Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

Короткий огляд нової лінійки дисків з шифруванням iStorage diskAshur 2

  • 27 травня 2017 15:59:05
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 43480
  • 0
Компанія iStorage 21 квітня 2017 року представила нову ультра-безпечну серію зовнішніх жорстких дисків diskAshur 2, з аутентифікацією за допомогою PIN-коду, USB 3.1, апаратним шифруванням як портативних, так і настільних дисків, а також нову технологію EDGE ™, яка робить їх найбезпечнішими накопичувачами на ринку в цей час.
Один з основних показників безпеки пристроїв серії diskAshur 2 є спеціалізований мікропроцесор, який забезпечує вбудований механізм захисту дисків від зовнішніх втручань і атак. Цей мікропроцесор сертифікований за критерієм Common Criteria EAL4 +. Диски diskAshur 2 повністю відповідають європейському регламенту про захист даних (GDPR), який вступає в силу у 2018 році.
Всі диски даної серії, перешкоджають автоматизованим спробам розкриття (підбору паролів), що робить таку атаку абсолютно неефективною.
Проста і зрозуміла система доступу, без введення PIN коду - доступу НІ.
Для використання диска не потрібна установка додаткових драйверів, можливість працювати c операційними системами Windows, macOS, Linux, Android, Chrome, Thin Clients, Zero Clients і вбудованими системами. Фактично, вони будуть працювати з усіма системами, які мають USB порт, а так само необхідну потужність на порту.
Портативні жорсткі диски diskAshur 2 HDD і SDD орієнтовані на тих користувачів, яким важливо забезпечити безпеку і зберігання важливих даних. Такі диски доступні в обсягах від 128 ГБ до 2 ТБ і в 4-х кольорах (чорний, синій, червоний і зелений).
Диски diskAshur 2 оснащені міцним гладким корпусом, стійким до ударів, впливу пилу і вологи. Вони сертифіковані за стандартом IP56 і поставляються в комплекті зі стильним чохлом.
Портативні жорсткі диски з серії diskAshur PRO 2 в стильному корпусі графітового (сірого) кольору - незамінні пристрої для зберігання і перенесення даних. Розроблена для більш вимогливих користувачів, серія diskAshur PRO 2 HDD і SSD спроектована з підтримкою ряду міжнародних сертифікатів безпеки: FIPS 140-2 Level 3, NCSC CPA Foundation Level, Common Criteria, NLNCSA, IP 56. Серія дисків diskAshur PRO 2 доступна в обсязі від 50 ГБ до 2ТБ для HDD і від 128 ГБ до1ТБ для SSD, і поставляється в комплекті з захисним чохлом для транспортування.
Крім встановленого спеціалізованого мікропроцесора, для апаратного шифрування даних, серія дисків diskAshur PRO 2 всередині покрита спеціальною епоксидною смолою, яка запобігає доступ до електроніки диска що робить його захищеним від несанкціонованого втручання.
Для тих, кому потрібен максимальний обсяг, ми рекомендуємо розглянути настільні зовнішні диски diskAshur DT 2. Такі пристрої підтримують стандарти FIPS 140-2 Level 2, NCSC CPA Foundation Level, Common Criteria, NLNCSA і доступні в обсязі від 1 ТБ до 8 ТБ.
Крім технології EDGE, серія пристроїв diskAshur DT 2 так само включає в себе ряд додаткових функцій з безпеки:
Brute Force Hack Defence Mechanism - інтелектуальний захист від атак типу Brute Force (перебір паролів). Після введення декількох послідовних неправильних PIN комбінацій, пристрій визначить, що піддається атаці, видалить ключ шифрування і заблокується. При цьому, всі дані на пристрої будуть загублені, а диск можна буде скинути до заводських налаштувань і використовувати, як новий.
Функція Self Destruct (самознищення, вхід під примусом) - користувач може запрограмувати диск унікальним PIN кодом, після введення якого відбувається моментальне видалення ключа шифрування, а дані на жорсткому диску недоступними.
Функція Unattended Auto-Lock - після заданого проміжку часу відбувається автоматичне блокування диска, щоб використовувати його знову, необхідно ввести ПІН-код.
Wear Resistant Epoxy Coated Keypad - зносостійка клавіатура, яка покрита епоксидною смолою з зовнішньої сторони, для приховування частоти використання клавіш. Даний функціонал запобігає доступ до часто використовуваних клавішах.