Фільтр
 • Ціна
  грн - грн
 • Бренд
  0
  0
 • Матеріал виготовлення
  0
 • Колір
  0
 • призначення:
  0
 • Тип захисту
  0
  0
  0
  0
Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

Акустична захист від прослуховування

Виберіть підкатегорію
Вид:  Порівняння товарів (0) Показати: Сортування:
Акустичний сейф GSM SAFE 3
 GSM SAFE 3 являє собою акустичний сейф для мобільного телефону. Використовується дане пристрій для запобігання прослуховування розмов за допомогою мобільного телефону користувача. GSM SAFE 3 обладнаний детектором радіочастот і генератором шуму. Немає потреби вимкнення телефону при його зн..
14740 грн
Акустичний сейф GSM SAFE 3 WIDE
GSM SAFE 3 WIDE являє собою акустичний сейф для мобільного телефону. Використовується дане пристрій для запобігання прослуховування розмов за допомогою мобільного телефону користувача. GSM SAFE 3 WIDE  обладнаний детектором радіочастот і генератором шуму. Немає потреби вимкнення телефону п..
14740 грн
Генератор мовленнєвої перешкоди MNG-300Rabbler
 MNG-300Rabbler являє собою портативний генератор шуму. Використовується даний прилад для захисту від всіх типів несанкціонованого прослуховування, а також присутніх записуючих пристроїв. MNG-300Rabbler генерує спеціальний речеподобный фоновий шум, схожий за характеристиками хаотичного гом..
16060 грн
Екрануюча скринька для телефонів
АКЦІЯ LockerBox-8 14000 грн до 31.08.2021 Радіопоглинаюча (екрануюча) скринька LockerBox відноситься до класу пасивних систем захисту інформації та призначена для блокування сигналу широкого діапазону. На відміну від джамерів, не впливає на роботу мережі в цілому, а тільки на смартфони, розміщені..
17250 грн
Екрануюча скринька з акустоперешкодою для телефонів
Цей виріб відноситься до активно-пасивних систем захисту інформації і призначений для пригнічення як радіо, так і аудіосигналу широкого діапазону. Якщо порівнювати її з джаммером, то скринька не впливає на роботу мережі, а тільки на смартфони, розміщені в ній. Екрануючі властивості Locker Talker пр..
19999 грн
Пристрій забезпечення конфіденційних переговорів DRUID D-06
Пристрій для забезпечення конфіденційних переговорів на 6 осіб. Захищає від будь-яких підслуховуючих пристроїв: мікрофони, диктофони або стетоскопы. Працює на основі постановки синхронної звуковий перешкоди. Живлення від вбудованого акумулятора або від мережі 220 В. В комплекті 4 гарнітури Plantroni..
129800 грн
Скремблер FSM-U1
FSM-U1 являє собою універсальний скремблер для смартфонів. Цей пристрій виконує оборотне шифрування (скремблювання), тобто кодування-декодування сигналів мови. FSM-U1 здатний надійно захистити від прослуховування всі переговори по мобільному телефону. При цьому, будь-перехоплення розмов стає безглуз..
28380 грн
Акустична захист від прослуховування

Сьогодні мобільні телефони є незамінними помічниками і постійними супутниками у повсякденному житті. Вони виконують як функцію основних засобів зв'язку, так і особистого органайзера, програвача, а смартфони - і функцію комп'ютера. Ми звикли зберігати в телефоні велику кількість особистих даних, які не повинні бути доступні стороннім особам.

Сьогодні, коли зловмисникам доступна можливість установки на мобільні телефони спеціальних програм, які дозволяють використовувати телефон для прослуховування або отримувати дані, які зберігаються в пам'яті мобільного, Ваш мобільний може перетворитися для Вас в пристрій, який становить загрозу незаконного отримання інформації та прослуховування.

