Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

Аладдін РД

Не секрет, що на сьогоднішній день, успішна діяльність будь-якого комерційного підприємства неможлива без грамотно реалізованої і налаштованої ІТ-інфраструктури. Кожен день через робочі станції, сервери підприємств, проходить величезна кількість цінної інформації, яка потребує надійного захисту і контролю. Тому, кожен поважаючий себе власник підприємства (малого, середнього, великого) приділяє належну увагу захисту, цілісності, і надійному зберіганню всієї інформації, що надходить і виходить 

Компанія Аладдін РД є визнаним лідером в розробці і реалізації апаратно-програмних корпоративних рішень для захисту ІТ-інфраструктури підприємств. Вся продукція даної компанії є сучасним, унікальним програмним рішенням, що не має аналогів в своєму роді.

Комплекс програмно-апаратних засобів Aladdin Secret Disk, є сучасним та надійним засобом, який дозволяє власникам підприємств не турбуватися з приводу цілісності, доступності, конфіденційності, захисту і контролю секретних даних організації. Доступ до всіх функцій системи захисту мають тільки офіцери безпеки і довірені особи, а системні мають можливість обслуговувати систему без доступу до конфіденційних даних. У разі аварійних ситуацій, є можливість відновлення засекречених даних. Продукт повністю ліцензований, існує можливість установки програмного рішення як на 1 ПК, так і на всі комп'ютери і сервери, що входять в локальну мережу.

Смарткарти сьогодні є для нас звичайнісінькою річчю. Це і SIM-карти в наших мобільних телефонах, і банківські картки, і проїзні на метро і багато інших пристроїв. За своєю суттю смарткарта є електронним посвідченням особи. Jacarta пропонує нам своє нове покоління смарткарт для повноцінного захисту наших даних. Смарткарти Jacarta - це електронні ID-картки співробітників, які використовуються як для входу в певні приміщення, так і для доступу в корпоративну мережу; це токени з дво- і трехфактороной ідентифікацією для зберігання електронних цифрових підписів та інших криптографічних даних; і єдиний поки на ринку засіб електронного підпису з невилученним ключем.

Смарт-карти мають більш широку лінійку видів, ніж чим токени. Вони випускаються в різноманітних видах: в корпусі USB-флешки, в корпусі micro SD, в корпусі Nano, у вигляді пластикової карти, в яку «імплантується» чіп. Тим самим, збільшуючи діапазон застосування, в різних сферах і за різними напрямками діяльності.
З їх допомогою, а також за допомогою допоміжних пристроїв, що зчитують, можна організувати корпоративний доступ до інформації, привілейований доступ до приміщення, зокрема закритій автомобільній стоянці, для електронних підписів, надання всіляких звітів, в тому числі ЕДО, а також для аутентифікації, маніпуляцій, пов'язаних яким-небудь чином з криптографією.
Відомий бренд «JaCarta» випускає повну лінійку смарт-карт, а також смарт-карти з пам'яттю, забезпечуючи можливість для більш широкого спектра використання.

