Фільтр
 • Ціна
  грн - грн
 • Бренд
  0
  0
 • Матеріал виготовлення
  0
 • Колір
  0
 • призначення:
  0
 • Тип захисту
  0
  0
  0
Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

Пристрої телефонної захисту

Вид:  Порівняння товарів (0) Показати: Сортування:
Акустичний сейф GSM SAFE 3
 GSM SAFE 3 являє собою акустичний сейф для мобільного телефону. Використовується дане пристрій для запобігання прослуховування розмов за допомогою мобільного телефону користувача. GSM SAFE 3 обладнаний детектором радіочастот і генератором шуму. Немає потреби вимкнення телефону при його зн..
14740 грн
Акустичний сейф GSM SAFE 3 WIDE
GSM SAFE 3 WIDE являє собою акустичний сейф для мобільного телефону. Використовується дане пристрій для запобігання прослуховування розмов за допомогою мобільного телефону користувача. GSM SAFE 3 WIDE  обладнаний детектором радіочастот і генератором шуму. Немає потреби вимкнення телефону п..
14740 грн
Екрануюча скринька для телефонів
АКЦІЯ LockerBox-8 14000 грн до 31.08.2021 Радіопоглинаюча (екрануюча) скринька LockerBox відноситься до класу пасивних систем захисту інформації та призначена для блокування сигналу широкого діапазону. На відміну від джамерів, не впливає на роботу мережі в цілому, а тільки на смартфони, розміщені..
17250 грн
Екрануюча скринька з акустоперешкодою для телефонів
Цей виріб відноситься до активно-пасивних систем захисту інформації і призначений для пригнічення як радіо, так і аудіосигналу широкого діапазону. Якщо порівнювати її з джаммером, то скринька не впливає на роботу мережі, а тільки на смартфони, розміщені в ній. Екрануючі властивості Locker Talker пр..
19999 грн
Скремблер FSM-U1
FSM-U1 являє собою універсальний скремблер для смартфонів. Цей пристрій виконує оборотне шифрування (скремблювання), тобто кодування-декодування сигналів мови. FSM-U1 здатний надійно захистити від прослуховування всі переговори по мобільному телефону. При цьому, будь-перехоплення розмов стає безглуз..
28380 грн