Фільтр
 • Ціна
  грн - грн
 • Бренд
  0
  0
  0
  0
  0
Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

Смарт-карти (smart card) та токени (token)

Виберіть підкатегорію
Вид:  Порівняння товарів (0) Показати: Сортування:
Токен ePass FIDO U2F FIDO2 USB-A Security Key K10
Токен ePass  USB K10- це компактний токен двофакторної аутентифікації (2FA) і FIDO2. Один токен здатний захистити необмежену кількість додатків, кожному з додатком буде присвоєна індивідуальна пара ключів, де сервіс зберігає відкритий ключ, а токен зберігає закритий ключ. Токен ePass Se..
1357 грн
Токен Swissbit FIDO2 USB-A / NFC Security Key
Токен Swissbit FIDO2 USB-A / NFC Security Key – це компактний токен двофакторної аутентифікації (2FA) та FIDO2 з підтримкою NFC технології. Один токен здатний захистити необмежену кількість додатків, кожному додатку буде присвоєно індивідуальну пару ключів, де сервіс зберігає відкритий ключ, а..
1332 грн
 eToken 5110
​ Двофакторна аутентифікація, яка забезпечує захист як віддаленого доступу, так і доступу до мережі SafeNet eToken 5110 - компактний двохфакторну USB-аутентификатор, який підтримує нові технології смарт-карт, на основі сертифікатів створює і зберігає облікові дані (такі як секретний ключ, пароль ..
1670 грн
Електронний USB-ключ SecureToken-338M
Електронні ключі SecureToken-338M - апаратно-програмні пристрої, які призначені для використання в системах інформаційного доступу, електронного документообігу, авторизації користувачів і захищеного зберігання ключової інформаці. Відповідно до Закону України «Про електронні довірчих послуги..
1020 грн
Електронний USB-ключ SecureToken-338S
Електронні ключі SecureToken-338S - апаратно-програмні пристрої, які призначені для використання в системах інформаційного доступу, електронного документообігу, авторизації користувачів і захищеного зберігання ключової інформації. Відповідно до Закону України «Про електронні довірчих послу..
1380 грн
Електронний ключ SecureToken-337F16
SecureToken-337F16 повністю сумісний з електронним ключем SecureToken-337, застосовується для захищеного зберігання і використання ключів електронного цифрового підпису (ЕЦП) податкової служби України, ключів АЦСК державних та інших організацій, в банківських і корпоративних системах, інтернет-банкі..
1536 грн
Електронний ключ SecureToken-337F32
SecureToken-337F32 повністю сумісний з електронним ключем SecureToken-337, застосовується для захищеного зберігання і використання ключів електронного цифрового підпису (ЕЦП) податкової служби України, ключів АЦСК державних та інших організацій, в банківських і корпоративних системах, інтернет-банкі..
1752 грн
Смарт-карта CryptoCard-338
Сімейство Смарт-карт CryptoCard-338 — це носії ключової інформації з контактним та/або безконтактним інтерфейсом, призначені для використання в системах інформаційного доступу, кваліфікованого електронного підпису, документообігу, авторизації користувачів, захищеного зберігання ключової інформ..
444 грн
Смарт-карта CryptoCard-338L
Сімейство Смарт-карт CryptoCard-338 — це носії ключової інформації з контактним та/або безконтактним інтерфейсом, призначені для використання в системах інформаційного доступу, кваліфікованого електронного підпису, документообігу, авторизації користувачів, захищеного зберігання ключової і..
864 грн
Токен AllinPass FIDO U2F FIDO2 USB-C K33
Ключ безпеки токен FEITIAN AllinPass FIDO2 надає користувачам зручний вхід в систему без пароля, працює з протоколом W3C WebAuthN і відповідає стандарту FIDO2. Аутентифікація на мобільних пристроях може бути виконана через інтерфейси зв'язку NFC і BLE на FEITIAN AllinPass FIDO2. Біометри..
6145 грн
Токен BioPass FIDO U2F FIDO2 USB-A K27
Токен BioPass FIDO U2F FIDO2 USB - це компактний токен двофакторної аутентифікації (2FA) і FIDO2 з вбудованим датчиком відбитків пальців. Один токен здатний захистити необмежену кількість додатків, кожному з додатком буде присвоєна індивідуальна пара ключів, де сервіс зберігає відкритий ключ, а т..
3511 грн
Токен BioPass FIDO U2F FIDO2 USB-C K26
Токен BioPass FIDO U2F FIDO2 USB - це компактний токен двофакторної аутентифікації (2FA) і FIDO2 з вбудованим датчиком відбитків пальців. Один токен здатний захистити необмежену кількість додатків, кожному з додатком буде присвоєна індивідуальна пара ключів, де сервіс зберігає відкритий ключ, а т..
3511 грн
Токен C100 HOTP
Токени Feitian C100 пропонують алгоритм захищеної динамічної аутентифікації з використанням одноразових паролів, який змінюється при натисканні кнопки на пристрої. Дана модель токенов розроблена на алгоритмі HOTP і є алгоритмом односторонньої аутентифікації, а саме: сервер виробляє аутентифікацію..
1117 грн
Токен C200 TOTP
Токени Feitian C200 пропонують алгоритм захищеної динамічної аутентифікації з використанням одноразових паролів, який змінюється при натисканні кнопки на пристрої. Дана модель токенов розроблена на алгоритмі TOTP і є алгоритмом односторонньої аутентифікації, а саме: сервер виробляє аутентифікацію..
1117 грн
Токен ePass FIDO U2F FIDO2 NFC USB-A K9B
Токен ePass FIDO U2F FIDO2 USB - це компактний токен двофакторної аутентифікації (2FA) і FIDO2. Один токен здатний захистити необмежену кількість додатків, кожному з додатком буде присвоєна індивідуальна пара ключів, де сервіс зберігає відкритий ключ, а токен зберігає закритий ключ. Токен eP..
1317 грн
Токен ePass FIDO U2F FIDO2 NFC USB-C K40
Токен ePass FIDO2 - сертифікований FIDO Alliance апаратний ключ аутентифікації, який підтримує відразу 2 стандарту FIDO (U2F) і FIDO2. Даний ключ забезпечує безпечну, фішинг-стійку схему двофакторної аутентифікації і безпарольного верифікацію користувачів в web- додатках і порталах.   Від..
1835 грн
Токен ePass FIDO U2F FIDO2 USB-C K39
Токен ePass FIDO2 - сертифікований FIDO Alliance апаратний ключ аутентифікації, який підтримує відразу 2 стандарту FIDO (U2F) і FIDO2. Даний ключ забезпечує безпечну, фішинг-стійку схему двофакторної аутентифікації і безпарольного верифікацію користувачів в web- додатках і порталах.   Від..
1556 грн
Токен eSecu FIDO 2 FD200
Токен eSecu FIDO2 & U2F | FIDO2 USB Security Key - апаратний аутентифікатор сумісний із стандартами FIDO 2 та FIDO U2F. Один токен дозволяє захистити необмежену кількість облікових записів для різних хмарних ресурсів. Інфраструктура відкритого ключа, що лежить в основі FIDO, забезпечує надійний ..
1117 грн
Токен eSecu FIDO 2 FD202 NFC
Токен eSecu FIDO2 & U2F | FIDO2 NFC Security Key - апаратний аутентифікатор сумісний із стандартами FIDO 2 та FIDO U2F. Один токен дозволяє захистити необмежену кількість облікових записів для різних хмарних ресурсів. Інфраструктура відкритого ключа, що лежить в основі FIDO, забезпечує надійний ..
1317 грн
Токен eSecu FIDO 2 FD203 NFC BLE
Токен eSecu FIDO2 & U2F | FIDO2 NFC, Bluetooth Security Key - апаратний аутентифікатор сумісний із стандартами FIDO 2 та FIDO U2F. Один токен дозволяє захистити необмежену кількість облікових записів для різних хмарних ресурсів. Інфраструктура відкритого ключа, що лежить в основі FIDO, забезпечу..
2194 грн
Токен eSecu Fingerprint FIDO 2 FD213 NFC BLE
Ключ безпеки FIDO2 & U2F | FIDO2 Fingerprint, NFC, Bluetooth Security Key – захищає облікові записи та підтримує стандарти FIDO U2F, FIDO 2, TOTP, HOTP. Доступ до ключа безпеки надається через відбиток пальця користувача. Токен можна використовувати як двофакторний OTP ауттентифікатор. ..
3751 грн
Токен iePass FIDO U2F FIDO2 Apple Lightning USB-C K44
Токен FIDO 2 for Apple Security Key - це компактний токен двофакторної аутентифікації FIDO 2 створений спеціально для продуктів Apple. Один токен здатний захистити доступ до необмеженого кількість додатків, кожному з додатком буде присвоєна індивідуальна пара ключів, де сервіс зберігає відкритий ..
2873 грн
Токен OTP Display Card
Програмована OTP карта з синхронізацією за часом TOTP. Призначена для заміни програмних додатків, таких як Google Authenticator або Microsoft Authenticator. Карта може працювати з системами аутентифікації TOTP, що генерують початкове число на стороні сервера аутентифікації і не дозволяють імпортуват..
860 грн

