Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

Dr.Web

ТОВ «Доктор Веб» - російський розробник засобів інформаційної безпеки під маркою Dr.Web®.

Основним завданням компанії є створення надійних засобів антивірусного захисту, які відповідають всім сучасним вимогам, що пред'являються до цього класу програм, а також розробка нових технологічних рішень, що дозволяють користувачам у всеозброєнні зустріти будь-які види комп'ютерних загроз.

Всі права на технології Dr.Web належать компанії «Доктор Веб». Компанія розробила власне оригінальне ядро, власну антивірусну лабораторію і службу вірусного моніторингу.

Основні споживачі продуктів компанії - домашні користувачі з усіх регіонів світу, великі російські підприємства, невеликі організації і системоутворюючі корпорації.

У компанії працює більше 230 співробітників, з них зайнято в розробці близько 100. Розробка антивірусних продуктів в даний час ведеться в Санкт-Петербурзі.

Команда розробників постійно пропонує нові ефективні компоненти і додатки, а також максимально оперативно реагує на вимоги ринку. Лінійка антивірусних продуктів, які розробляє і поставляє компанія «Доктор Веб», охоплює широкий спектр сумісних програм і операційних систем.

Система глобального вірусного моніторингу Dr.Web збирає зразки вірусів по всьому світу. Оновлення надходять з декількох серверів, які знаходяться в різних точках земної кулі.

«Гарячі» оновлення випускаються негайно після аналізу нової вірусної загрози.

Служба технічної підтримки Dr.Web складається з висококваліфікованих фахівців, які надають послуги підтримки російською, англійською, французькою, німецькою та японською мовами.

Антивірусні продукти Dr.Web, які розробляються з 1992 року, незмінно демонструють чудові результати детектування шкідливих програм, відповідають світовим стандартам безпеки. «Доктор Веб» - один з антивірусних вендорів, які володіють власною унікальною технологією детектування і лікування шкідливих програм. Це дає фахівцям компанії можливість швидкої реакції на нові вірусні загрози, здатність надавати клієнтам допомогу у вирішенні проблем будь-якої складності в лічені години.

У грудні 2003 року створено компанію «Доктор Веб», що послужило початком стрімкого зростання продажів Dr.Web в Росії і в інших країнах. З осені 2004 року суттєво зросла партнерська мережа компанії. Щорічно темпи росту продажів перевищують середні показники по галузі. Компанія істотно розширила свої позиції в традиційному для антивірусних рішень Dr.Web державному секторі. Сьогодні рішення компанії охоче впроваджують у себе міністерства і відомства, великі промислові компанії і провідні банки. Компанія суттєво розширила асортимент пропонованої коробчної продукції і більш ніж в 5 разів збільшила свою присутність в роздрібних мережах. 70% доходів компанії становить дохід від продажу рішень для бізнесу.

Нагороди та Державні сертифікати, а також велика географія користувачів Dr.Web говорять про високий ступінь довіри до продуктів компанії, створеним талановитими програмістами Росії.

Нижче наведено графік вірусної активності за даними моніторингу компанії Dr.Web за останні 24 години (оновлюється в реальному часі)

Діаграма вірусної активності за останні 24 години

Товари даного виробника відсутні.