Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

iProTech

Вид:  Порівняння товарів (0) Показати: Сортування:
Детектор поля iProTech Protect 1205M
iProTech Protect 1205М є сучасним персональним детектором поля, виконаним у вигляді авторучки. Використовується цей прилад для виявлення і встановлення точного місця розташування в приміщеннях або салонах автомобілів різної активної подслушивающе-подглядывающей шпигунської апаратури (прихованих каме..
7105 грн
Детектор поля iProTech Protect 1206i
iProTech Protect 1206i являє собою портативний професійний детектор поля з двома рівнями чутливості. Призначений цей прилад для виявлення і встановлення точного місця розташування в приміщеннях або салонах автомобілів як активної, так і неактивної різної подслушивающе-подглядывающей шпигунської апар..
14355 грн
Детектор цифрових радіокомунікацій iProTech Protect 1207i
iProTech Protect 1207i являє собою професійний детектор поля останнього покоління. Використовується цей прилад для виявлення і встановлення точного місця розташування в приміщеннях або салонах автомобілів різної подслушивающе-подглядывающей шпигунської апаратури (прихованих камер, «жучків», радіомая..
23055 грн
СВЧ індикатор поля iPROTECT 1215
iProtect 1215 - це надвисокочастотний (СВЧ) детектор - локатор, який розроблявся спеціально для розширення перевіряється частотного діапазону до 13 ГГц. Він з легкістю виявляє прослуховуючі пристрої, які неможливо знайти стандартним RF детектором. Спрямована антена пристрою дозволяє розуміти, звідки..
11455 грн
Акустичний сейф iProTech GSM SAFE 3
iProTech GSM SAFE 3 являє собою акустичний сейф для мобільного телефону. Використовується дане пристрій для запобігання прослуховування розмов за допомогою мобільного телефону користувача. iProTech GSM SAFE 3 обладнаний детектором радіочастот і генератором шуму. Немає потреби вимкнення телефону при ..
9715 грн
Акустичний сейф iProTech GSM SAFE 3 WIDE
iProTech GSM SAFE 3 WIDE являє собою акустичний сейф для мобільного телефону. Використовується дане пристрій для запобігання прослуховування розмов за допомогою мобільного телефону користувача. iProTech GSM SAFE 3 WIDE  обладнаний детектором радіочастот і генератором шуму. Немає потреби ви..
9715 грн
Генератор мовленнєвої перешкоди iProTech MNG-300Rabbler
iProTech MNG-300Rabbler являє собою портативний генератор шуму. Використовується даний прилад для захисту від всіх типів несанкціонованого прослуховування, а також присутніх записуючих пристроїв. iProTech MNG-300Rabbler генерує спеціальний речеподобный фоновий шум, схожий за характеристиками хаотичн..
11215 грн
Детектор поля iProTech PROTECT 1203
iProTech PROTECT 1203 являє собою сучасний портативний детектор поля з різними видами індикації. Призначений цей прилад для виявлення і встановлення точного місця розташування в приміщеннях або салонах автомобілів різної подслушивающе-подглядывающей шпигунської апаратури (прихованих камер, «жучків»,..
8555 грн
Детектор поля iProtect 1205
Індикатор поля Protect 1205 використовується в таких випадках: • Пошук активних кімнатних, носяться на тілі, телефонних і автомобільних передавачів по радіоканалу. • Для визначення працюючих передавачів на передачу мобільних телефонів. • Для визначення наявності шкідливих вип..
7250 грн
Детектор прихованих відеокамер iProTech WEGA I
iProTech WEGA I є професійним суперсучасним детектор прихованих камер. Використовується даний прилад для виявлення і встановлення точного розташування будь-яких прихованих відеокамер, в тому числі і неактивних момент пошуку, замаскованих в приміщеннях, салонах автомобілів, в одязі та інших місцях. Е..
12905 грн
Міні диктофон iProTech FSV-U2
iProTech FSM-U2 являє собою диктофон для смартфонів. При підключенні до мобільного телефону, даний пристрій працює в режимі гарнітури і не заважає розмові. Однак, користувач, знаходячись у режимі розмови, в будь-який момент може включити запис, в тому числі використовуючи активацію голосом. Диктофон..
7098 грн
Скремблер iProTech FSM-U1
iProTech FSM-U1 являє собою універсальний скремблер для смартфонів. Цей пристрій виконує оборотне шифрування (скремблювання), тобто кодування-декодування сигналів мови. iProTech FSM-U1 здатний надійно захистити від прослуховування всі переговори по мобільному телефону. При цьому, будь-перехоплення р..
18705 грн
Індикатор активації мобільних iProTech GSM-Box2
iProTech GSM-Box2 являє собою індикатор активації мобільних засобів зв'язку. Цей прилад створений для запобігання прослуховування розмов шляхом використання мобільних пристроїв власника. При використанні індикатора немає потреби у відключенні мобільного телефону, що не залишає вас без зв'язк..
8265 грн
Індикатор поля PROTECT 1210
Індикатор поля Protect 1210 використовується в таких випадках: • Пошук активних кімнатних, носяться на тілі, телефонних і автомобільних передавачів по радіоканалу. • Для визначення працюючих передавачів на передачу мобільних телефонів. • Для визначення наявності шкідливих випромінювань від подавлюва..
8555 грн

Сьогодні все більш впізнаваними стають товари під маркою iProTech. Це відносно молодий, але успішно розвиваючийся німецький виробник пристроїв контршпигунства. Для швидкого входження на цей широкий ринок компанія використовувала новітні технології та останні розробки в цій галузі. Завдяки швидкому впровадженню інновацій та високій якості продукції, iProTech сьогодні заслужено займає своє високе місце серед провідних світових виробників. Цілком природним є широка присутність компанії на європейському ринку. Серед товарів, які виробляє компанія, Ви знайдете детектори поля, оглядове обладнання, тепловізори та інше обладнання.