Інтернет-магазин ТОВ Об'єднання ЮГ

П'ятничний пост параноїка 2, або понеділок день важкий.

  • 16 липня 2015 16:51:11
  • Отзывы : 1
  • Переглядів: 1734
  • Автор: Дмитрий Снопченко
  • 5 П'ятничний пост параноїка 2, або понеділок день важкий.
Після випадкового заходу в магазин електроніки і цікавого і пізнавального спілкування з майстром по налаштуванню ноутбуків, я вирішив заради інтересу зайти в ще два магазини, які надають аналогічні послуги. Поблизу виявилися CITI.COM і Ельдорадо, які і були відвідані з метою прояснення, які ж послуги вони надають населенню.

Першим був CITI.COM. Молодий чоловік був неговіркий, і мало що вдалося дізнатися, але дав що то типу прайса, який дає загальне уявлення про послуги. Переліку програм, які вони встановлюють, не існує, але думаю можна орієнтуватися на іконки біля кожного пункту. Порадувало те, що антивірус у них включено до найперший, базовий пакет настройки ноутбуків, а ось що засмутило, так це який саме антивірус ...

- Скажіть, а який саме антивірус Ви ставите?
- Windows Defender.
- А надійніше нічого немає?
- Це дуже надійний антивірус, з чого Ви взяли, що він не надійний?
- Ну, в інтернеті читав, що він нічого не лікує, краще ставити що то типу Касперського.
- Чи можемо і Касперського поставити, якщо хочете.
- А він буде ліцензійний, або його купувати треба?
- Приносьте свій, поставимо. У нас немає. У магазині теж не продається. Та й навіщо Вам?
- У сенсі навіщо? Що б вірусів не впіймати!
- Касперський буде коштувати близько 1000 грн на рік, а це просто розкручений бренд, не більше. Навіщо Вам переплачувати? А Windows Defender це перевірена часом річ, і ви отримуєте безкоштовну і довічну ліцензію! Ви ж для будинку, собі, хто вас заражати то буде? У мене вдома взагалі антивіруса немає, і відмінно все. І знаєте, як кажуть, антивірус це найбільший вірус!

Ось так ось, антивірус враз став одним з ворогів користувача. devil

Погортавши ще прайс, з'ясував, що на Android і iOS антивіруси вони ставлять, і ставлять вони DrWEB ліцензійний, я так розумію це безкоштовний Dr.Web для Android Light, який включає в себе тільки антивірус. Є так само і під iOS. Але ось включені вони в найдорожчі пакети для смартфонів і планшетів, за 699 ​​грн. Так само, крім усього іншого, можна докупити пакет «Бізнес», в який входить «програма для приховування особистих файлів». Назва дізнатися не вдалося. Є ще доп-пакети «Турист», «Діти», «Мультимедіа» з купою безкоштовного софта, все по 359 грн.


А ось що зовсім було загадково в розділі мобільних пристроїв (як Android так і iOS) - в максимальний пакет нарівні з антивірусом входить установка «модифікованої прошивки»! Що ж це таке? Ця прошивка «має додаткові можливості і краще адаптована для Вас!» Ну ок, на Android допустимо, є такі, сам ставив, але як, запитаєте Ви, встановити її на iOS? Дуже просто! Всього за 299 гривень, Вам цілком офіційно, з чеком, зроблять ... JailBreak!

 

З додаткових послуг, які можна докупити, ще цікаві антивірусне лікування за 99 грн, установка драйвера за 49 грн одна штука, Установка Windows на MAC за 499 і відновлення Windows всього за 299 грн. Створення диска відновлення - всього 149 грн.Справедливості заради слід зауважити, що з приводу відновлення файлів вони відповіли абсолютно правильно, що можна відновити віддалений файл з флешки або диска, якщо поверх нічого не було записано. Поруч стоїть дівчина звернулася з приводу дивної поведінки смартфона, дивного банера в браузері. Хлопчик сказав, що це вірус і полікує за півгодини.

Попрощавшись з CITI.COM вирушаємо в «Ельдорадо».

