Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

[Анонс] Перший тренінг з інформаційної безпеки для журналістів і блогерів

15-16 червня в Києві відбудеться перший тренінг з інформаційної безпеки для журналістів і блогерів, організований Інститутом Масової Інформації.

Фахівці нашої компанії були запрошені на цей захід в якості експертів IT безпеки і з радістю погодилися поділитися своїм досвідом з журналістами.
Національні партнери тренінгу - Незалежна медіа-профспілка України (НМПУ) і Національна спілка журналістів України (НСЖУ). Інноваційні партнери тренінгу - "Об'єднання ЮГ" і проект Razvedka.in.ua. Фінансову підтримку тренінгу надає Посольство США в Україні.

До участі в тренінгу відібрано 25 журналістів і блогерів, які або вже постраждали від зазіхань на їх інформацію, або мають аргументовану потреба підвищити свою цифрову безпеку. Всього на конкурс для участі у тренінгу подали заявки понад 100 осіб.
Для максимальної ефективності всі учасники запрошуються до своїх власних ноутбуками або лептопами. У перший день тренінгу буде присутній наш колега, якого журналісти вже охрестили як "ІТ-лікар", який перевірить ноутбуки всіх учасників на предмет їх захищеності від зовнішнього проникнення, а також допоможе встановити необхідне програмне забезпечення.
На тренінгу будуть розглянуті наступні теми:
- Захист електронної пошти від злому;
- Видалення даних з комп'ютера, захист важливих файлів;
- Безпека переговорів через Інтернет, використання змінних IP-адрес;
- Інструменти, які гарантують анонімність в Інтернеті;
- Безпека мобільних переговорів. Захист від прослуховування;
- Зовнішнє спостереження;
- Захист інформації в офісі редакції та ін.

Як роздавальних матеріалів учасники отримають диски з програмним забезпеченням, необхідним для захисту інформації на комп'ютерах, а також відповідне програмне забезпечення для смартфонів.

Офіційний анонс на сайті imi.org.ua