Фільтр
  • Ціна
    грн - грн
  • Бренд
    0
Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

Персональні засоби шифрування

Вид:  Порівняння товарів (0) Показати: Сортування:
Ліцензія на використання Secret Disk 4
Secret Disk 4 – система, яка захищає конфіденційні персональні дані, які зберігаються і обробляються на персональних комп " ютерних або ноутбуках • захищає інформацію від несанкціонованого доступу • використовує двофакторну аутентифікацію для доступу до зашифрованих даних ..
4440 грн
Ліцензія на використання Secret Disk 4 Workgroup Edition
Secret Disk 4 для робочих груп – надійне програмне засіб, який захистить Ваш ПК або ноутбук від несанкціонованого доступу до конфіденційної інформації. Програма: блокує будь-які спроби несанкціонованого доступу до даних; використовує режим двофакторної аутентифікації для отримання п..
12950 грн
Ліцензія на оновлення Secret Disk 4 до Secret Disk 4 Workgroup Edition
Ліцензія на оновлення персональної комерційної версії Secret Disk 4 до Secret Disk 4 Workgroup Edition. Увага! Даний товар постачається лише для власників USB-ключів із записаною на них ліцензією на використання Secret Disk 4. Передбачається заміна ліцензії на USB-ключі ..
8510 грн

З плином часу значення інформації стає дедалі більше. Цей процес є вирішальним фактором у розвитку як засобів з викрадення даних, так і засобів захисту інформації. У сфері контршпигунства існує достатня кількість принципово різних варіантів протидії зловмисникам. Одним з варіантів забезпечення надійного зберігання та конфіденційності інформації є персональне шифрування. Цей варіант захисту даних являє собою програмне забезпечення, що забезпечує шифрування будь-яких даних на вашому ПК і ноутбуці, а також на знімних носіях , що підключаються . При цьому, при спробі використання вашого ПК, наприклад, під час вашої відсутності або попаданні вашого ноутбука, жорстких дисків або знімних носіїв до сторонніх доступ або розшифровка інформації неможлива.