Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

Ультрапортативний SSD диск iStorage diskAshur M2 1Tb з апаратним шифруванням

Ультрапортативний SSD диск iStorage diskAshur M2 1Tb з апаратним шифруванням
Модель: IS-DAM2-256-1000

Наявність:
Достатньо

Бренд: IStorage
19306 грн

Інші варіанти:


Додаткова гарантія:


Додаткове ПО:Доставка
По Києву:
 - кур'єром - безкоштовно
 - самовивіз із офісу: м. Київ:
пр-т С.Бандери, 21, оф. 529
По Україні:
 - Нова пошта - за тарифами перевізника
Оплата
 Готівковий та безготівковий розрахунок

SSD diskAshur M² з аутентифікацією по PIN-коду і апаратним шифруванням має новий, ультрапортативний, міцний і елегантний дизайн, що включає самі передові атрибути безпеки, якими славиться iStorage.

DiskAshur M² шифрує дані з використанням перевіреного FIPS PUB 197, 256-бітного апаратного шифрування AES-XTS і унікально включає в себе захищений мікропроцесор, сумісний з Common Criteria EAL4 +, який використовує вбудовані механізми фізичного захисту, призначені для захисту від зовнішнього втручання, обходу фізичних атак і т.д.

Накопичувач відрізняється надшвидкою зворотньою сумісністю зі швидкістю передачі даних USB 3.2 і доступний з ємністю від 128ГБ до 2ТБ. DiskAshur M² легкий, пило і водонепроникний (сертифікат IP68), ударостійкий, що дозволяє витримати падіння з 4 м на бетонну поверхню і вагу 2,7 тонного автомобіля, це доводить його надміцність.

 

 

Легкий у використанні

Просто введіть 7-15-значний PIN-код для аутентифікації і використання в якості звичайного портативного SSD. Коли диск відключений, всі дані шифруються з використанням 256-бітного апаратного шифрування AES-XTS (програмне забезпечення не вимагається). Просто введіть 7-15-значний PIN-код для аутентифікації і використання в якості звичайного портативного SSD. 

Сверхударопрочний

DiskAshur M² надзвичайно міцний, витримує падіння з висоти до 4 м на бетонну поверхню, а також тиск масою 2,7 тонни. 

Водозанурюваний

Акредитація приводу IP68 означає, що він витримає занурення на глибину 1,5 м протягом 30 хвилин і вважається досить придатним для захисту від пилу, бруду і піску.

 

 

Зносостійка клавіатура

Вбудована клавіатура покрита шаром полімерного покриття, яке захищає клавіші від стирання і слідів їх використання, щоб потенційний зломщик не скористався часто використовуваними клавішами.

 

Відповідність FIPS 140-3 Level 3, захист від несанкціонованого доступу і очевидний дизайн.

Всі дані, що зберігаються на diskAshur M², зашифровані з використанням перевіреного FIPS PUB 197, 256-бітного апаратного шифрування AES-XTS. Всі компоненти, що входять до складу diskAshur M², повністю покриті шаром надміцної епоксидної смоли, яку практично неможливо видалити без незворотного пошкодження компонентів. Накопичувач також спроектований таким чином, щоб бути видимим під час злому, щоб користувачеві було очевидно, був він розкритий і зламаний.

 

ПІН-коди незалежних користувачів і адміністраторів.

Це робить його ідеальним для корпоративного і державного розгортання. Якщо користувач забув свій PIN-код, диск можна розблокувати за допомогою PIN-коду адміністратора. Потім адмыныстрато може дозволити користувачеві встановити новий PIN-код користувача.

 

Налаштування політики безпеки

Адміністратор може встановити політику обмеження для ПІН-коду користувача. Це включає установку мінімальної довжини ПІН-коду, а також вимога введення одного або декількох «спеціальних символів». «Спеціальний символ» працює як «SHIFT + цифра».

 

Одноразовий ПІН-код відновлення користувача

Налаштовується адміністратором, дуже корисно в ситуаціях, коли користувач забув свій PIN-код, дозволяя користувачеві розблокувати пристрій і встановити новий PIN-код користувача.

