Фільтр
  • Ціна
    грн - грн
  • Бренд
    0
Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

Тепловізор

Вид:  Порівняння товарів (0) Показати: Сортування:
Тепловізор FLIR E4
Тепловізор FLIR E4 (9ГЦ, з функцією MSX). Нова серія тепловізорів FLIR дозволяє створювати комбіновані зображення ІНФРАЧЕРВОНОГО і видимого спектру. Розмір зображень тепловізора E4 - 80x60 пікселів. Гідна заміна пирометру, в рази перевершує його по функціональності. Тепловізори FLIR E4 – це к..
79200 грн
Тепловізор FLIR E5
Тепловізор FLIR E5 з функцією максимальної деталізації ІЧ-зображень. Розмір зображень 120 х 90, 9 Гц. MSX роздільна здатність 320x240 пікселів. Тепловізор оснащений экспонометром. FLIR E5 відмінне рішення для інженерів-будівельників та енергоаудиторів. Чудовий тепловізор за доступною ціною. Камери ..
142120 грн
Тепловізор FLIR E6
FLIR E6 має можливість отримання точної і детальної теплової карти будь-якій поверхні. Кожен піксель в отриманому зображення містить дані про температуру. Інфрачервона матриця на основі мікроболометра має чутливість, яка дозволяє визначати перепади температур між сусідніми пікселями всього 0,06°..
126760 грн
Тепловізор FLIR Scout II 240
Портативна тепловізійна камера FLIR Scout II 240 Компактні і легкі портативні тепловізійні камери FLIR Scout II забезпечують чітке і деталізоване зображення в будь-який час доби. З камерами Scout II ви не упустите жодного цікавого моменту навіть самої темної ночі. Особливості камери FLIR Scout II ..
96800 грн
Тепловізор FLIR TG165
Новітній гібридний пристрій, створене компанією FLIR Systems — тепловізійний термометр FLIR TG165. Прилад поєднує в собі функціональність тепловізорів з доступністю за ціною і точністю пірометрів. Незамінний прилад для енергоаудиту та будівельної діагностики. Унікальний вимірювальний прилад &..
46200 грн
Тепловізор портативний Flir One Pro Android для смартфонів Android
Завдяки покращеному 4-кратному тепловому розширенню і обробці зображень VividIR™, FLIR ONE Pro дає вам можливість бачити більше деталей, а також більш безпечно працювати з обладнанням під напругою. Функція FLIR ONE Pro MSX візуальне зображення від кольорової відеокамери, працює у видимому..
37840 грн
Тепловізор портативний Flir One Pro iOS для смартфонів iOS
Завдяки покращеному 4-кратному тепловому розширенню і обробці зображень VividIR™, FLIR ONE Pro дає вам можливість бачити більше деталей, а також більш безпечно працювати з обладнанням під напругою. Функція FLIR ONE Pro MSX візуальне зображення від кольорової відеокамери, працює у видимому..
35200 грн

Тепловізор - унікальний прилад, що дозволяє спостерігати, сканувати і реєструвати розподіл температури і теплове випромінювання від об'єктів на досліджуваній території. Дані по розподілу температури відображаються на дисплеї або в пам'яті тепловізора як кольорова картинка, де різним температурам відповідають певні кольори. Тепловізор дозволяє виявити рухомі та нерухомі об'єкти, які мають температурний контраст з навколишнім середовищем (людей, тварин, техніку). Схеми відображення теплової картини - чорно-білий та кольоровий, з виділенням теплоконтрастних ділянок різними кольорами.
Тепловізори знайшли широке застосування у військових і охоронних цілях в світі, як прилади нічного бачення для розвідки, виявлення і візуального розпізнавання, відкрито розташованих і замаскованих теплоконтрастних об'єктів і цілей (живої сили і техніки), незалежно від часу доби і погодних умов. Робота тепловізора не залежить від джерел світла (природних або штучних) забезпечуючи чітке зображення мети.


Область застосування тепловізора:
озброєння (зброя і засоби виявлення, пошук та вистежування мети),
спорядження (спостереження і орієнтування на місцевості),
будівництво (для виявлення дефектів будівельних конструкцій),
автомобілебудування (при випробуваннях шин, гальмівних дисків, двигунів),
полювання (прилад нічного бачення),
охоронна діяльність,
контроль витоку енергоресурсів (виявлення витоків тепла в тепломережах і будинках, нагріву ліній електропередач і промислового устаткування),
військово-спортивні та пошуково-рятувальні служби,
мистецтві (при дослідженні істинності фресок і картин),
патрулювання,
медицина, лабораторні дослідження (діагностика судинних захворювань, онкології, шкірних захворювань),
сільське господарство (моніторинг полів аерації та фільтрації, перевірка стану зерносховища),
екологічному моніторингу (для контролю стану полігонів побутових відходів),
енергетиці (діагностика енергоагрегатов, двигунів, трансформаторів, вимикачів, контактів),
нафтова галузь (контроль рівня наливу цистерн),
атомна промисловість (моніторинг стану атомних станцій і сховищ ядерних відходів),
металургія і машинобудування (діагностика доменних, коксових та цементних печей і казанів).
Високої якості тепловізор купити Ви можете в нашому інтернет-магазині «Об'єднання Юг».