Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

Скоро в нашому магазині розширення асортименту цифрових радіостанцій

Цифрові радіостанції прийшли на зміну аналоговим в зв'язку з тим, що для потреб користувачів, особливо великих організацій, просто стало не вистачати діапазонів частот. Щоб усунути перехресні накладки і складності у виділенні вузьких діапазонів частот, і була придумана цифрова радіостанція.
Цифрові радіостанції (DRM) передають сигнал в закодованому вигляді. Вони дозволяють не тільки передавати мовні повідомлення, але і текстові, а також графічні координати, забезпечують високу якість зв'язку, відмінно пригнічуючи шуми, що актуально в вітряних умовах або на виробництві.
Бездротова цифрова передача даних забезпечує надійність доставки даних, порівнянну з провідними цифровими мережами, тому можна бути абсолютно впевненим, що кожен переданий пакет інформації буде доставлений.
У порівнянні з аналоговими побратимами цифрові радіостанції мають ряд переваг:
- менше споживання енергії, що дозволяє при тих же ємностях батарей продовжити автономну роботу;
- можливість використовувати як цифрові, так і аналогові рації з однієї радіостанцією, що може істотно заощадити Ваші кошти;
- передача сигналу на більш далекі відстані;
- один канал може забезпечувати проведення кількох розмов;
- висока щільність каналів, що дозволяє економічно використовувати частотний діапазон;
- для прийому цифрових сигналів можуть використовуватися стандартні антени;
- можливість оновлювати програмне забезпечення, впроваджуючи новітні розробки в свою цифрову радіостанцію, наприклад, моніторинг транспорту, вихід в міську телефонну мережу, запис переговорів і.т.п. А так як протокол DMR відкритий для всіх розробників ПЗ, функціонал радіостанцій цього типу буде постійно розширюватися.
На даний момент цифрова радіостанція кращий вибір для організації служби радіозв'язку.
Раді Вам повідомити, що в магазині незабаром будуть представлені цифрові радіостанції таких відомих виробників як Motorola, Vertex Standart. А також буде істотно розширено каталог аксесуарів для цифрових радіостанцій.
Ознайомитися в новинками можна буде в нашому каталозі цифрових радіостанцій
Також Ви вже зараз можете замовляти дану продукцію у насшіх менеждерів по телефонну
Слідкуйте за новинами.