Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

Інтернет гіганти згуртувалися проти спецслужб

  • 14 грудня 2013 17:15:00
  • Отзывы : 0
  • Переглядів: 1444
  • Автор: Дмитрий Снопченко
  • 0
«Люди не будуть використовувати технології, яким вони не довіряють. Уряд поставив цю довіру під сумнів, і уряд повинен це довіра відновити »Brad Smith, Microsoft

Вісім найбільших інтернет компаній днями створили організацію Reform Government Surveillance Group - «реформаційні група зі спостереження за урядом». У цю групу увійшли такі компанії як Facebook, AOL, Apple, Twitter, Linkedln, Google,, Microsoft, і Yahoo. На сайті об'єднаної коаліції reformgovernmentsurveillance.com/ представники компаній розмістили відкритий лист Президенту і членам конгресу, в якому засудили порушення тонкого рівноваги між необхідністю забезпечувати безпеку громадян і втручанням в приватне життя. Незважаючи на визнання того факту, що стеження за користувачами все ж необхідно в рамках забезпечення (міжнародної) безпеки, компанії заявляють про необхідність повномасштабного розгортання новітніх технологій шифрування з метою гарантування недоторканності особи в віртуальному просторі. Так само в листі йдеться про продовження співпраці зі спецслужбами, однак тепер рішення про видачу або невидачі персональних даних буде розглядатися більш пильно, що б гарантувати, що вони будуть законні і розумні за своїми цілями і масштабами.

Так само компанії вимагають від уряду зі свого боку взяти на себе ініціативу і провести реформи з метою забезпечення чіткого розмежування на законодавчому рівні масштабів і глибину стеження за своїми громадянами, що б це спостереження було прозоро, а так же пропонують ввести незалежний орган з нагляду за цим процесом.

Основні принципи об'єднаної коаліції:

1. Обмеження повноважень держави щодо збирання інформації про користувачів - уряд повинен мати обґрунтовані аргументи для запиту персональних даних. Крім того, необхідно обмежити спостереження за відомими особистостями в інтернеті і накопичення даних, що передаються з інтернет-комунікацій

2. Незалежний нагляд і підзвітність - спецслужби повинні запитувати інформацію відповідно до чіткої законодавчої бази, і мати відповідний противагу у вигляді незалежних судових інстанцій.

3. Відкритість і звіт про надану уряду інформації - як компанії, так і уряд повинні звітувати про запитаної і наданої інформації.

4. Шанувати свободу передачі даних - не перешкоджати компаніям або приватним особам отримувати доступ до тієї чи іншої інформації на законних підставах, і не вимагати від провайдерів і постачальників послуг обмежувати цю свободу.

5. Запобігання конфліктам між урядами - щоб уникнути суперечать один одному законів, повинна бути створена прозора структура з управління запитами від різних юрисдикцій і створення договору про взаємну правову допомогу для вирішення конфліктів.
Похожие статьи