Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

Об'єднання ЮГ

ТОВ «Об'єднання ЮГ» працює на ринку інформаційних технологій c 1993 року, надаючи послуги в області системної інтеграції, інформаційної безпеки, розробки прикладного програмного забезпечення.
Місія Компанії - донести свій багаторічний професійний досвід до своїх клієнтів. Стаж роботи на ринку інформаційних технологій України дозволяє нам з максимальною ефективністю вирішувати проблеми наших замовників і зберігати довгі і теплі бізнес-відносини на високому професійному рівні.
Над розробкою і впровадженням інформаційних проектів в компанії працюють сертифіковані фахівці різних напрямків - менеджери проектів, програмісти, фахівці з мережних технологій, фахівці з засобам технічного та криптографічного захисту інформації, з продажу та маркетингу. Багато з них мають сертифікати різних категорій від провідних виробників технічних інформаційних засобів і програмного забезпечення.

Вид:  Порівняння товарів (0) Показати: Сортування:
Загальні принципи побудови комплексних систем IT безпеки на підприємстві
  Проблема забезпечення інформаційної безпеки є на сьогодні однією з найгостріших не лише у нас в країні, але і в розвинених країнах світу. Досвід експлуатації інформаційних систем і ресурсів у різних сферах життєдіяльності показує, що існують різні і досить реальні загрози втрати інформації, ..
Цену уточняйте
Тестування персоналу
Тестування персоналу - основний спосіб визначення компетенції співробітника. Проведення тестування дозволяє в найкоротші терміни визначити профпридатність кандидата на ту чи іншу вакансію, і уникнути ризиків прийняття на роботу некомпетентних працівників. Так само тестування рекомендується п..
Цену уточняйте
Аудит інформаційної безпеки (захист інформації)
  Аудитом інформаційної безпеки прийнято називати системний процес отримання об'єктивної, якісної і кількісної оцінки поточного стану системи інформаційної безпеки. Нерідко подібні заходи дозволяють отримати комплексну оцінку рівня інформаційної безпеки замовника, враховуючи під час роботи від..
Цену уточняйте
Побудова КСЗІ
Під комплексною системою захисту інформації (КСЗІ) прийнято розуміти сукупність організаційних і ефективних інженерно-технічних заходів. Метою даних дій є забезпечення надійного захисту інформації від неправомірного розголошення або витоку даних, а також від несанкціонованого доступу. Такі організа..
Цену уточняйте
Побудова СУІБ
Компанія «Об'єднання ЮГ» розробляє комплексні проекти, пов'язані з побудовою та впровадженням ефективних і надійних систем управління інформаційною безпекою (СУІБ). У більшості випадків такий проект включає детальний аналіз, розробку і подальше впровадження процесів управління ІБ..
Цену уточняйте
Сканування мереж. PenTest
Тест мережі або ж pen test системи на стійкість до незаконного злому (pentest), або тест на проникнення зловмисників. Дана перевірка є досить ефективним та інформативним методом для оцінювання рівня захищеності комп'ютерної системи, а також локальної мережі, симулюючи хакерську спрямовану атаку. Йог..
Цену уточняйте