Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

Флеш-накопичувач DataLocker Sentry K350 FIPS Edition (FE) micro SSD 512GB

Флеш-накопичувач DataLocker Sentry K350 FIPS Edition (FE) micro SSD 512GB
Модель: SK350-256-FE

Наявність:
Достатньо

Бренд: DataLocker
До конця акції:
28600 грн
28292 грн

Інші варіанти:

Доставка
По Києву:
 - кур'єром - безкоштовно
 - самовивіз із офісу: м. Київ:
пр-т С.Бандери, 21, оф. 529
По Україні:
 - Нова пошта - за тарифами перевізника
Оплата
 Готівковий та безготівковий розрахунок

Накопичувач DataLocker Sentry K350 - це інноваційний продукт, який містить в собі весь функціонал апаратного шифрування XTS AES 256-біт, OLED-дисплей, який дозволяє бачити введені символи та управляти налаштуваннями накопичувача, а також централізовану систему управління SafeConsole.

Sentry K350 - багатоплатформний накопичувач, який сумісний з більшістю операційних систем, а також з вбудованими системами, які мають USB порт. Пристрій має своє власне джерело живлення, що дозволяє його використовувати в якості завантажувального пристрою під управління операційних систем: Windows To Go, Ubuntu Linux і локальних операційних систем.

 

ПЕРЕВАГИ K350

 Потужне шифрування прямо з коробки

Все, що вам потрібно для шифрування даних, вбудовано в сертифікат FIPS 140-2 рівня 3 (#4008) та сертифікат Common Criteria (очікується*) K350. Жодних драйверів. Немає налаштувань. Просто залізо, апаратне 256-бітове шифрування AES у простому у використанні інтерфейсі, яке додатково охороняється армією автоматизованих політик безпеки.

  Захистіть дані у великому масштабі

Дистанційне керування, доступне з SafeConsole®, дозволяє адміністраторам повністю контролювати пристрої через Інтернет або вимкнути їх. Швидке автоматичне розгортання без використання рук масштабується як для керованих, так і для некерованих дисків K350 за допомогою інструмента DeviceDeployer.

 Проста у використанні клавіатура

Вбудований екран спрощує налаштування та роботу, роблячи його простіше в експлуатації, ніж із будь-якою клавіатурою на ринку. Екран надає кінцевим користувачам швидкий доступ до захищених даних та дозволяє їм настроювати параметри пристрою. Інструкції на екрані роблять налаштування швидким і простим.

  Віддалене управління та аудит

Всіма дисками K350 можна віддалено керувати за допомогою SafeConsole, що дає адміністраторам можливість віддалено блокувати або стирати диски, скидати паролі, переглядати місця останнього використання і бачити, які дані були додані, видалені або змінені.

 

K350 ОСОБЛИВОСТІ

Сертифікація FIPS 140-2 рівня 3 - сертифікація FIPS 140-2 рівня 3 та сертифікація Common Criteria EAL5+ (очікується *). Забезпечує постійне апаратне шифрування. Виділений 256-бітний криптографічний двигун AES в режимі XTS відповідає суворим криптографічним стандартам і є безпечнішим, ніж альтернативи на основі програмного забезпечення. Загартовані внутрішні деталі та корпус забезпечують підвищену фізичну безпеку.

Нема чого встановлювати - все шифрування, адміністрування та автентифікація виконуються на пристрої K350. Це означає, що пристрої в автономному режимі не вимагають програмного агента; вони працюють прямо з коробки.

Політики адміністратора та відновлення даних - адміністратори можуть встановлювати суворі політики паролів (непослідовні, неповторні спеціальні символи, мінімальна кількість символів). Якщо користувачі забудуть пароль, адміністратори можуть розблокувати K350 за допомогою пароля адміністратора. Адміністратори також можуть відновити дані користувача, увійшовши до системи з паролем адміністратора. Користувач буде змушений скинути свій пароль під час наступного використання.

Функція лише читання – можна настроїти DataLocker Sentry K350 лише на читання. При цьому користувач не зможе змінити цей функціонал. Також на диску передбачена функція для читання тільки для користувача, коли користувач може самостійно встановити цей функціонал. Це часто необхідно, коли потрібно обмежити доступ до диска для запобігання вірусному зараженню.