 

Захищений мікропроцесор з підтримкою Common Criteria EAL4 +

Це підвищує безпеку за рахунок генерації справжніх випадкових чисел і вбудованою криптографії. Ключ шифрування даних захищен алгоритмами упаковки, затвердженими FIPS і Common Criteria.

Пропонує максимальний захист від хакерів, виявляючи і реагуя на спроби зламу з такими функціями, як:

  • Спеціальне обладнання для захисту від атак SPA / DPA / SEMA, DEMA
  • Розширена захист від фізичних атак, включаючи Active Shield, Enhance Protection Object, CStack checker, Slope Detector і Parity Errors
  • Системи захисту навколишнього середовища, що захищають від монітора напруги, монітора частоти, монітора температури і світлозахисту
  • Безпечне управління пам'яттю / захист доступу

Завантажувальна функція 

Встановіть ОС на диск Ashur M2 і завантажитеся прямо з нього.

 

Тільки читання (захист від запису) - подвійний режим

І адміністратор, і користувач можуть налаштувати diskAshur M² як диск тільки для читання (з захистом від запису). Якщо це налаштоване адміністратором, диск не може бути змінений або відключений користувачем, що дозволяє адміністратору попередньо підготувати диск з попередньо завантаженим контентом як доступний тільки для читання для користувача.

 

 Механізм захисту від злому методлм перебору 

Інтелектуально запрограмований для захисту від усіх форм грубих атак.

Якщо PIN-код користувача введено невірно 10 раз поспіль, PIN-код користувача буде видалений, і доступ до диска можна буде отримати тільки після введення PIN-коду адміністратора або одноразового PIN-коду відновлення користувача. (Адміністратор може змінити це значення з 10 невдалих спроб правильно PIN-коду за замовчуванням на 1-9, тільки для користувача)

 

 

Якщо PIN-код адміністратора введено неправильно 10 разів поспіль, всі дані, PIN-коди і зашифрований ключ шифрування будуть втрачені назавжди.

  • Автоматично блокується при відключенні від головного комп'ютера або при відключенні харчування порту USB. Його також можна налаштувати на автоматичне блокування після заданого часу.
  • Саморуйнування. Попередньо запрограмуйте diskAshur M² за допомогою ПІН-коду самознищення. Після введення ПІН-самознищення, зашифрований ключ шифрування і все ПІН-коди видаляються і відображаються як загублені назавжди.
  • Скидання приводу. Видаляє зашифрований ключ шифрування, все ПІН-коди і відображає всі дані як втрачені назавжди. Потім диск можна повторно розгорнути, що випадковим чином генерує новий зашифрований ключ шифрування - процес, який можна повторювати стільки разів, скільки буде потрібно.
  • Внесення в білий список мереж налаштований з унікальним VID / PID і внутрішнім / зовнішнім серійним номером зі штрих-кодом, що дозволяє легко інтегрувати в стандартне програмне забезпечення для управління кінцевими точками (білий список) для задоволення внутрішніх корпоративних вимог.
В комплект поставки diskAshur M2 входить портативний SSD с зхисним кожухом, захисний чохол для перенесення, кабели типу А + С, короткий посібник.


 

 

Характеристики
Загальні характеристики
Інтерфейс підключення USB 3.2
Вага 86 г
Вид поставки Жорсткий диск
Гарантія 36місяців
Захист корпусу IP 68
Зворотна сумісність з USB 3.0 / 2.0 / 1.1 Так
Об'єм накопичувача 1Tb
Розмір 111 x 45 x 12 мм
Тип живлення Живлення від USB
Тип корпусу Метал
Методи захисту
Функція самознищення інформації Так
Автоблокування Так
Відновлення PIN-коду Відновлення пароля користувача Адміністратором
введення пароля PIN код вводиться з вбудованої клавіатури
Захист від запису Так
Захист від перебору PIN-коду Так
Захист від фізічного Відкриття Епоксидна заливка
Розподіл прав Права адміністратора і Користувача
Шифрування AES-XTS 256-bit
Мінімальні системні вимоги
Додаткове ПО Не вимагається
Операційна система MS Windows, macOS, Linux, Chrome, Android, тонкі клієнти, нульові клієнти, вбудовані системи, Citrix і VMware
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Написати відгук Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка:

Введіть код, вказаний на зображенні:Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.