Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

Флешка iStorage DatAshur Pro з'явиться в продажу в нашому магазині в жовтні 2015 р

  • 17 вересня 2015 11:37:13
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 2123
  • Автор: Ирина Снитко
  • 0
Компанія iStorage порадувала нас ще однією новинкою.
Зустрічайте супер-швидкий, ультра-безпечний флеш накопичувач з USB 3.0 і шифруванням!
 
Доступ до флешці IStorage datAshur Pro з вбудованим 256-бітовим апаратним шифруванням військового стандарту XTS-AES можна отримати тільки по PIN-коду, що вводиться на самому корпусі флешки. Вбудована акумуляторна батарея дозволяє користувачеві ввести 7-15 значний PIN-код на вбудованій клавіатурі ще до підключення в порту USB.
Цей супер-швидкий флеш накопичувач з підтримкою USB-3.0 забезпечить 100% захист даних, простоту використання, в будь-якому місці, будь-якого пристрою, на будь-якій операційній системі, яка працює з USB. Так, ультра-безпечний datAshur Pro це може!
 
Що таке datAshur Pro?
Всі дані, передані в datAshur Pro, шифруються в режимі реального часу за допомогою вбудованого апаратного шифрування і захищені від несанкціонованого доступу, навіть якщо ваш datAshur Pro буде втрачений або вкрадений. Доступ до DatAshur Pro автоматично блокується при відключенні від комп'ютера або при відключенні харчування порту USB, також ви можете вимкнути по тайм-ауту після заданого періоду часу.
DatAshur Pro працює прямо «з коробки», не вимагає ніякого програмного забезпечення або драйверів для установки, і сумісний з Windows, Mac, Linux, Chrome, Android, тонкими клієнтами і будь-якими вбудованими системами, що підтримують протокол USB.
У DatAshur Pro можна створювати незалежних користувачів і адміністратора з різними ПІН, кодами, що робить його ідеальним для корпоративних і державних установ з великою кількістю користувачів і розподілом повноважень доступу до інформації.
Якщо користувач забуде свій PIN-код, пристрій може бути розблоковано за допомогою PIN-коду адміністратора, який очистить старий PIN користувача і дозволить користувачеві встановити новий PIN-код. DatAshur Pro також має функцію скидання пристрою, після виконання якої очищаються дані всіх користувачів і адміністратора, видаляються всі дані, створюється новий випадково згенерований ключ шифрування. Це дає можливість використовувати DatAshur Pro повторно, без побоювання скомпрометувати попередню інформацію. Кількість апаратних скидів пристрою не обмежена.
Оскільки пароль доступу до IStorage datAshur Pro вводиться з клавіатури самої флешки, а не комп'ютера, це робить його недоступним для різного шкідливого ПО, троянів або кейлогерів, а міцний корпус надійно захищений від застосування грубої сили. Також DatAshur Pro захищає ваші дані за допомогою технології "Brute Force Hack Defence Mechanism" від прямого перебору паролів. Якщо користувач вводить неправильний PIN-код 10 разів поспіль, то пін код цього користувача буде видалено. Але всі дані залишаться на datAshur Pro і можуть бути доступні тільки адміністратору при введенні правильного PIN-коду адміністратора. Якщо адміністратор вводить неправильний PIN-код десять разів поспіль, то все ключі шифрування і дані буде необоротно втрачено, і datAshur Pro буде скинутий до заводських налаштувань за замовчуванням, після чого потрібно буде його відформатувати перед повторним використанням.
DatAshur Pro - це інвестиція, яка прослужить довгий час на сторожі ваших даних. Його міцний, з екструдованого алюмінію, корпус захищає накопичувач від вологи і від фізичних ушкоджень. Внутрішні компоненти також повністю залиті кампаундом, що виключає їх пошкодження або несанкцианированного доступ до них.
Як працює DatAshur ProЧому варто вибрати datAshur Pro?
Чи відомо вам, що кожен рік втрачається велика кількість флеш накопичувачів, і ця цифра лише зростає. Ви ніколи не замислювалися над тим, що трапиться з вашими даними при втраті? Вони потраплять в руки того, хто знайде загублену флешку, і зробити з ними він зможе все, що захоче. А скільки людей захочуть спеціально вкрасти її у Вас, якщо дізнаються що Ви зберігаєте там цінну інформацію?
 
У чому різниця між програмним і апаратним шифруванням?
Програмне шифрування:
 
Навіть складні паролі можуть бути легко і швидко підібрані перебором
Прості програми злому паролів легко доступні в Інтернеті, і часто безкоштовно
Програмне шифрування вразливе для кейлогерів - і неважливо якої довжини пароль
Програмне шифрування може бути атаковано вірусами, і просто «відключено»
Програмне шифрування набагато повільніше в порівнянні з апаратним шифруванням
Програмне шифрування має бути встановлено на кожному комп'ютері, і сумісно не з усіма OC.
Програмне забезпечення використовує для шифрування комп'ютерні ресурси.
 
Апаратне шифрування:
Пароль DatAshur Pro неможливо отримати перебором
DatAshur Pro не є вразливою для клавіатурних шпигунів, так як PIN-код вводиться на пристрої, а не клавіатурі комп'ютера
DatAshur Pro не вимагає ніякого програмного забезпечення і може бути використаний на будь-який - Windows, Mac, Linux, Chrome, Android, тонких клієнтів, терміналах та вбудованих системах.
Шифрування виконується в режимі реального часу і на високій швидкості
 
Особливості
 
Сумісний з ОС і платформами - Windows, Mac, Linux, Chrome, Android, тонкі клієнти і вбудовані системи.
Обсяг накопичувача - 8GB, 16GB, 32GB і 64GB
Апаратне 256-бітове шифрування військового стандарту AES XTS в режимі реального часу
Крипто-параметри, захищені SHA-256 хешированием
зламостійкий
Тайм-аут блокування - блокування пристрою після заданого часу бездіяльності.
Підтримка USB 3.0
Можливість використовувати в режимі «Тільки для читання» і в режимі читання / запису
Швидкість читання / запису - 116/43 MBps
Працює зі смартфонами, планшетами, Google Chromebooks, тонкими клієнтами, принтерами, сканерами, камерами відеоспостереження -з будь-яким пристроєм з USB або USB OTG портом
7-15 символьний пін код для доступу
Захист від брутфорса
Пило і водостійкий міцний алюмінієвий корпус. Клас захисту IP57
Підтримка незалежних PIN адміністратора і користувачів