Фільтр
  • Ціна
    грн - грн
  • Бренд
    0
    0
    0
Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

Ручні металодетектори і цілевказувачі (пінпоінтери)

Вид:  Порівняння товарів (0) Показати: Сортування:
Металодетектор GARRET SuperScanner V
GARRET SuperScanner V є сучасним ручним метало детектором, вироблених в США. Даний детектор укладений у посилений ударостійкий пластиковий корпус і має вагу 500 р. Роботу SuperScanner V забезпечує батарея «Крона» з номінальною напругою 9В, що надає даного приладу до 100 годин безперервно..
10780 грн
Ручний металодетектор Garrett SUPERWAND
Нова розробка Garrett. Відрізняється круговою діаграмою спрямованості (360°) і наявністю віброрежиму для таємничої роботи. Ідеально підходить для казино та інших місць, де важливо зберігати тишу і не привертати увагу. Виявляє середнього розміру пістолет на відстані 22 см, великий кишеньковий ніж..
10780 грн
Ручний металодетектор Garrett THD
Компактний металодетектор з вбудованим ліхтариком. Малі розміри (довжина 22см) роблять можливим повсякденне використання детектора. Чохол для носіння на поясі поставляється в комплекті. Малі розміри дозволяють також виконувати пошук металів у виробах і конструкціях. Детектор має прогумоване покриття..
10780 грн
Целеуказатель GARRETT PRO-POINTER
Целеуказатель GARRETT PRO-POINTER (1166000) ..
6468 грн
Целеуказатель Minelab PRO-FIND 25
Целеуказатель Minelab PRO-FIND 25 для любителів пошуку невеликих предметів з кольорових металів. PRO-FIND 25 є невід'ємною частиною Вашого набору пошукових пристроїв. Комплект поставки: -Фазоуказатель, кобура поясна, елемент живлення 9В, інструкція користувача Характеристика: -Довжина 237 мм -Діамет..
8580 грн
Целеуказатель вологозахищений GARRETT PRO-POINTER AT
Целеуказатель вологозахищений GARRETT PRO-POINTER AT (1140900) ..
7392 грн
Цілевказувач Fisher F-Pulse
Новий пінпоінтер Fisher F-Pulse визначає точне місце розташування металевих предметів в землі, піску або бруді. F-Pulse - повністю водонепроникний, може занурюватися до 3-х метрів і здатний працювати в солоній і прісній воді. Комплект поставки Цілевказувач F-Pulse, кобура для перенесення, кері..
6820 грн
Цілевказувач GARRETT PRO-POINTER 2
Целеуказатель GARRETT PRO-POINTER II (1166050) ..
5720 грн
Цілевказувач Minelab PRO-FIND 15
Пінпоінтери від Minelab серії PRO-FIND дозволяють дуже точно визначати місцезнаходження цілей в маленьких лунках і тріщинах. Буде зручний у випадках, де розміри котушки не дозволяють це зробити з достатньою точністю. Ці пристрої економлять час на витяг цілей. Завдяки цілевказувачу Вам не доведеться ..
4400 грн
Цілевказувач Minelab PRO-FIND 35
Пінпоінтери від Minelab серії PRO-FIND дозволяють дуже точно визначати місцезнаходження цілей в маленьких лунках і тріщинах. Буде зручний у випадках, де розміри котушки не дозволяють це зробити з достатньою точністю. Ці пристрої економлять час на витяг цілей. Завдяки цілевказувачу Вам не доведеться ..
6380 грн

У цій рубриці нашого магазину Вашій увазі ми пропонуємо ручні металодетектори і целевказівники (пінпоінтери)
Це пристрої для персонального огляду людей і їх особистих речей - сумок, портфелів і т.п. з метою запобігання несанкціонованого переміщення металовмісних і металевих предметів, які не пред'являються в добровільному порядку і легко ховаються під одягом, серед речей або будь-яким іншим способом.
Сучасні ручні металодетектори мають досить компактні розміри, комфортну вагу і здатність виявляти різні метали і сплави вагою від 1 грама. На сьогоднішній день металодетектори - це наймасовіші доглядові прилади.