Одним їх таких способів є автоматична відповідь стільникового телефону на дзвінки з заданих номерів (ваш телефон автоматично «відповість на дзвінок», при цьому не повідомить Вас про те, що на нього надійшов виклик). У разі прийняття такого виклику Вашим телефоном, він автоматично перетворюється в прослуховує прилад, який здійснює запис і передачу звукової інформації на приймаючий пристрій. Приблизно так само буде виглядати передача інформації з Вашого мобільного на інший пристрій, на який. Подібна передача даних відбувається абсолютно непомітно для господаря телефону.

Для того, щоб забезпечити власну інформаційну безпеку, необхідно з обережністю ставитися до подарованих, знайдених, або телефонами повернутыми з ремонту.

Такий пристрій необхідно перевірити на наявність шкідливого програмного забезпечення або купити спеціальні пристрої, які допоможуть забезпечити захист від інформаційного шпигунства.

Давайте розглянемо, яким чином працює захист мобільного телефону?

Принцип роботи захисних пристроїв для мобільних телефонів полягає в детектуванні електромагнітного поля навколо телефону. Коли на телефон надходить дзвінок, то рівень активності поля суттєво збільшується, і це фіксується приладом захисту, що обов'язково буде супроводжуватися звуковими і світловими сигналами, які господар мобільника однозначно не пропустить.

При такому виявленні пристрій для забезпечення захисту включає генерацію білого шуму на тих частотах, за якими проходить передача даних. Це не дозволити розрізнити жодного звуку з Вашої розмови на приймаючому пристрої.

У нашому магазині представлені такі захисні пристрої для мобільних телефонів:

Акустичні сейфи для телефону - це одне з найпоширеніших засобів захисту стільникових телефонів від прослуховування. Підставка під телефон різних кольорів. Такий пристрій не притягатиме увагу сторонніх, але при цьому дозволяє забезпечити надійний захист від незаконного отримання акустичної інформації, в ньому поєднані функції генератора акустичного шуму і детектора поля.

Для використання Вам необхідно лише помістити телефон в підставку, для того, щоб активувати захист. Важливо, що при цьому телефон буде залишатися на зв'язку і немає необхідності вимикати мобільний при використанні акустичного сейфа. Телефон буде реагувати на дзвінки як зазвичай, а «приховані» дзвінки заблокує підставка.

Але слід не забувати, що акустичний сейф захищає тільки тоді, коли всередині нього знаходиться телефон, якщо ж Ваш стільниковий буде просто лежати на столі, то ви не будете захищені від незаконного знімання інформації.

До основних переваг використання акустичних сейфів можна віднести їх естетичний зовнішній вигляд, просте і зручне використання, пристрої мають високу чутливість і моментально виявляють факт передачі інформації по каналах GSM, 3G, Bluetooth, Wi-Fi, CDMA. Телефон буде весь час перебувати на зв'язку. Цей пристрій сумісний з будь-якою моделлю відповідного за розмірами телефону або смартфона. Не шкодить здоров'ю людини.

Переносний акустичний сейф ОРАТОР (чохол для мобільного) має ідентичні властивості, він представлений у вигляді шкіряного чохла під мобільний телефон, і має ті ж характеристики, що й акустичні сейфи, а саме - забезпечує захист мобільного від прослушки. Під час вилучення телефону з чохла, він автоматично відключиться.

Захисні екранують чохли для мобільних телефонів. Чохол складається з двох відділень, спеціального, в якому блокуються сигнали GSM / CDMA / 3G / WiFI / Bluetooth, і звичайного відділення чохла. Для захисту Вам необхідно просто помістити Ваш мобільник в спеціальне відділення, і це виключить можливість прослуховування, так як радіосигнал не вийде за межі даного чохла. Ваш телефон буде недоступний, як ніби вимкнений, та під час перебування поза мережею.

Такий чохол-блокіратор зручно носити з собою і використовувати тоді, коли немає можливості скористатися акустичним сейфом і Вам не потрібно залишатися в цей час на зв'язку. Наприклад, на переговорах, нарадах та ін.