Прямо на вході зустрічає стійка компанії «hitechnic», це як я зрозумів внутрішній проект «Ельдорадо», заточений під надання послуг подібного роду. Відразу привернув увагу великий монітор над стендом з рекламою, яка зокрема говорила, що забезпечить безпеку всіх даних користувача! За стійкою виявилося дві симпатичні дівчата, які були більш говіркі, і ось що вдалося з'ясувати.

Прайс у них найбільш гнучкий з усіх. Існує безліч опцій, об'єднані в пакети тим чи іншим чином. Можна взяти пакет, можна тільки кілька опцій. Так само зазначено час, який витрачає співробітник. Є навіть такі опції як передача даних, до 4 Гб, до 20Гб, і більш 20Гб при резервуванні даних. Сподобалися дві послуги - лікування вірусів всього за 199 грн, а ось видалення вірусів вимагачів - 340 грн. що в принципі логічно - блокери вони як то помітніші, і більше набридають користувачеві. А звичайні віруси то таке ... Вони можуть в принципі і не заважати користувачеві. Причому дівчина згадала тільки віруси-блокувальники, про криптографії ні слова.

Задав питання про захист даних.
- Дівчина, а я ось ноутбук з собою тягаю з собою постійно в машині, боюся вкрадуть. Що то порадите? ...
- Чи можемо поставити антивірус з функцією захисту від крадіжки
- Так у мене там інформації багато, не хотілося б то б її хтось прочитав.
- Не питання, можемо запароліть Вам Windows, і ніяких проблем!

Є такі послуги як «щеплення» флешки (39 грн) і HDD (79,90 грн) - 5 хвилин, і щеплення готова! Як пояснила дівчина, це такі «маленькі антивіруси для кожного пристрою».

З антивірусами був приємно здивований. У дівчини на спині був логотип Касперського, і вона знала що це, чим відрізняється звичайний антивірус від Internet Security, і навіщо він потрібен. Прямо в магазині можна купити ліцензію - або KIS на 1 ПК, або ESET на 2 ПК, але чому то в одну і ту ж ціну - 799 грн. Пункт «захист ПК», що має на увазі установку антивіруса, входить в мінімальний пакет настройки. Але ось при налаштуванні смартфонів і планшетів установка антивіруса доступна в топових пакетах, хоча можна взяти додаткову послугу всього за 59 грн.

Все ПО або безкоштовне, або його можна тут же придбати. Ніякої агітації за той чи інший продукт, все на вибір користувача. Установка операційки тільки при наявності ліцензії. В якості альтернативи дорогому Microsoft Office пропонується не тільки всім відомий OpenOffice, а LibreOffice.

Дуже зручний пакет «Домашнє хмара» - фахівець приїде до Вас додому, налаштує роутер, оновить прошивку, налаштує це безпечно, що винесено окремим пунктом і входить в мінімальний пакет. Підключить всі наявні WiFi пристрою, а так само, якщо дозволяє роутер, налаштує віддалений доступ до диска, підключеного до нього. Як пояснила дівчина, «Ви отримаєте власне сховище, доступ до якого будете мати з будь-якої точки світу, можете зберігати там документи або резервні копії, завантажувати туди що то що вам може знадобитися будинку і навпаки». А за 3000 грн Вам навіть налаштують FTP сервер.
Так само в пакети або доп опції входить додаткові виїзди фахівців на будинок для вирішення проблем.

Найбільш потрібний пункт, який входить в усі мінімальні пакети - це демонстрація результатів роботи користувачеві, і навчання. Так, саме навчання користувача, що часом найбільш неоходімо ніж всі антивіруси та інші програми. І як свідчить слоган на їх візитці - «Ми Ваші нові сусіди! Які читають інструкції замість вас. »Cool


Трохи дьогтю в бочку меду додав сайт. Сайт у них www.hitechnic.com.ua/, зайшовши на який я відразу ж помітив посилання «Вілікуємо від вірусів», натиснувши на яку ми отримали ... «Not Found! The requested URL / vilikuyemo-vid-virusiv / was not found on this server. »Всі номери мертві, доступна тільки головна сторінка і все. На сайті немає нічого більше, крім мертвого форуму, з останнім повідомленням річної давності.
 
Похожие статьи