Фільтр
 • Ціна
  грн - грн
 • Бренд
  0
 • Потужність, Вт
  0
  0
 • Кількість каналів
  0
Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

Морські портативні радіостанції

Вид:  Порівняння товарів (0) Показати: Сортування:
Морська радіостанція PRESIDENT MC-8050 DSC
клас D водонепроникна на час занурення на 1,5 м до 30 хв (стандарт JIS8) потужність 25W/1W міжнародні морські канали, в т.ч. США і Канади погодний режим перемикач каналів ручної шумопонижувач великий LCD-екран запам'ятовування і сканування всіх каналів вибіркове сканув..
11779 грн
Морська радіостанція PRESIDENT PM-1050 SWF
плаваюча/водонепроникна (стандарт JIS7) потужність 1W/2.5W/6W міжнародні морські канали, в т.ч. США і Канади 9 каналів погоди перемикач каналів ручної шумопонижувач великий LCD-екран запам'ятовування і сканування всіх каналів вибіркове сканування трьох каналів канал 16..
7786 грн
Морська радіостанція PRESIDENT PM-2050 SWF
..
11580 грн

У даній підсекції нашого сайту ми розташували такий різновид професійних засобів зв'язку, як портативні морські радіостанції. Ці пристрої, призначені для забезпечення стійкого радіозв'язку в строго відведеному діапазоні частот 156-162 Мгц. Даний діапазон використовується судами цивільного морфлота і підрозділами внутрішнього судноплавства по всьому світу. Присутність спеціальної морської радіостанції на борту судна є обов'язковою умовою для його виходу в море. Відповідно до жорстких умов експлуатації до даних пристроїв закономірно пред'являються підвищені вимоги по міцності, надійності та інших характеристик.