функція подачі звукового сигналу при натисканні ..
8959 грн

Портативні радіостанції це специфіка не лише професіоналів, а й любителів, які потребують передачі інформації на далекі відстані у високій якості зв'язку.

Переваги портативних рацій для різних компаній і фірм, що бажають забезпечити корпоративний зв'язок, лежать на поверхні:

По-перше це те, що радіозв'язок безкоштовний - один раз витратившись на придбання радіостанції, Ви більше не будете платити за зв'язок;

По-друге автономність, коли ваша компанія не залежить від вишок оператора мобільного зв'язку і т.п.;

По-третє це швидкість з'єднання, у багато разів перевищуюча швидкість стільникового зв'язку;

Кожна професійна портативна рація виготовляється по міжнародному військовому стандарту MIL STD 810. Корпус таких пристроїв є суцільнолитим, панелі виконані з протиударного пластика, а кнопки ховаються під гумовими прокладками, прилеглими настільки щільно, що запобігають проникненню води, бруду і пилу всередину. Широкий температурний режим роботи дозволяє їм працювати без перебоїв і в лютий мороз і в пекельну спеку;

Усі деталі що використовуються - найвищої якості, що стає гарантією багаторічної служби даних радіостанцій;

Переносна рація має мінімум кнопок і регуляторів управління, тому проста у використанні і не вимагає додаткового навчання персоналом;

Кодування каналів зв'язку забезпечує повну безпеку розмов, а селекторний зв'язок, наявний в багатьох професійних радіостанціях, дозволяє передавати повідомлення відразу декільком командам, які працюють на одній частоті, але на різних субтонах;

Ці пристрої можливо програмувати за допомогою комп'ютера;

Портативна радіостанція відрізняється від аматорської рації більшою надійністю, потужністю і підвищеним радіусом дії (більше 10 км).

Якщо Вам необхідно забезпечити безперебійний зв'язок у своїй компанії, не залежно від її профілю, то професійні портативні рації будуть найкращим вибором.

Портативна рація вже давно не є атрибутом будь-яких державних структур і не викликає ніяких конкретних асоціацій. На сьогоднішній день аматорські і професійні рації є цілком доступними засобами комунікації. Хоча, звичайно, в основному вони зберегли своє застосування в армії і в різних підрозділах органів внутрішніх справ. Однак і в різних охоронних структурах і, безумовно, в туризмі і в інших галузях такі пристрої також отримали своє гідне застосування. Розробка і поставка портативних переговорних пристроїв для потреб армії почалася ще в 40-х роках двадцятого століття. Нинішні переносні рації мають невеликий розмір і вагу, тривалий час автономної роботи, можливість підключення гарнітури «handsfree» і привабливий зовнішній вигляд. Цивільні радіостанції не підлягають реєстрації і знаходяться у вільному продажу. Заслуженою популярністю, як серед любителів, так і серед професіоналів користуються портативні рації марки kenwood. Радіостанція kenwood, наприклад, є обов'язковим атрибутом поліції багатьох країн світу.

Наш магазин пропонує вам широкий асортимент портативних переговорних пристроїв ICOM, Vertex Standart, Kenwood, Motorola, President, TID-Elecrtonics і інших не менш відомих брендів. Всі рації, представлені в даному розділі, відрізняються своєю надійністю, міцною сучасною конструкцією корпусу, дальністю прийому, тривалим часом автономної роботи. Сьогодні радіостанція кенвуд або будь-яка інша професійна - це надійний партнер в різних життєвих ситуаціях: на риболовлі, на полюванні, в подорожах і т.д. і т.п.