Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

Швидка флешка з захистом, апаратним шифруванням і USB 3.0 datAshur SSD iStorage

  • 08 травня 2015 22:43:04
  • Відгуків: 1
  • Переглядів: 2876
  • Автор: Дмитрий Снопченко
  • 5 Швидка флешка з захистом, апаратним шифруванням і USB 3.0 datAshur SSD iStorage
 
Провідний виробник захищених флешок datAshur iStorage розширює свою продуктову лінійку і представляє перші в світі захищені флешки на основі швидкісних
 
SSD модулів і з USB протоколом версії 3.0.
Сьогодні багато хто замислюється про безпеку даних, однак не варто забувати і про зручність і швидкості роботи. Ті, хто вже почав перейматися питаннями безпеки, вже використовують захищені флешки datAshur. Багаторічний досвід роботи цих пристроїв на світовому ринку і на ринку інформаційної безпеки України тільки зміцнює довіру до них з боку компаній і приватних користувачів.
Новий захищений накопичувач так само безпечний і надійний, як і попередня модель, проте в своєму розпорядженні набагато більший обсяг, аж до 240 Гб в тому ж компактному металевому корпусі. Даний обсяг дозволить надійно зберегти всі дані з комп'ютера в зашифрованому вигляді.
Одночасно зі збільшенням обсягу компанія iStorage розширила і функціонал в datAshur SSD, пішовши на зустріч користувачам і прагнучи задовольнити постійно зростаючий попит фахівців в інформаційній безпеці. Крім попередніх функцій, в datAshur SSD реалізований захист від фізичного розтину корпусу з повним знищенням ключів шифрування, автоблокування порту і режим «заборона на запис» - функціонал, який дозволить користувачеві ознайомитися з інформацією без побоювання що він внесе в неї несанкціоновані зміни

Незалежні паролі для користувача і адміністратора флешки DatAshur SSD
Завдяки розмежуванню повноважень, на пристрої можна створити двох користувачів з незалежними PIN кодами, які будуть мати права користувача і адміністратора. Це зручно в тому випадку, якщо наприклад користувач забуде свій PIN код, або якщо необхідно надати тимчасовий доступ користувачу, після чого примусово змінити його PIN код без втрати даних.

Режим «заборона на запис»
Адміністратор пристрою може дати користувачеві можливість тільки зчитування інформації, що дозволить захистити інформацію від зміни, як випадкового так і навмисного, а так само захистить файли від можливого зараження шкідливим ПЗ. Так само режим «заборона на запис» може бути корисний для передачі інформації через НЕ довірені канали, коли необхідно гарантувати передачу інформації без спотворення.
 
AES-256 - апаратне симетричне шифрування військового класу AES XTS.
Вся інформація на захищеному накопичувачі SSD datAshur проходить через апаратний кріптопроцессор, і шифрується на льоту симетричним AES-256 алгоритмом. У пам'яті захищеної флешки інформація ніколи не знаходиться у відкритому вигляді.

На корпусі флешки цифро-буквена клавіатура, що виключає можливість використання клавіатурних перехоплювачів.
Завдяки вбудованому акумулятору і світловим індикаторами, datAshur SSD дозволяє ввести PIN-код ще до підключення пристрою до USB порту, що повністю виключає можливість перехоплення пароля програмними або апаратними кейлогерам.

 Повернення до заводських налаштувань.
Як і на попередніх моделях iStorage, в DatAshur SSD є можливість скинути всі налаштування до первинних, і знову почати роботу з пристроєм. При цьому повністю знищується вся збережена раніше інформація - PIN коди користувача та адміністратора повернуться в початковий стан, всі налаштування втратяться, і буде згенеровано новий ключ шифрування. Ключі шифрування генеруються випадковим чином, і не повторюються, завдяки чому пристрій можна скидати до заводських налаштувань скільки завгодно, не побоюючись зниження рівня безпеки або терміну життя захищеного SSD накопичувача.

Алюмінієвий корпус IP57
Крім розкрадання, даними можуть загрожувати і такі буденні речі як пил, бруд, волога. Маленьку флешку так само можна просто зламати в поїздці, або сісти на неї, поклавши в задню кишеню. Вся лінійка iStorage має міцний корпус з екструдованого алюмінію, що не дозволить корпусу зім'яти під тиском або ж зламатися, зігнутися. Так само, при замовленні великої партії захищених носіїв datAshur SSD можна нанести на корпус логотип Вашої компанії методом тамподруку або нанести лазерне гравіювання.
 
Епоксидна заливка модулів і захист компонентів від фізичного розтину
Всі електронні компоненти в корпусі залиті епоксидною смолою, що не дозволяє впливати на пристрій без пошкодження корпусу. У разі спроби видалення епоксидної смоли, будуть так само пошкоджені і самі електронні компоненти, після чого пристрій вже не можна буде використовувати. Завдяки цьому істотно ускладнюється внутрішнє вивчення принципів роботи систем шифрування зловмисником і запобігає цілий ряд атак на фізичному рівні.

Самознищення даних при спробі брутфорса.
Найпростіший спосіб отримати пароль - підібрати його. iStorage datAshur SSD використовує 7-16 символьний PIN код, який неможливо вгадати, і додатково має вбудований лічильник неправильних спроб введення PIN коду. Адміністратор може задавати лічильник до 20 неправильних спроб, після чого з пам'яті стирається ключ шифрування, і всі дані на пристрої безповоротно знищуються. Це найнадійніший спосіб протистояти атакам типу "Brute Force". Відновити працездатність datAshur SSD можна зробивши апаратне скидання, але отримати захищаються дані все одно не вдасться.
  
Автоблокування при відключенні
Під час вилучення datAshur SSD з USB порту пристрій миттєво блокується. Для відновлення роботи необхідно заново ввести PIN код. Ви можете бути впевнені що ніхто не буде мати доступ до Ваших даних навіть якщо у вас вихопили флешку прямо під час роботи з нею. Так само автоблокування спрацьовує, якщо не звертатися до пристрою тривалий час - коли користувач відійшов або коли комп'ютер перейшов в сплячий режим. Однак можна так само задавати винятку, при якому автоблокування не спрацьовуватиме - наприклад при перезавантаженні комп'ютера, або в момент перевизначення USB порту в разі підключення до віддаленого робочого столу або віртуальній машині.
 
Зносостійка прогумована клавіатура.
Зносостійкість розташованих на корпусі кнопок не тільки продовжать термін служби пристрою, але і дозволять уникнути атак з використанням соціальної інженерії - при тривалому використанні кнопки низької якості стираються, і по потертостям можна визначити, які кнопки натискаються частіше і з яких цифр складається PIN код. При використанні datAshur SSD такий тип атаки виключений.

Ознайомитися з ассортіент datAshur SSD можна по тут