Функція завантаження – можна налаштувати накопичувач DataLocker Sentry K350 у функцію завантаження операційної системи. Для цього накопичувач переводиться у функцію Boot Mode.

Функція автоблокування - якщо пристрій не активний протягом певного часу, пристрій може бути заблоковано. Залежно від настройок час блокування становить від 10 хвилин до 180 хвилин. Час блокування не активного диска може бути налаштований адміністратором.

Brute Force Password Protection  - адміністратори можуть налаштувати скільки невдалих спроб введення пароля необхідно, перш ніж пристрій знищить свої корисні дані.

Повністю керований пристрій – використовуйте DataLocker SafeConsole для керування окремими пристроями та групами пристроїв за допомогою автоматизованих політик.

 

ФУНКЦІЇ УПРАВЛІННЯ K350

Remote Device Detonation – дозволяє адміністраторам функціонально знищувати пристрій та його дані віддалено для захисту від крадіжки даних або ключів шифрування.

Вбудоване антивірусне програмне забезпечення - автоматично сканує файли і поміщає в карантин / видаляє погані програми / файли відповідно до налаштувань політик.

Комплексні можливості аудиту - мати повний запис про активність файлів (включаючи зміну імені на пристрої), спроби введення пароля, розташування пристроїв і машин, стан пристрою та діючих політик.

Data Geofencing - SafeConsole використовує геозонування, довірені мережі та ZoneBuilder, щоб гарантувати, що пристрій змінює стан безпеки залежно від свого розташування.

 

УПРАВЛІННЯ K350

K350 - Налаштувати за секунди, захистити дані назавжди

Централізоване управління K350 – SafeConsole - Усі автономні функції плюс можливість віддалено керувати пристроями через SafeConsole


Ліцензії на SafeConsole можна придбати окремо та мають 2 моделі ліцензування Cloud та On Prem. Залежно від вимог замовника, можна використовувати хмарну консоль або розгорнути програмне забезпечення у себе в організації.

Всі моделі DataLocker Sentry K300 можуть бути підключені до централізованої консолі управління, яка дозволить керувати політиками безпеки пристрою: змінювати паролі користувачів, обмежити використання дисків за певними IP адресами, видалено знищувати ключі шифрування втрачених дисків, обмежити типи файлів для запису, контролювати геолокацію диска, отримувати звіт про записані та стерті файли з диска, підключати антивірусне забезпечення. Цей функціонал дуже зручний при розподіленій інфраструктурі, коли користувачі працюють із важливою інформацією поза офісом.

Характеристики
Колір корпусу: Сірий
Загальні характеристики
Інтерфейс підключення USB 3.2
Вага 35г
Вид поставки Флеш-накопичувач
Гарантія 3 роки
Захист корпусу IP67 Certified
Об'єм накопичувача 512Gb
Розміри 99.8 × 19.8 × 11.1 м
Тип корпусу Метал
Швидкість запису / читання 200 МБ/с | 300МБ/с
Методи захисту
Автоблокування Так
Відновлення PIN-коду Відновлення пароля користувача Адміністратором, або повне скидання пристрою
введення пароля OLED-дисплей
Захист від запису Так
Захист від перебору PIN-коду Так
Захист від фізичного злому Так
Розподіл прав Так
Сертифікати безпеки FIPS 140-2 Level 3 Device, TAA Compliance, IP67 Certified, MIL-Std 810G, RoHS Compliant, FCC, CE
Централізоване управління Так
Шифрування Апаратне шифрування XTS AES 256-бит
Мінімальні системні вимоги
Додаткове ПО Не вимагається
Операційна система Microsoft Windows, macOS®, Linux® або будь-яка інша ОС, що підтримує запам'ятовуючі пристрої USB
Відгуки (0)
Немає відгуків про цей товар.
Написати відгук Ваше Ім’я:


Ваш відгук: Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Оцінка:

Введіть код, вказаний на зображенні:Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов.
 
 
Схожі товари