Смарт-карти є основою безпеки інформації користувачів, використовуються провідними підприємствами, являють собою невеликі, лаконічні пристрої, відомі також як USB ключі. Пристрій оснащений процесором і модулями оперативної і постійної незалежної EEPROM пам'яті, має власну операційну систему. У модельний ряд смарт-карт вбудовані механізми, що забезпечують функції захисту, тим самим поєднуючи можливості декількох пристроїв. До основних властивостей відноситься виконання певних прикладних програм в захищеній пам'яті пристрою, спеціально розроблених в сфері інформаційної безпеки.

Застосування usb key дозволить підвищити рівень безпеки і ранжирування доступу, а так же захистити дані, в тому числі:
- проведення аутентифікації в комп'ютері, корпоративної мережі;
- вдосконалює доступ до різних програм;
- тепер можна не просто створити пароль на робочих станціях, а й зашифрувати дані, для підвищення ступеня захисту;
- електронна пошта, система документообігу і всілякі фінансові операції мають новий рівень захисту від злому;
- з'явилася можливість використовувати систему електронного цифрового підпису стандарту X509 і PKCS # 11;
- можливість захистити документи при передачі через мережу і інші відкриті канали передачі даних;
- захист паролів в соціальних мережах і на сторінках онлайн-розрахунків.

Смарт-карти виробляються в різних корпусах і модифікаціях (мікроSD, SIM форм фактор, miniUSB і інші). Вони забезпечують надійність зберігання інформації на рівні стаціонарного комп'ютера, при цьому з мінімальними розмірами.

Для даних пристроїв використовуються розробки, які надійно захищають інформацію від несанкціонованого доступу.

На сайті також представлені новітні сучасні розробки смарт-карт:

- з біометричної ідентифікацією - це можливість отримання доступу за відбитками пальців та / або пін-коду, за умови наявності вбудованого сканера;
- з додатковою радіо-міткою, котрі крім своїх прямих призначень виконують функцію електронного доступу;
- обладнання в наявності, спеціалізоване і оптимально придатне для виконання певних критично важливих процесів (документообіг, звітність, банківські платежі та інші).