Фільтр
 • Ціна
  грн - грн
 • Бренд
  0
 • Інтерфейс підключення
  0
 • Об'єм накопичувача
  0
  0
  0
  0
  0
  0
 • Тип захисту
  0
Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

SSD накопичувачі з апаратним шифруванням

Вид:  Порівняння товарів (0) Показати: Сортування:
iStorage DriveSecurity Powered by ESET
iStorage DriveSecurity був розроблений на основі популярного ESET NOD32, він забезпечує надійний захист USB-накопичувача від різного шкідливого ПО. DriveSecurity інсталюється безпосередньо на зовнішній накопичувач iStorage або будь-який інший USB-пристрій і працює прямо на ньому. DriveS..
386 грн
iStorage diskAshur 2 SSD USB3.1
..
6756 грн
iStorage diskAshur PRO2 SSD USB 3.1 Encrypted Portable Hard Drive
..
9196 грн

Нові винаходи, розробки і будь-яка інша важлива інформація є, на сьогоднішній день, найбільшою цінністю і мішенню багатьох і багатьох осіб, які, не дивися ні на які норми закону і моралі, намагаються заволодіти нею будь-якими способами, крім, звичайно, законного. Практично будь-якій успішній людині або компанії доводиться серйозно піклуватися про захист своєї комерційної та особистої інформації від конкурентів і інших «доброзичливців». Крім того, торгівля інформацією є дуже цікавий вид бізнесу, який не має меж. Передачу інформації від продавця покупцеві практично неможливо обмежити, проконтролювати, обкласти митом або податками. Інформація може бути вільно передана по електронних каналах або особисто, шляхом транспортування на сучасних носіях, мають досить мініатюрні розміри. У всіх випадках захист інформації залишається основним завданням.
Наш магазин постійно тримає руку на пульсі новітніх розробок, і в даному розділі готовий представити Вам найтехнологічніші і найсучасніші рішення в цій області від провідних світових виробників, зокрема накопичувачі ssd з шифруванням. Сам по собі диск з шифруванням вже давно не є чимось особливим. Однак поява istorage ssd накопичувачів не пройшло повз увагу. Це, в своєму роді, унікальні продукти криптографії. Наш магазин пропонує вашій увазі останню лінійку таких пристроїв iStorage diskAshur PRO. Ці SSD накопичувачі є високошвидкісні захищені від попадання вологи, пилу і піску, диски, що використовують військове XTS-AES 256-бітне апаратне шифрування і безпечний PIN-код для отримання доступу до пристрою. Навіть апаратний і програмний злом не зможе відкрити доступ до інформації, яку зберігає iStorage diskAshur PRO.