Вид:  Порівняння товарів (0) Показати: Сортування:
Secret Disk Server NG для сервера додатків
Ліцензія на використання Secret Disk Server NG для сервера додатків. Базовий комплект. Secret Disk Server NG здійснює захист конфіденційної інформації від несанкціонованого доступу, пошкодження, копіювання, крадіжки або неправомірного вилучення на серверах: • здійснює криптографічний захист ..
83765 грн
Додаткова червона кнопка для Secret Disk Server NG
Пристрій, що призначений для подачі сигналу тривога. Воно може підключатися до послідовного порту сервера або робочого місця адміністратора. Може бути використане тільки для роботи з Secret Disk Server NG. ..
353 грн
Ліцензія Контролю зовнішнього копіювання Secret Disk Enterprise
● При наявності даної ліцензії адміністратор безпеки може блокувати запис незашифрованих даних на змінні носії. ● Ліцензія купується на ту ж кількість користувачів, на яке були придбані ліцензії SDE-CLI-L. ● Якщо ліцензія докуповується до закупленим раніше клієнтськими ліцензіями, то технічна підтр..
217 грн
Secret Disk Server NG для файлового сервера на N користувачів
Ліцензія на використання Secret Disk Server NG для файлового сервера на 50 користувачів (одночасних підключень). Secret Disk Server NG здійснює захист конфіденційної інформації від несанкціонованого доступу, пошкодження, копіювання, крадіжки або неправомірного вилучення на серверах: • здійснює кр..
31490 грн
Додатковий радіо-брелок
Радіо-брелок для ACS-ALRM-SET або ACS-ALRM-USB-SET з радіусом дії до 50 м. ..
1494 грн
Ліцензія адміністратора Secret Disk Server NG
Додаткова адміністраторська ліцензія Secret Disk Server NG, яка призначена для володарів смарт-карти або USB-ключ eToken PRO Увага! Даний продукт поставляється лише при наявності у Вас раніше придбаного електронного носія eToken PRO 32/72C (Java), eToken NG-OTP, eToken NG-Flash (необхідно надати ..
5081 грн
Ліцензія Захищені контейнери ПО Secret Disk Enterprise
● При наявності даної ліцензії користувачі можуть створювати зашифровані архіви, які можна безпечно пересилати через мережі зв'язку загального доступу. ● Ліцензія купується на ту ж кількість користувачів, на яке були придбані ліцензії SDE-CLI-L. ● Якщо ліцензія докуповується до закупленим раніше кл..
217 грн
Ліцензія Мережевий доступ Secret Disk Enterprise
● При наявності даної ліцензії адміністратор безпеки може дозволити обраним користувачам надавати доступ з локальної мережі до зашифрованих ресурсів свого комп'ютера іншим користувачам. Загальним ресурсом можуть стати диски або папки. ● Ліцензія купується на ту ж кількість користувачів, на яке були ..
217 грн
Ліцензія на використання ЗА Secret Disk Enterprise на одному робочому місці
Ліцензія на використання ЗА Secret Disk Enterprise на 1 користувача, сертифікат базової технічної підтримки на 1 рік. Secret Disk Enterprise - це корпоративна система захисту конфіденційної інформації з можливістю централізованого управління Secret Disk Enterprise стежить за станом усіх зашифр..
2174 грн
Ліцензія Установка в кластері ЗА Secret Disk Enterprise
● При наявності даної ліцензії адміністратор безпеки може резервувати керуючий сервер об'єднанням у кластер. ● Ліцензія купується на будь-яку кількість додаткових серверів, використовуваних в схемі забезпечення відмовостійкості. ● Технічна підтримка здійснюється в рамках вже придбаного сертифікату. ..
182039 грн
Ліцензія Шифрування каталогів ПО Secret Disk Enterprise
● При наявності даної ліцензії користувачі можуть створювати зашифровані папки на дисках незашифрованих ● Ліцензія купується на ту ж кількість користувачів, на яке були придбані ліцензії SDE-CLI-L. ● Якщо ліцензія докуповується до закупленим раніше клієнтськими ліцензіями, то технічна підтримка зді..
217 грн
Радіомодуль червоної кнопки для Secret Disk Server NG
Secret Disk Server NG сьогодні успішно використовується як самостійне, так і в якості елементу комплексної системи захисту корпоративних даних. Радіомодуль червоної кнопки забезпечує миттєву подачу сигналу «тривога» на захищений сервер. У разі необхідності система знищить всі ключі шифрування дисків..
3288 грн
Ліцензія на використання Secret Disk 4
Secret Disk 4 – система, яка захищає конфіденційні персональні дані, які зберігаються і обробляються на персональних комп " ютерних або ноутбуках • захищає інформацію від несанкціонованого доступу • використовує двофакторну аутентифікацію для доступу до зашифрованих даних ..
3260 грн
Ліцензія на використання Secret Disk 4 Workgroup Edition
Secret Disk 4 для робочих груп – надійне програмне засіб, який захистить Ваш ПК або ноутбук від несанкціонованого доступу до конфіденційної інформації. Програма: блокує будь-які спроби несанкціонованого доступу до даних; використовує режим двофакторної аутентифікації для отримання п..
