Фільтр
 • Ціна
  грн - грн
 • Бренд
  0
  0
 • Колір
  0
  0
  0
 • Матеріал виготовлення
  0
  0
  0
 • Тип захисту
  0
  0
  0
Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

Пристрої телефонної захисту

Вид:  Порівняння товарів (0) Показати: Сортування:
Акустичний сейф iProTech GSM SAFE 3
iProTech GSM SAFE 3 являє собою акустичний сейф для мобільного телефону. Використовується дане пристрій для запобігання прослуховування розмов за допомогою мобільного телефону користувача. iProTech GSM SAFE 3 обладнаний детектором радіочастот і генератором шуму. Немає потреби вимкнення телефону при ..
9715 грн
Акустичний сейф iProTech GSM SAFE 3 WIDE
iProTech GSM SAFE 3 WIDE являє собою акустичний сейф для мобільного телефону. Використовується дане пристрій для запобігання прослуховування розмов за допомогою мобільного телефону користувача. iProTech GSM SAFE 3 WIDE  обладнаний детектором радіочастот і генератором шуму. Немає потреби ви..
9715 грн
Міні диктофон iProTech FSV-U2
iProTech FSM-U2 являє собою диктофон для смартфонів. При підключенні до мобільного телефону, даний пристрій працює в режимі гарнітури і не заважає розмові. Однак, користувач, знаходячись у режимі розмови, в будь-який момент може включити запис, в тому числі використовуючи активацію голосом. Диктофон..
7098 грн
Скремблер iProTech FSM-U1
iProTech FSM-U1 являє собою універсальний скремблер для смартфонів. Цей пристрій виконує оборотне шифрування (скремблювання), тобто кодування-декодування сигналів мови. iProTech FSM-U1 здатний надійно захистити від прослуховування всі переговори по мобільному телефону. При цьому, будь-перехоплення р..
18705 грн
GSM сейф
Пристрої GSM-BOX і GSM-SAFE призначені для захисту від знімання інформації через мобільні телефони. Більшість сучасних телефонів має складну операційну систему, тому в них легко можна вмонтувати різне програмне забезпечення, яке може перетворити Ваш телефон в шпигунське підслуховуючий пристрій, що д..
9531 грн
Акустичний сейф (підставка на 6 телефонів) AS-6
Акустичний сейф (підставка для 6 телефонів) AS-6 здійснює захист розмов в приміщенні від негласної активації диктофонів і передавачів в мобільному телефоні. Якщо помістити мобільний телефон в підставку, то спрацює інфрачервоний датчик, який включить спеціальний генератор, який створить акустичні пер..
11579 грн
Акустичний сейф (підставка під мобільний телефон) AS-1
Підставка під мобільний телефон використовується для захисту від прослуховування в приміщенні через мобільні телефони. Цей пристрій здійснює блокування мікрофону телефону спеціальними акустичними завадами. Акустичний сейф включається кнопкою на задній панелі. При роботі від батареї буде блимат..
7824 грн
Переносний акустичний сейф ОРАТОР (чохол для мобільного) PAS-1
Акустичні сейфи PAS-1 використовуються для захисту мовної інформації, яка циркулює в місці перебування власника мобільного телефону. Носиться акустичний сейф «ОРАТОР» створює речеподобные перешкоди для мікрофона мобільного телефону, якщо він буде активований віддаленому режимі інформаційного доступу..
8137 грн