9509 грн
Ліцензія на оновлення Secret Disk 4 до Secret Disk 4 Workgroup Edition
Ліцензія на оновлення персональної комерційної версії Secret Disk 4 до Secret Disk 4 Workgroup Edition. Увага! Даний товар постачається лише для власників USB-ключів із записаною на них ліцензією на використання Secret Disk 4. Передбачається заміна ліцензії на USB-ключі ..
6249 грн
Смарт-карт рідер ASEDrive Bio
Смарт-карт рідер ASEDrive Bio має вбудований сканер відбитків пальців. Завдяки своєму унікальному дизайну рідер не займає багато місця на Вашому робочому місці, при цьому поєднує в собі два пристрої: рідер для читання смарт-карт і біометричний сканер відбитків пальця. Рекомендований для використанн..
Цену уточняйте
Смарт-карт рідер ASEDrive IIIe
Смарт-карт рідер ASEDrive IIIe, який використовує високошвидкісний інтерфейс USB. Цей пристрій прослужить довго, так як має надійну конструкцію, а також виключається пошкодження використовуються смарт-карт. Пристрій обладнаний перепрошиваемой Flash-пам'яттю для оновлення Firmware. Рекомендовано ви..
Цену уточняйте
Смарт-карт рідер ASEDrive IIIe CL
Смарт-карт рідер ASEDrive IIIe CL – це безконтактний смарт-карт рідер призначається для виконання роботи з перспективними смарт-картками або з дуальним інтерфейсом. ..
Цену уточняйте
Смарт-карт рідер ASEDrive Internal
Смарт-карт рідер ASEDrive Internal внутрішній зчитувач смарт-карт, який використовується для установки в системний блок або термінальне обладнання. Установка здійснюється в стандартний слот 3,5", а підключення до внутрішнього роз'єму USB. Має такі ж характеристики, як і "корпусні" аналоги. Володіє ..
Цену уточняйте
Смарт-карт рідер ASEDrive Mini
Смарт-карт рідер ASEDrive Mini є надійним і зручним смарт-карт-рідером, при цьому ціна його буде меншою вартості USB-ключа. Завдяки своєму компактному розміру, цей пристрій можна зберігати в сумці або в кишені одягу. Тривалий термін служби смарт-карт рідера забезпечується за рахунок надійної констр..
Цену уточняйте
Смарт-карт рідер ASEDrive MT Motorized Reader
Смарт-карт рідер ASEDrive MT Motorized Reader - моторизований PC/SC-сумісний промисловий смарт-карт рідер. Здійснює підтримку всіх типів смарт-карт і карт із пам'яттю. Управління прийомом/видачею карт відбувається через API інтерфейсу PC/SC. Обладнаний 128 Кб перезаписуваної Flash-пам'яттю для можл..
Цену уточняйте
Смарт-карт рідер ASEDrive SIM Reader
Смарт-карт рідер ASEDrive SIM Reader. Рекомендовано використовувати даний зчитувач для запису і читання даних на SIM-картах стандарту Mini-SIM (ID-000, ISO/IEC 7810:2003). ..
Цену уточняйте
Смарт-карт рідер для iPad, iPhone, MAC
Смарт-карт рідер для iPad, iPhone, MAC – пристрій, виконане в стилі iPhone, має міцний алюмінієвий корпус з чорною пластиковою пластиною "під екран", на якій розташувалися індикатори підключення зчитувача до пристрою і індикатор роботи зі смарт-картою. Розмір рідера не перевищує розмір самої смарт-..
Цену уточняйте
Смарт-карта JaCarta
Смарт-карта (USB-ключ) JaCarta, PKI -токен (корпоративний) у класичному корпусі. Рекомендується для щоденного використання. Цей пристрій рекомендується використовувати для аутентифікації в корпоративних мережах і для доступу до інформаційних ресурсів на підприємстві. Електронний цифровий підпис (ЕЦП..
Цену уточняйте
Смарт-карта JaCarta в Smart Cart форм-факторі
Смарт-карта JaCarta в Smart Cart форм-факторі Корпоративна PKI-карта використовується для аутентифікації корпоративної мережі і доступу до інформаційних ресурсів підприємства. Підтримують біометричну ідентифікацію власника (опціонально) Корпоративна ID-карта рекомендована до використання при візуаль..
Цену уточняйте
Смарт-карта JaCarta в корпусі MicroSD
Смарт-карта JaCarta в корпусі MicroSD – електронний цифровий підпис (ЕЦП) для планшетних комп'ютерів і смартфонів. «На борту» MicroSD карти з Flash-пам'яттю інтегрований чіп смарт-карти з ЕЦП. Цей пристрій використовується при роботі з електронними сервісами, які вимагаю суворої автентифікації корис..
Цену уточняйте
Смарт-карта JaCarta в корпусі Mini
Смарт-карта (USB-ключ) JaCarta в корпусі Mini в мініатюрному захищеному корпусі, рекомендується для періодичного використання. Може використовуватися при роботі з електронними сервісами, які вимагаю суворої аутентифікації користувачів і посиленою або кваліфікованої електронного підпису (ЕЦП) ..
Цену уточняйте
Смарт-карта JaCarta в корпусі Nano
Смарт-карта (USB-ключ) JaCarta в корпусі Nano, рекомендовано для періодичного використання. Даний пристрій буде необхідно при роботі з електронними сервісами, які потребують посиленої електронного підпису. Також даний пристрій буде незамінним при використанні систем електронного документообігу (ЕДО)..
Цену уточняйте